Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Tullibardine 10 jaar oud Red Wine Barrique (Thompson Bros.)
Geniet van de krachtige rodewijntonen die de whisky tijdens 10 jaar rijping uit het vat heeft opgenomen. Een must-have voor wijnliefhebbers.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Paul John Brilliance met tube
Een exotische Indiase single malt van de kust van Goa. Schotse distilleerkunst ontmoet tropische vatrijping!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Balvenie 2005 - 18 jaar oud French Pineau Cask Finish No. 53 A Collcetion of Curious Casks
Ontdek weelderige kruidigheid en sappige, donkere vruchten uit deze voldragen single cask-rijping. Geniet meteen!
€ 369,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 528,56/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt Harajuku Paris Edition 2025
Beleef verfijnde smaak met de gelimiteerde Ichiro's Malt Chichibu Paris 2025. Bestel nu en geniet van Japanse uitmuntendheid!
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt Les Champs Élysées Paris Edition 2025
Zeldzame Parijse editie: Ichiro's Malt Chichibu betovert met exotische aroma's. Verzeker uzelf nu van uw gelimiteerde fles!
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt Le Marais Paris Edition 2025
Het cuvée van whiskys van vijf tot veertien jaar fascineert met fijne turfrook en rijke fruittonen. Grijp snel uw kans!
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt Ginza Paris Edition 2025
Ontdek de unieke, gelimiteerde Chichibu Paris Edition 2025 met intense aroma's. Bemachtig nu uw fles!
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1995/2025 - 30 jaar oud Refill Sherry Butt #8681 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de Clynelish 30 jaar met een unieke sherry-signatuur op vatsterkte! Verzeker u van een van de slechts 504 flessen!
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 700,99
Glen Moray Cabernet Cask Finish met cadeauverpakking
Een heerlijk mild-fruitige Speyside-whisky met een elegant finish op roodwijnvaten. Grijp uw kans!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Madeira Cask Finish
De Madeira Cask Finish levert verrukkelijke aroma’s in de vorm van zoete honing- en rijpe ananastoetsen. Bestel nu.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glenlivet Rare Cask Small Batch #9378/017 (liter)
De rijping in drie verschillende vattypes levert milde en evenwichtige aroma’s op. Bestel nu in de literfles.
€ 109,99
Bunnahabhain 1998/2022 - 23 jaar oud Fèis Ìle 2022 Calvados Cask Finish
De botteling voor het Islay Festival 2022 betovert met intensiteit en een fruitig-zoete smaak. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 526,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 752,84/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition
U geniet van fruitige en chocoladeachtige tonen dankzij de 15 jaar rijping in vier verfijnde vattypes. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Knockando 15 jaar oud met tube
Ontdek de fruitige kruidigheid van de Knockando 15 jaar Single Malt uit Speyside. Bestel nu en ervaar het fluweelachtige karakter!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Bowsaw Small Batch Rye
Kruidige rye whiskey met nootmuskaat, kruidnagel en een zachte afdronk – typisch Amerikaans en fijn uitgebalanceerd. Bestel nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glen Grant 1958/2023 - 65 jaar oud Mr. George Legacy Fourth Edition (Gordon & MacPhail)
Een 65 jaar gerijpte Single Malt is een ware rariteit en een kostbare aanwinst voor uw verzameling. Wees er snel bij!
€ 8.133,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.619,99/Liter)
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aromaprofiel: vanille, karamel en krachtige eikenhouten tonen. Proef hem nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Haran 12 jaar oud Port Cask Finish
Heerlijke portwijnnoten, moutige accenten en fruitige bessen komen met evenwichtige 43% vol. in uw glas. Bestel nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Bunnahabhain 23 jaar oud Feis Ile 2024 Triple Sherry Wood Finish
Voor deze speciale botteling rijpte de whisky op Amontillado-, Manzanilla- en Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf deze luxe.
€ 457,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 654,27/Liter)
Mortlach Midnight Dusk Special Release 2024
Prachtig gestructureerde whisky uit de nagerijping in verschillende wijnvaten. Bestel nu en geniet intens.
€ 302,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 432,84/Liter)
Bushmills 16 jaar oud Rare Irish Whiskey
Een buitengewoon milde en hoogwaardige Ierse single malt. Beleef dit genot nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Glen Deveron 16 jaar oud (liter)
De klassieke referentie uit de Macduff-distilleerderij — haal deze 16 jaar oude meesterlijke malt in huis. Klassiek en voortreffelijk.
€ 75,99
Kaikyo Hatozaki Blended Whisky
Uw betaalbare instap in de fantastische wereld van Japanse whisky's. Ontdek deze milde blend met zachte drinksterkte.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve
18 jaar in eiken vaten hebben deze Glenlivet tot een bijzonder genietmoment gemaakt. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)