Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Aultmore 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Butt #900257 (The Single Malts of Scotland)
De 15 jaar oude Aultmore overtuigt met onverdunde 62,2% vol. op de tong. Bestel nu deze krachtige single-cask-afvulling.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Boulder Spirits Bottled in Bond American Single Malt
De strikte regels voor een Bottled in Bond-whisky hebben gezorgd voor buitengewoon intense aroma's. Bestel en geniet.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Horse with no Name Bourbon Whiskey
Laat deze cowboy uit Texas niet aan u voorbijgaan. Ontdek een onmiskenbaar genot met krachtige 45% Vol.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Stonewood 5 jaar oud American White Oak & Oloroso Sherry Casks Batch #1 (Malts of Germany)
Ontdek een exclusieve whisky: slechts 1386 flessen met complexe aroma's uit twee bijzondere vaten! Bemachtig uw fles nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Langatun The Organic Barley (biologisch)
Geniet van verfijnde chardonnaytonen in deze exclusieve Zwitserse biologische single malt. Bestel nu online!
€ 71,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 143,98/Liter)
Thousand Mountains Red Wine Casks 46% Vol. (Malts of Germany)
Ervaar Duits ambacht in uw glas: unieke fruitige en kruidige tonen uit rodewijnvaten! Proef hem nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 4 White Wine Cask Finish
Ervaar pure exclusiviteit met de Teeling 21 jaar, nadien nagerijpt in wittewijnvaten! Bemachtig een van de zeldzame flessen!
€ 235,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 337,13/Liter)
Basil Hayden Red Wine Cask Finish
De populaire Kentucky Straight Bourbon met fruitige nabrijping in verfijnde rodewijnvaten. Ontdek het zachte genot.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Highland Park 17 jaar oud Between You and I
Ontdek culinaire genietmomenten na 17 jaar rijping in rodewijn- en sherryvaten. Bestel nu deze krachtige Orkney-malt.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Bombergers Declaration Kentucky Straight Bourbon 2025 Release
Geniet van deze krachtige Kentucky Bourbon met zijn unieke karakter bij voorkeur puur of met weinig ijs. Koop!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Dalmore 18 jaar oud
Fijn gecomponeerde single malt, deels gerijpt in 30 jaar oude Matusalem Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf dat beetje luxe.
€ 279,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 399,99/Liter)
Deanston 18 jaar oud
Een van de weinige Highland Malts die exclusief op bourbonvaten werd gerijpt: 18 jaar volledig tot wasdom en complex! Nu ontdekken!
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Larceny Kentucky Straight Bourbon
Hier krijgt u de sleutel tot prachtige aroma’s! Bestel gewoon een fles, open en geniet.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Togouchi Beer Cask Finish
Kruidige, hoppige smaak dankzij de maandenlange en innovatieve finish in IPA-biervaten. Bestel meteen en ontdek.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Aberfeldy 18 jaar oud Sangiovese Red Wine Cask Finish Batch 2924/A
Eerstgevulde Sangiovese-rodewijnvaten uit Italië schenken deze Highland whisky een indrukwekkende diepte. Niet te missen.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Jura 14 jaar oud American Rye Cask
De intrigerende narijping op Amerikaanse Rye-vaten levert de boeiende aroma’s van deze single malt. Bestel nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jura Islanders' Expressions The Collection - 04 Madeira Malvasia Cask Finish (liter)
Geniet van exotische fruittonen dankzij het zeldzame Madeira-Malvasia-finish. Verzeker uzelf van deze beperkte oplage.
€ 66,99
Craigellachie 2007/2024 - 16 jaar oud Refill Sherry Puncheon No. 900582 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en vatsterkte van 64,5% Vol. beloven u intense momenten van genot. Gun uzelf deze luxe!
€ 142,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 204,27/Liter)
GlenDronach 18 jaar oud
De 18 jaar oude GlenDronach wordt onder fijnproevers gezien als dé referentie voor Sherry‑rijping. Gun uzelf deze klassieker.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Elijah Craig Toasted Barrel
De nabrijping in getoaste eiken vaten brengt heerlijke geroosterde aroma's en kruidigheid in uw glas. Geniet er nu van!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glenrothes 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #4135 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Beleef Glenrothes: slechts 170 flessen met een Oloroso-sherryfinish! Ontdek vandaag nog de intense smaak.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Onikishi 12 jaar oud Tenbatsu
Ontdek de volle Japanse whisky die traditie en moderniteit verenigt. Bestel de Onikishi Tenbatsu nu!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Redwood Empire Emerald Giant 4 jaar oud Rye Whiskey
Gebrand uit 92% rogge en gerijpt voor 4-7 jaar in vers gebrande eiken vaten. Geniet puur of in heerlijke cocktails.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Arran 1997/2023 - 25 jaar oud Single Sherry Cask No. 1997/1321 Selected by The Nectar
Een kwart eeuw rijpte de whisky in een sherryvat. Gun uzelf nu deze bijzondere speciale uitgave voor The Nectar.
€ 534,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 764,27/Liter)