Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Dalmore Cigar Malt
Gerijpt in ex-bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Voor liefhebbers van krachtige en fruitige malts.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
The Pogues Triple Distilled
De kunst van The Pogues kunt u nu niet alleen muzikaal beleven. Ontdek deze heerlijke Ierse whiskey!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk beschikbaar. Laat u verleiden door deze 13-jarige Craigellachie en zijn schitterende fruittoetsen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Slyrs Pedro Ximénez Edition
Evenwichtig en zacht. Proef meteen een Beierse single malt met een finish in Andalusische sherryvaten.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Ledaig 18 jaar oud
Een van de meest verfijnde afvullingen van Ledaig / Tobermory. Voor liefhebbers van complexe, zoet-rokerige single malts.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Scapa 16 jaar oud
De prachtige geschenkverpakking en de natuurlijke kleurpracht maken de 16-jarige Scapa tot een echte blikvanger. Nu bestellen.
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
Speyburn Bourbon Cask
Een milde, sprankelende en subtiel zoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten die voor zichzelf spreekt. Probeer hem nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Sheep Dip Blended Malt Scotch
Een evenwichtige blended malt met fruitige en romig-maltige aroma’s. Bestel meteen een fles.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Bud Spencer The Legend Whisky - mild
Een karaktervolle blended whisky die Duitsland, Italië en Ierland verenigt. Een aanrader, niet alleen voor fans van Bud Spencer.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosvruchten dankzij de afwerking op portvaten. Koop nu dit stijlvolle eilandjuweel!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
1770 Glasgow The Original
Een elegante en fris-fruitige single malt uit de bruisende metropool Glasgow. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Knockando 15 jaar oud
Een Daily Dram en klassieker uit de Speyside. Fris en fruitig dankzij de rijping in twee vatstijlen. Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Bladnoch Samsara
Deze fruitige, bloemig aandoende single malt rijpte in Californische rodewijn- en ex-bourbonvaten. Bestel meteen.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Smokehead Islay Single Malt Scotch Whisky
Milde Mystery Single Malt voor Islay-liefhebbers. Uitgesproken rokerig, intens en toch zijdezacht op de tong. Bestel meteen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, overtuigt deze whisky door zijn zachtheid en rijke, volle karakter. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey (liter)
In de literfles zorgt de milde blend uit Ierland voor extra lang genot in uw cocktails of longdrinks. Bestel nu.
€ 32,99
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De zachte klassieker van Tomatin, gerijpt op drie verschillende vatsoorten, mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel meteen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Kanosuke Single Malt met cadeauverpakking
De single malt rijpte in shochuvaten en maakt voortaan deel uit van het kernassortiment van de Japanse stokerij. Probeer hem meteen.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Smoky Scot Islay Single Malt in een tube
Ervaar de intense Islay-rook met deze intrigerende Mystery Malt. Bestel meteen een fles en ontdek rijke, betoverende aroma's!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"For relaxing times, make it Suntory time" – ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel meteen en geniet.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Nikka Yoichi
Rokerige single malt uit Japan die u zal bekoren met zijn veelzijdige aroma’s. Probeer hem zelf.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Morris Signature
Een heerlijk ronde en zachte Single Malt die betovert met fruit- en gebaksnoten. Ontdek de nieuwe ster aan het whiskyfirmament.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruidigheid en intense zoetheid in de prachtige Stauning-fles. Ontdek nu het genot uit Denemarken!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Port Askaig 8 jaar oud Islay Single Malt
Rijk, krachtig en met een royale portie rook betovert deze Islay Single Malt uw smaakpapillen. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)