American Standard Barrel
Producten filteren
–
Glen Scotia 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #1963 Rare Single Cask Classic Series
Pure single cask-botteling met fruitig-rokerig profiel en volle intensiteit. Meteen inslaan.
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
Het huiskarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
T.Sonthi Panama 12 jaar oud Rum
Fruitige zoetheid en milde complexiteit. Bestel nu deze heerlijke rum en haal zomerse sferen in huis!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
T.Sonthi Belize 14 jaar oud Madeira Finish XO Rum
Een fruitig Madeira-finish gaat perfect samen met de prachtige complexiteit van 14 jaar rijping. Bestel nu en geniet!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Scotia 2011 Whiskyopolis Campbeltown Saga Release No. 1
Geniet van het intense, maritieme karakter van Glen Scotia 2011, gerijpt op first fill bourbonvaten. Bestel uw fles vandaag nog!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Togouchi Peated
Een verleidelijke harmonie van krachtige rook en zoete bourbonnoten stijgt uit uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een evenwichtige Linkwood op perfecte drinksterkte rust in de sierlijke fles. Perfect om cadeau te doen of zelf van te genieten!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Elijah Craig Toasted Barrel
De nabrijping in getoaste eiken vaten brengt heerlijke geroosterde aroma's en kruidigheid in uw glas. Geniet er nu van!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Sullivans Cove 2013/2020 - 7 jaar oud Double Cask
Deze Tasmanische single malt van Sullivans Cove is een verrukkelijke rariteit. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 310,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 444,27/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en smakelijke noottoetsen domineren de 27 jaar gerijpte aroma’s van deze prachtige Speyside-whisky. Nu kopen en genieten!
€ 585,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 837,13/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0351
Prijsbekroonde single malt uit Tasmanië, die zijn weelderige aromatische rijkdom dankt aan het bijzondere klimaat. Ontdek hem nu!
€ 597,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 854,27/Liter)
Sullivans Cove 2006/2020 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0165
Aangename drinksterkte en een evenwichtige rijkdom aan aroma's bij deze single cask-afvulling uit Tasmanië. Bemachtig nu één van de 203 flessen!
€ 445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 637,13/Liter)
Sullivans Cove 2007/2019 - 11 jaar oud Single Special Apera Cask No. TD0214
Een uitzonderlijk genot uit de Tasmanische distilleerderij. Ontdek nu deze boeiende uitgave!
€ 990,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.415,70/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Ex-Tawny Cask No. TD0318
De rijping in Australische portwijnvaten gaf deze single malt zijn heerlijke karakter. Bemachtig meteen een fles!
€ 627,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 897,13/Liter)
Benromach 1998/2024 - 25 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 197 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een kwart eeuw in een first-fill bourbonvat zorgde voor de intense fruitigheid. Gun uzelf deze kunstzinnige afvulling!
€ 624,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 892,84/Liter)
Strathisla 1991/2022 - 30 jaar oud Refill Barrel No. 1014 Artist #12 by LMDW
Zeer exclusieve en opvallend frisse single malt met een bloemig en kruidig karakter. Bestel nu één van de 146 flessen.
€ 1.647,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.354,27/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1
Middellang en nootachtig.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananennoten en tonen van gekookt fruit. Gun uzelf tropische vakantiesfeer met een heerlijke cocktail.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Evan Williams 2016/2024 Single Barrel
Fijne zoetheid, rijpe eik en verfijnde kruidigheid versmelten in deze elegante Kentucky Bourbon als Single Cask. Bestel nu.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Tiki Lovers Pineapple
Een rum die naar vakantie smaakt. Ananas staat hier duidelijk centraal. Perfect met ginger beer. Probeer hem nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Aberlour A'Bunadh Alba Batch #009
De onverdunde vatsterkte benadrukt de fruitig-zoete smaak van de rijping in bourbonvaten. Bestel en geniet.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Glen Ord 2012/2022 - 9 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een frisse en bloemige single malt in een kunstzinnige fles. Perfect als geschenk of om zelf van te genieten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Glencraig 1976/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Strikt gelimiteerd — wees er snel bij zolang de voorraad strekt.
€ 1.520,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.172,84/Liter)
Spiced Rum Byers Island (Rum Artesanal)
Een voortreffelijke, kruidige blend die vijf jaar heeft mogen rijpen. Bestelt u meteen deze bijzondere rum!
€ 25,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 51,98/Liter)