American Standard Barrel
Producten filteren
–
Jack Daniels Single Barrel #23-05190 Barrel Strength
Deze vurige single cask uit Tennessee verrast met fabelachtige intensiteit en toch een zijdezachte toets. Niet te missen!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Laphroaig 18 jaar oud 2024 Release
Deze volwassen Laphroaig schittert door heerlijke complexiteit, krachtige rook en zachte zoetheid. Gun uzelf deze klassieker!
€ 199,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 285,70/Liter)
Balvenie 2009 - 14 jaar oud Bourbon Barrel No. 8914 A Collection of Curious Casks
Dit uitgekozen enkelvat mocht 14 jaar rijpen, voordat de heerlijke aroma’s ongefilterd in de fles kwamen. Nu kopen!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
Jack Daniels Single Barrel Rye
Een bijzondere Rye Whiskey met 70% rogge in de mash bill van Jack Daniels. Ontdek hem nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
– 25,00%
Caroni 1997 - 24 jaar oud Single Cask No. 136 (Elizabeth Yard)
Karaktervolle Caroni Single Cask-uitgave met 24 jaar vatrijping. Bemachtig snel één van de beperkte flessen.
€ 567,99
€ 425,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 608,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 551,99
Michters Unblended American Whiskey
Goudgele Unblended American Whiskey van Michters. Deze nootachtig-zoete whiskey uit Kentucky staat garant voor puur drinkplezier.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Bacardi 10 jaar oud Gran Reserva
Eersteklas kwaliteit, een mooie prijs en een rijke traditie maken Bacardi bijzonder. Sla nu uw slag en geniet!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Mount Gay 1703 Black Barrel (liter)
Rijke specerijen, vermengd met zoete chocolade en exotisch fruit, dartelen in deze Mount Gay 1703 Black Barrel. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 57,99
La Hechicera Ron Extra Añejo Reserva Familiar
Uitmuntende blended rum uit Colombia, zonder enige toevoegingen en gerijpt op de fijnste eikenhouten vaten. Absoluut het proeven waard!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Chichibu 2016 Single Ex-peated Bourbon Barrel #7076 Collection Foundations
Zachte rookaccenten dankt deze Japanse single malt aan het eerder gebruikte bourbonsvat waarin hij rijpte. Ontdek hem nu!
€ 493,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 705,70/Liter)
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Deze exclusieve botteling verrukt met indrukwekkende vatsterkte en ongelooflijke smaaks diepgang. Bestel snel.
€ 95,99
€ 76,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
– 16,00%
Isle of Raasay 2018/2023 Distillery of the Year Quercus humboldtii Finish Special Release
Een bijzondere vatcombinatie voor een bijzondere gelegenheid. Vier nu met Raasay de overwinning bij de Scottish Whisky Awards!
€ 94,99
€ 79,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook en zoet‑fruitige bourbonvataroma's vormen een prachtige harmonie. Bestel nu deze heerlijke whisky in een elegante koker!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels - sample (Tasting Circle)
Glen Scotias stokerijkarakter voert u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 20,00%
Benriach 1997/2021 - 24 jaar oud Single Rum Barrel No. 7776 Cask Edition
De rijke kleur en de verleidelijke zoetheid dankt deze goudglanzende Benriach aan de rijping in een rumvat. Nu proeven!
€ 575,99
€ 460,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 658,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 556,99
Jack Daniels Single Barrel Rye - sample (Tasting Circle)
Een bijzondere rye whiskey met 70% rogge-mash van het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 15,00%
Limeburners 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Prachtige drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het sherryvat. Bestel nu whisky van de kleine Australische distilleerderij!
€ 153,99
€ 130,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 261,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 153,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense afvulling. Bemachtig meteen één van de slechts 187 flessen!
€ 154,99
€ 131,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 263,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
GlenAllachie 15 jaar oud Scottish Oak Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Honing en kaneel, noten en banaan. Haal nu de heerlijke aroma's van 15 jaar rijping in huis!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma’s uit de twee afzonderlijke bourbonvaten werden op krachtige vatsterkte gebotteld. Bestel nu!
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 588,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omspeld door verfijnde maritieme tonen. Gun uzelf deze uitzonderlijke whisky.
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 759,99
Four Roses Single Barrel
Ervaar een voortreffelijke Bourbon op de ideale drinksterkte met deze prachtige botteling. Haal dit pure genot nu in huis!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Gun uzelf heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping op een aangename drinksterkte. Leg het meteen in uw winkelmandje!
€ 490,99
€ 368,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 526,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 345,99
– 45,00%
KISS Monstrum 14 jaar oud Rum
Smakelijke topper voor echte KISS-fans. Een hoogwaardige blend – wild en kruidig van smaak. Gelimiteerd, wees er snel bij.
€ 169,99
€ 93,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 103,99