Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Elsburn The Harz (350 ml)
De nieuwe uitgave uit de Harz heeft het in zich om een echte klassieker te worden - aan een voordelige prijs. Ontdek hem nu!
€ 34,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 99,97/Liter)
Lot No. 40 Rye Whisky
Gelaagde kruidennuances en een perfecte drinksterkte. Gun uzelf nu deze heerlijke rye whisky!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Chivas Regal Royal Salute 21 jaar oud Miami Polo Edition
De eerste Royal Salute-whisky die volledig rijpte in First Fill Rye- en First Fill Bourbonvaten. Niet te missen!
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Strathearn - Inaugural Bottling
Deze eerste officiële botteling van deze kleine Highland-distilleerderij zal u overtuigen. Meteen bestellen!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Yamazaki 18 jaar oud Mizunara Cask 2024 Edition
18 jaar rijping in zeldzaam Japans Mizunara-eiken zorgt voor het unieke aroma van deze single malt. Bestel meteen.
€ 1.837,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.625,70/Liter)
West Cork Cask Strength Blended Irish Whiskey - Limited Release (Irland)
Ondanks de krachtige vatsterkte een zijdezachte blended whiskey, met vanilletoetsen en een pittige peperkick.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
The Quiet Man Superior Irish Whiskey Blend (Irland)
Onopdringerig maar elegant toont deze whiskey waar Ierse traditie voor staat: citrusfris en vanillezoet. Probeer meteen!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glen Spey 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Milde Speyside-whisky met een zachte drinksterkte en fruitige smaak. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
J.P. Wiser's 18 jaar oud Canadian Blended Whisky
Hier ontdekt u een volwassen Canadian blend die u dankzij zijn donkere aromarijkdom nog lang zal bijblijven.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Bunnahabhain 15 jaar oud An Cuan Garbh No.1 White Port Cask Finish The Westering Home Collection 2026
De eerste uitgave van de Westering Home Collection 2026 betovert met een zeldzame White Port-caskfinish. Zeker niet te missen!
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
Jura Islander`s Expressions No. 3 Cabernet Sauvignon Cask (liter)
Een heerlijk zoet-fruitige en kruidige single malt van Isle of Jura. Bestel meteen en geniet!
€ 76,99
– 16,00%
Glen Moray 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 7041174 The Octave (Duncan Taylor)
Er zijn slechts 90 flessen van deze Glen Moray, nagerijpt in een kleine Octave. Bemachtig er nu één.
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 132,99
Benriach 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Hogshead (Thompson Bros.)
Ontdek Benriach op een nieuwe manier: een 17-jarige single malt in een onafhankelijke botteling van Thompson Bros. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Aultmore 2024 - 14 jaar oud (Thompson Bros.)
De combinatie van sherry- en ryevaten brengt gelaagde kruiden en verrukkelijk fruit in uw glas. Nu kopen en genieten!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Royal Brackla 2014/2024 - 10 jaar oud Recharred Butt (Thompson Bros.)
Ontdek deze heerlijk fruitige Royal Brackla Single Malt, gebotteld door Thompson Bros. Koop nu en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
– 30,00%
Lark 2016/2021 - 5 jaar oud Single Cask No. 1244 (Berry Bros. & Rudd)
De Tasmanische whisky overtuigt met weelderige aroma's en natuurlijke schoonheid. Bemachtig één van slechts 373 flessen.
€ 294,99
€ 206,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 294,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 204,99
Haran 12 jaar oud Cider Cask Finish
De bijkomende rijping in zorgvuldig geselecteerde cidervaten zorgde voor de fruitige en kruidige smaak. Ontdek nu Spaanse Whiskey.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Boann Marsala Cask
De combinatie van bourbonvaten en Marsala-wijnvaten zorgt voor een heerlijke waaier aan aroma’s. Meteen proeven!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Frysk Hynder Single Malt Red Wine Cask
Ontdek de single malt van onze buren. Grijp uw kans en bestel meteen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Goldbarren
De Aberfeldy 12 Year Old nu ook in een luxueuze geschenkverpakking. Bestel gouden genietmomenten voor uzelf of als geschenk.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Togouchi 9 jaar oud
Ervaar intense citrusnoten en een uitgesproken kruidigheid dankzij rijping in bourbonvaten. Ontdek nu whisky uit Japan.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Red Spot 15 jaar oud
Een van de beste die Ierland te bieden heeft: een Single Pot Still-fruit- en kruidenbom, gerijpt in drie verschillende soorten vaten. Bestel nu.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Glen Garioch 1998/2025 - 27 jaar oud 1st Fill Sherry Butt (Thompson Bros.)
Ontdek het rijke karakter van de 27-jarige Glen Garioch! Bemachtig nu uw zeldzame verzamelobject!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)