Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Langatun 2018/2024 - 6 jaar oud Distillery Edition Recioto Red Wine Cask Cask Proof
U geniet van een fruitige zoetheid uit het Recioto-vat, in krachtige vatsterkte. Verzeker uzelf van één van de 130 flessen.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Knappogue Castle 2000 - 22 jaar oud Winds of May Ruby Port Cask No. 45429 Ex Libris (LMDW)
De volmondige single malt uit Ierland overtuigt met een prachtige harmonie en fruitige smaak. Grijp snel uw kans en geniet.
€ 501,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 717,13/Liter)
Mortlach 1989/2025 - 35 jaar oud 2nd Fill Sherry Butt #S-28607 Artist #15 The Dark Side of the Moon (La Maison du Whisky)
Na meer dan 35 jaar rijping op sherryvat overtuigt de 2,81-voudig gedistilleerde whisky met onverdunde vatsterkte. Bestel nu.
€ 945,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.351,41/Liter)
Glen Grant 1948/2022 Coronation of King Charles III Private Collection (Gordon & MacPhail)
De exclusieve whisky ter ere van de kroning van King Charles III werd gedistilleerd in het geboortejaar van de koning: 1948. Sublieme luxe.
€ 27.959,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39.942,84/Liter)
Tullibardine 228 Burgundy Cask Finish
Een finish op Franse rodewijnvaten brengt romige vanille, chocolade en rood zomerfruit in uw glas. Ontdek het nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Ole Smoky Lemon Drop Moonshine
Sprankelende aroma’s nodigen u uit tot nieuwe smaakbelevenissen. Ook heerlijk met citroensap, suikersiroop en een schijfje limoen.
€ 24,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 49,98/Liter)
Singleton of Glen Ord 14 jaar oud Autumn Walk Special Release 2024
Grijp uw kans en proef deze Glen Ord in natuurlijke vatsterkte. Bestel meteen en geniet!
€ 171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 245,70/Liter)
Ironclad Flying Fox Winery Cask
Intense Bourbon-whisky met krachtige aroma's door nagnaring in Petite Verdot-rodewijnaf vaten. Bestel nu voor een volle, geraffineerde beleving.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Muja Irish Whiskey
Voel de harmonie van Ierse distillatie en Italiaans design. Ontdek nu de unieke smaak!
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Dry Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
—
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Macallan 21 jaar oud Colour Collection
Een volmaakte ode aan de natuurlijke kleur door vatrijping en heerlijke sherrynoten. Gun uzelf deze luxe.
€ 1.664,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.378,56/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Ruby Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection
Aultmore 15 – intens en fruitig: kers, pruim & granaatappel in het krachtige Ruby Marsala Cask. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Rittenhouse Straight Rye
Proef deze krachtige Bottled in Bond rye-whisky uit de Verenigde Staten, aan een aantrekkelijke prijs!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Teeling Virgin Portuguese Oak Wonders of Wood
Met de 2de editie van Wonders of Wood zet Teeling de vatinvloeden van Portugese eik in de kijker. Probeer het meteen zelf.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Glenfarclas 2016/2026 Easter Edition
Beleef de weelderige sherrybeleving van deze Paaseditie, beperkt tot 3.600 flessen. Bestel nu uw exemplaar!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Tenjaku Pure Malt Sherry Cask
Maak uw aromareis naar Japan met deze aangenaam milde, sherryfruitige Pure Malt. Bestel hem meteen!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Clonakilty Galley Head Rhum Cask Matured
Gun uzelf exotische aroma's met Clonakilty Rum Cask Whiskey! Bestel nu en beleef exclusieve genotsmomenten.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
The Dalmore 17 jaar oud Oloroso Sherry Casks Finish
Ontdek verfijnde fruitaroma's dankzij de exclusieve rijping op sherryvaten. Beleef deze 17-jarige Highland Single Malt nu.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Tamdhu 1989/2024 - 34 jaar oud Refill American Hogshead No. 12881 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 34 jaar op vat fascineert de whisky met citrusnoten, honing en gekaramelliseerde suiker. Grijp snel toe en geniet.
€ 1.101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.574,27/Liter)
Deanston 10 jaar oud Bordeaux Red Wine Cask Finish
De kwaliteitsdistilleerderij Deanston levert een single malt whisky uit Franse rodewijnvaten – dat moet u geproefd hebben.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Speyside Single Malt - 10 jaar oud Sherry Oloroso Hogshead Finish (James Eadie)
Een nieuwe blik op de Schotse Speyside in een onafhankelijke botteling met een verrukkelijk sherryfinish. Ontdek het nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Clonakilty Port Cask
De combinatie van ex-bourbon-, ruby- en tawny-portvaten geeft deze Ierse whiskey zijn fruitige karakter. Bestel nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
St. Kilian 2018-2019/2025 Signature Edition Sixteen
Ontdek Duitse whisky met veelgelaagde fruittonen uit rijping op port-, madeira- en moscatelvaten.
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Seven Seals Amarone Wood Finish
Heerlijke rijkdom aan aroma's dankzij de prachtige natrijping in Amarone-roodwijnvaten. Gunt u zichzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)