American Standard Barrel
Producten filteren
–
Lindores Abbey 2019/2023 The Exclusive Cask Rum Peat ASB #198374
Het rumvat voor deze speciale uitgave bevatte eerder gerookte whisky. Gun uzelf dit uitzonderlijke genot.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 02 Oshi-Dashi Bourbon Barrel #5458 Sumo Series Collection Itinéraires
Ervaar intense rook en vanille uit een single cask. Bemachtig nu een van slechts 181 flessen.
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Crown Royal (liter)
De geliefde blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder lang genot. Meteen aan uw winkelmandje toevoegen.
€ 45,99
Torabhaig 5 jaar oud Allt Gleann Batch Strength The Legacy Series
De afsluiter van de reeks begeestert met weergaloze vatsterkte en heerlijke turfrook. Verzeker u nu van deze krachtige eilandwhisky.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Glentauchers 2011/2023 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 406 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ontdek Glentauchers van een nieuwe kant in de heerlijk-intensieve, onafhankelijke afvulling van Whisky Cellar. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Laphroaig 1991/2024 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 2410092 Mission Gold (Murray McDavid)
32 jaar ontwikkelden de krachtige rook- en turfaroma's van Laphroaig. Koop nu en ontdek Islay!
€ 1.126,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.609,99/Liter)
English Harbour 10 jaar oud Reserve
Rum die 10 tot 25 jaar heeft gerijpt — een intense aromareis die geen enkele wens onbeantwoord laat. Proef het zelf.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Motörhead 8 jaar oud Finest Caribbean Rum
Unieke smaak en niet alleen voor fans een genot. Ontdek nu de tot wel 8 jaar gerijpte rum uit de Dominicaanse Republiek.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Crows Nest Premium Caribbean Rum
Door rijping in sherryvaten en een smakvol bourbon-finish overtuigt deze rum met een fascinerende rijkdom aan aroma's. Bestel vandaag nog!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Old Grand Dad Bonded 100 Proof (liter)
Deze bourbon streelt uw gehemelte met vanille-, karamel- en kruidtonen en is een waar genot. Bestel nu!
€ 51,99
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit na 14 jaar rijping komt met aangenaam krachtige 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bruichladdich 2004/2023 - 18 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 1434 (Rest & Be Thankful)
Ontdek een nieuwe kant van Bruichladdich in deze onafhankelijke afvulling. Bemachtig nu één van de flessen uit deze beperkte oplage!
€ 249,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 357,13/Liter)
T.Sonthi Barbados 10 jaar oud Rum
Ongeveer 10 jaar rijping in Amerikaanse eikenhouten vaten zorgde voor intense vanillearoma's. Bestel nu deze verrukkelijke spirituose!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Brothers Bond Straight Bourbon Whiskey
Een amberkleurige whiskey met een zoet vanille- en karamelaroma. Haal deze mondvullende beleving nu in huis!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Ardmore 2024 - 13 jaar oud (Thompson Bros.)
Uniek design en karaktervolle aroma's ontdekt u bij deze Ardmore in onafhankelijke uitgave. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Jimmy Rack Cask Strength Rye
Heerlijke kruidige aroma's van de Straight Rye Whiskey komen met vatsterke 61,15% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Catoctin Creek Barrel Select Rye Whisky
Kruidige roggewhisky, vervaardigd uit 100% lokaal geteeld rogge. Bestel nu deze hoogwaardige whisky uit Virginia.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Enchantment The Roses Edition VII
In de prachtige fles sluimeren rijpe en heerlijke, veelgelaagde aroma's. Laat u nu betoveren!
€ 2.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.031,41/Liter)
Privateer New England Reserve Rum
Heerlijke rum uit Amerika, die in de perfecte drinksterkte zijn verrukkelijke aroma's presenteert. Bemachtig direct een fles!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Bookers Bourbon 7 jaar oud Batch No. 2026-01E
Na een rijping van zo’n 7 jaar brengt deze prachtige Kentucky Straight Bourbon een intens en krachtig karakter in uw glas. Geniet nu van de pure, onverdunde kracht rechtstreeks uit het vat.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ontdek heerlijke aroma’s uit een kwart eeuw rijping. Haal deze prachtige Speyside Single Malt nu in huis!
€ 494,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 707,13/Liter)
Teremana Anejo Small Batch Tequila
De rijping in het whiskyvat laat tequila van een nieuwe kant zien, met warme eikenhouttonen en heerlijke vanille. Ontdek hem nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Michter's Sour Mash Toasted Barrel Finish
Uitgebrande vaten van Amerikaanse witte eik verlenen deze Sour Mash whisky heerlijke roostaroma’s. Proef nu.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Smooth Ambler 2022 - 6 jaar oud Cask No. 2956 (La Distillerie Generale) (350 ml)
Een Amerikaanse bourbon zoals hij behoort te zijn — vatsterk en zonder koude filtratie. Verzeker uzelf nu van deze gelimiteerde uitgave.
€ 119,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 342,83/Liter)