Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
GlenDronach 15 jaar oud
Deze droom van een whisky rijpt 15 jaar in de fijnste Pedro Ximénez- en Oloroso-sherryvaten uit Andalusië. Die moet u proeven!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Crown Royal (liter)
De geliefde blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder lang genot. Meteen aan uw winkelmandje toevoegen.
€ 45,99
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish (liter)
Zoete fruitaroma's uit nagerijping in de beste portvaten. Bestel nu de grote fles voor bijzonder langdurig genot.
€ 72,99
Glenfarclas Heritage 60 Cask Strength
Een jonge Glenfarclas op vatsterkte. Ontdek zelf of deze jonge zich kan meten met de oudere afvullingen.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Black Velvet 10 jaar oud Reserve (liter)
Dit merk behoort tot de populairste whisky’s in Canada. Ontdek nu de 10 jaar oude variant.
€ 33,99
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar rijping op eik met een optimale balans tussen zoete maïs en pittige rogge. Bestel nu en haal puur genot in huis.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog aandeel geselecteerde eiland- en Speyside-whiskys. Grijp meteen toe.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Evan Williams Bottled in Bond 100 Proof
Het product van één seizoen, één stoker en één distilleerderij: strikte voorschriften voor Bottled in Bond whiskey. Grijp nu uw kans.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Sonoma California Smoked Bourbon
Over kersenhout gerookte gerstemout geeft deze bourbon zijn bijzondere smaak. Ontdek whiskey uit Californië.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud
Deze zachte single malt rijpte in met zorg geselecteerde ex-bourbonvaten en heropgewerkte hogsheads. Bestel nu en geniet van zijn milde karakter.
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Wild 12 jaar oud Black Wood Peated Whisky
De 12-jarige whisky rijpte in eikenhouten vaten uit het Zwarte Woud, in Amarone-rodewijnvaten en in Muscatelvaten. Bestel en geniet.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Sonoma California Smoked Rye
Krachtige Straight Rye uit Californië met een zoete rooksmaak. Bestel en geniet van de mix van kruidigheid en rook.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit na 14 jaar rijping komt met aangenaam krachtige 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt straks in uw glas? Onze suggestie: deze mahoniegekleurde whisky – hij zou daar prachtig in schitteren.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Balcones Texas Single Malt
Een fascinerende Single Malt uit het bekroonde Balcones Distillery in Texas. Jong, maar complex en intens! Bestel meteen!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Smoky Ten Three Cask Matured
De rokerige toetsen verweven zich met aroma's uit bourbon-, rum- en virgin oak-vaten tot een prachtige Speyside-whisky. Sla uw slag!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Benriach 16 jaar oud The Sixteen
16 jaar rijping zorgen voor een heerlijk veelzijdige en genuanceerde smaak. Proef het bij voorkeur zelf.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Rebel 100 Kentucky Straight Bourbon
Geniet van de krachtige Straight Bourbon met zoete aroma's en een intens smaakprofiel dankzij het verhoogde alcoholgehalte. Grijp uw kans!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Brothers Bond Rye
Geniet van het robuuste karakter met krachtige, kruidige aroma’s en een uniek, bijna nostalgisch smaakprofiel.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Arran Port Cask Finish
Evenwichtig en expressief. Laat u overtuigen door Arran Port Cask Finish.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Arran Amarone Cask Finish
Italiaans temperament toont zich in de Arran Amarone. Overtuig uzelf van deze kwaliteitsmalt.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey
Het ongewone flessendesign intrigeert ons meteen. De inhoud nog des te meer. Meteen aan het winkelmandje toevoegen en straks al genieten.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey
In 2023 bekroond met goud bij de Global World Whisky Masters, laat Stork Full Proof Rye niets te wensen over. Proef zelf!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
St. Kilian Peated
Heerlijke rokerige tonen en romig karamel uit een Duitse distilleerderij. Bestel nu en geniet er samen met vrienden van!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)