Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige turfrook met frisse citrusaccenten en een milde drinksterkte. Ontdek nu de ideale kennismaking met de wereld van Bowmore.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
White Horse Blended Scotch Whisky (liter)
Betaalbaar en goed. Zorgvuldig samengestelde Scotch met maritieme en rokerige toets. Bestel nu in de grote 1 literfles.
€ 32,99
Glengoyne 18 jaar oud
Deze Glengoyne rijpte 18 lange jaren in fijne Oloroso-sherryvaten. Bestel nu deze prachtig uitgebalanceerde malt.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Glengoyne 15 jaar oud
15 jaar gerijpt in met de hand geselecteerde First Fill sherry- en bourbonvaten. Bestel nu en beleef intense aroma’s.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele momenten van genot. Bestel nu!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Glengoyne 10 jaar oud
Deze milde Glengoyne rijpte 10 jaar en is ideaal als aperitief. Bestel vandaag nog uw fles!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Tomatin 2011/2023 Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een nieuwe interpretatie van Tomatin met deze onafhankelijke botteling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Beavers's Dram Canadian Rye Port Wood Finish
Kruidig-zoete roggewhisky uit Canada met een fruitige noot door nagerijping in portvaten. Bestel nu en proef hem.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Tamdhu 15 jaar oud
Een prachtige, natuurlijke mahoniekleur getuigt van de 15-jarige rijping in sherryvaten. Grijp uw kans.
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Hamiltons Speyside Single Malt
Goed en betaalbaar. Mild en romig op de tong, zoet en vanilleachtig van smaak. Puur, op ijs of in een cocktail. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glencadam 15 jaar oud
Ontdek de elegante smaak van 15 jaar ex-bourbonrijping. Bestel deze Schotse geheimtip!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Glen Moray Peated Malt
De zachte druppel uit de Speyside leidt u met een verfijnde rooksmaak binnen in de wereld van geturfde whiskies. Om in alle rust van te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Nikka From The Barrel met cadeauverpakking (nieuw)
U beleeft een intens smaakavontuur met deze 51,4% vol Japanse whisky. Ontdek Nikka From the Barrel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay-whisky die weet te bekoren met milde rokerigheid, kruidige toetsen en fruitige vanille.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Old Bardstown
Dompel uzelf met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon onder in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp uw kans!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glengoyne 25 jaar oud
Proef dit whiskymeesterwerk uit de Schotse Highlands. Bestel nu en geniet van een kwart eeuw rijping.
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Tamdhu 18 jaar oud
Een heerlijke Speyside Single Malt voor veeleisende liefhebbers van sherryvaten. Gun uzelf dit beperkt beschikbare genoegen.
€ 190,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 272,84/Liter)
Scottish Royal Blended Scotch Whisky
Voordelige Blended Scotch Whisky, ideaal voor cocktails of om te mixen. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Hamiltons Highland Single Malt
Goed en betaalbaar. Mooi in balans tussen zoet en kruidig. Puur, op ijs of in een cocktail — altijd een genot. Nu bestellen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Amahagan Edition Peated
Met aangename rook en een iets verhoogde drinksterkte weet deze Blended Malt uit Japan te bekoren. Bestel nu en geniet.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Hamiltons Islay Blended Malt Whisky
Een intense en rokerige blend van het eiland Islay. Goed en betaalbaar.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Bowmore 15 jaar oud
Met zachte rook en een heerlijke balans uit bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Verheug u op heel wat mooie genietmomenten.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
1770 Glasgow Triple Distilled
Deze drievoudig gedistilleerde single malt verwent u met bijzonder zachte aroma's. Bestel nu en verzeker uzelf van een fles.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)