Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Tormore Timeless
Zomerwhisky met zachte 43% vol. en tedere elegantie, voornamelijk gerijpt op bourbonvaten. Puur, op ijs of in een cocktail te genieten.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige Single Malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Compass Box Nectarosity
Zoet en fruitig in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Probeer hem nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Macaloney's Na Braiche
Beleef de bijzonder fruitige aroma's die ontstaan door rijping in portugese rode wijnvaten. Plaats hem meteen in uw winkelmandje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mister Peat Batch Strength
Voor liefhebbers van krachtig rokerige single malt met een stevig alcoholgehalte en zonder poespas. Bestel nu.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Tomintoul Madeira Cask Finish
Uitzonderlijk mild en met de smaak van exotische vruchten. Leg meteen een fles in uw winkelmandje en geniet er binnenkort van.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Turntable Blending House Paradise Funk
Ontdek deze exotische creatie uit 4 verschillende vassorten in een funky design. Geniet nu van moderne blendkunst.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dingle Single Pot Still Irish Whiskey
Geniet van de unieke smaak die voortkomt uit het aandeel ongemoute gerst en de bijzondere vatcombinatie. Koop nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Tomintoul Amarone Wine Cask Finish
Liefhebbers van wijnvaten, opgelet: de nabehandeling in edele Amarone-rodewijnvaten brengt fluweelachtige fruittonen in het glas. Wees er snel bij!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tomintoul Tempranillo Wine Cask Finish
Ontdek nu de milde smaak van Tomintoul, verrijkt met een naborijping op zorgvuldig geselecteerde Tempranillo-vaten.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Nikka Miyagikyo
Een ronde Japanse single malt — een prima instap in de wereld van whisky uit het land van de rijzende zon.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Ben Nevis Coire Leis
Een voortreffelijke instap in de krachtige wereld van Ben Nevis, voornamelijk gerijpt in first-fill bourbonvaten. Bestel nu.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Taketsuru Pure Malt
Harmonieuze blended malt met elegante kruid- en specerijentoets. Bestel nu deze milde whisky uit het Land van de Rijzende Zon.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Speyside Sherry Cask 12 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
De 12 jaar oude whisky betovert u met milde Speyside-aroma's en kruidige fruittoetsen uit Oloroso-sherryvaten. Grijp uw kans!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Scapegrace Anthem
Lang en aanhoudend, met delicate appeltoetsen en accenten van rook en hooi. Een vleugje piment en een aangename mineraliteit ronden het geheel af.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dingle Single Malt
Ervaar het eigen karakter dat voortkomt uit drievoudige distillatie en rijping op bourbon-, oloroso- en PX-sherryvaten.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Amrut Bagheera Sherry Cask Finish
Met delicate sherrytoetsen vleit de zwarte panter zich tegen het gehemelte. Ontdek verrukkelijke Single Malt uit India.
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch Peated Finish
De populaire Black Bull Kyloe Blend met een rokerige toets door een na-rijping in Peated Casks. Voor liefhebbers van rokerige whisky's.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Zuidam Smuggler's Trail Dutch Single Blended Whisky
Een zachte blend van vijf verschillende granen: gemoute gerst, tarwe, rogge, mais en spelt. Probeer hem nu.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Johnny Drum Kentucky Straight Bourbon
Krachtige straight bourbon uit Kentucky in de oude stijl – rijk aan aroma’s en evenwichtig van smaak. Pak uw kans en ontdek.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Teerenpeli Portti Port Wood Finish
Een boeiende malt uit Finland met zuiders flair dankzij een finish in portvaten. Ontdek delicate aroma's uit noord en zuid.
€ 63,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 127,98/Liter)
Turntable Blending House Bittersweet Symphony
Een klassieker om verliefd op te worden. Meesterlijk geblend genot met vurige zoetheid, kruidige mout en donkere chocolade. Nu genieten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)