Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Seaweed & Aeons & Digging & Fire & Sherry Casks 10 jaar oud Islay Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
Intens maar toch zacht. Bestel hem en geniet van de verfijnde combinatie van Islay-turfrook en weelderige sherryaroma's.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul un-chillfiltered en met 46% vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Zeker proberen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nikka Tailored Premium Blended Whisky
Leun achterover en geniet van deze uitmuntend uitgebalanceerde whisky uit de distilleerderijen Yoichi en Miyagikyo.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Morris Muscat Barrels
Heerlijke aroma's door rijping in zorgvuldig geselecteerde Moscatel-wijnvaten. Bestel nu deze zachte en fruitige Single Malt.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nikka Super Rare Old Whisky (met Geschenkverpackung)
Het perfecte geschenk om een vriend(in) te introduceren in de wereld van Japanse whisky. Koop nu en geniet van een Nikka.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside die toch overtuigt met bloemige tonen en een kruidige zoetheid. Niet te missen.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke uitgave van Morris uit zorgvuldig geselecteerde portvaten. Nu te proeven op een aangename drinksterkte!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Starward Solera in cadeauverpakking
Deze heerlijke whisky rijpte in fruitige Apera-vaten, de Australische "sherry". Bestel nu en geniet.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Lochlea Smoke Without Fire
Ontdek de opvolger van de geliefde Ploughing Edition, zorgvuldig gerijpt in rodewijnvaten en rokerige bourbonvaten.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud
Een kwart eeuw rust deze Single Malt in de stilte van de rijpingsloodsen van Tomintoul, om uit te groeien tot een van de beste Single Malts ooit.
€ 530,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 758,56/Liter)
Tomintoul 21 jaar oud
De edele druppel rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten uit tot een bijzonder zachte whisky. Gun uzelf deze luxe.
€ 265,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 379,99/Liter)
The Hearach
De eerste whisky van de distilleerderij rijpt in Bourbon-, Oloroso- en Fino-vaten – complex, elegant en vol karakter. Een echte aanrader.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Black Bull Kyloe Sherry Finish
De krachtige blend onderging een fruitige naverijping in PX- en Oloroso-sherryvaten. Grijp uw kans en geniet van deze voortreffelijke Scotch.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Dingle 10 jaar oud
Mijlpaal in de Ierse craft-whiskeyscène: ontdek de eerste 10 jaar oude single malt uit de Dingle Core Range.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Krachtige en uitnodigend zoete BBQ-rook met donkere vruchten en kruidige toetsen. Bestelt u nu de bijzonder stijlvolle fles.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Compass Box Artist Blend
Opnieuw bewijst Compass Box hun fijne gevoel voor blending. Bestel deze fruitig-zoete favoriet nu voor levering aan huis.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Lochlea Orchard & Oak
De smaak van boomgaardfruit en een vleugje hout typeert deze milde whisky. Absoluut het proeven waard!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Lochlea Dark Briar
Roodfruitige smaken uit rijping op sherry- en portvaten. Verzeker u van dit blijvend beschikbare genot.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch
Geniet van deze blend puur, met ijs of in uw volgende cocktail. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Tomintoul Tlàth
Een goede kennismaking met de wereld van whisky en met het standaardgamma van de distilleerderij Tomintoul. Geniet van een ‘gentle dram’.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nikka Yoichi 10 jaar oud
Ervaar de rokerige Yoichi Single Malt van Nikka in de gegeerde 10 jaar gerijpte uitgave. Haal hem snel in huis!
€ 137,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,13/Liter)
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In dit prijssegment is deze Scotch een echte krachtpatser met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Old Smuggler Blended Whisky
Door velen over het hoofd gezien, maar deze Blended Scotch onthult een weelderig karakter en een flinke portie stijl. Bestel nu.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Glengoyne 12 jaar oud met cadeauverpakking
Gelaagde aroma's in een aangename drinksterkte wachten op u bij deze prachtige, 12 jaar gerijpte standaardafvulling. Bestel vandaag nog!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)