American Standard Barrel
Producten filteren
–
Stauning Dirty Bastard Research Series
De afwerking in mezcal- en stoutvaten geeft de Deense Rye Whisky zijn unieke smaak. Probeer hem nu.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour
Fijne rookaccenten, dominante maritieme toetsen en gezouten karamel wachten op u. Haal de haven van Campbeltown in uw glas!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ardbeg 1979/2020 - 40 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 9861 Cask Strength Collection (Signatory)
Ongelooflijk zeldzaam en oud is deze voortreffelijke Single Malt in verrukkelijke vatsterkte. Gun uzelf deze bijzondere luxe!
€ 11.696,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 16.709,99/Liter)
English Harbour 5 jaar oud
Deze stormachtig jonge rum wist al officieren van de Royal Navy te overtuigen. Ontdek hem ook!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Proper No. Twelve 4 jaar oud
Zacht en mild glijdt de driedubbel gedistilleerde Ierse whiskey over de tong. Leg hem meteen in uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot – rechtstreeks uit het vat. Trakteer uzelf op deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Lot No. 40 Rye Whisky
Gelaagde kruidennuances en een perfecte drinksterkte. Gun uzelf nu deze heerlijke rye whisky!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Stout Cask Finish
Volop genot met geroosterde en steenfruittoetsen dankzij narijping op stoutvaten. Bestel nu en geniet van deze Amerikaanse single malt!
€ 88,99
€ 74,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 106,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 65,99
Ron Malteco 10 jaar oud
Een spannende en unieke rum aan een scherpe prijs. Bestel nu!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
– 16,00%
Savanna 2023 Le Gall
Een heerlijk aromaprofiel van rhum agricole en melasserum, verrijkt met smakelijke toetsen van cognacvaten. Gun uzelf dit genot!
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 104,99
Old Barco XO Gran Reserva
Heerlijk mild vinden suikerrijke siroopaccenten en fijne bourbonvanille hun weg naar uw glas. Gun uzelf dit genot!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder krachtige Wolfburn die ons meeneemt op een verfijnde aromareis. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 30,00%
Lark 2016/2021 - 5 jaar oud Single Cask No. 1244 (Berry Bros. & Rudd)
De Tasmanische whisky overtuigt met weelderige aroma's en natuurlijke schoonheid. Bemachtig één van slechts 373 flessen.
€ 294,99
€ 206,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 294,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 204,99
Boann Marsala Cask
De combinatie van bourbonvaten en Marsala-wijnvaten zorgt voor een heerlijke waaier aan aroma’s. Meteen proeven!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Caperdonich 18 jaar oud Peated
Deze heerlijke single malt is een ware zeldzaamheid, want hij komt uit een gesloten distilleerderij. Bemachtig nu een fles.
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Glentauchers 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Barrel (Thompson Bros.)
Met een krachtige alcoholsterkte van 54,9% vol. komen de fruitige aroma’s van deze Speysider prachtig tot hun recht. Grijp nu uw kans!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Caroni 2000 Single Cask #4059 Paradise #11
Het kunstzinnige flessendesign en de zuivere kleurpracht maken de verfijnde Caroni Rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 2.683,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.834,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze verrukkelijke rum!
€ 3.555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.079,99/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3786 Paradise #4
Gerijpte aroma's, krachtige drinksterkte en een prachtig flesontwerp. Nu cadeau doen of zelf van genieten!
€ 3.046,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.352,84/Liter)
Strathcolm 12 jaar oud Single Grain
Mild en rond zijn de aroma's van deze heerlijke Single Grain. Haal dit drinkgenot nu in huis!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #3785 Paradise #9
Heerlijke intensiteit dankzij de lange rijping en de indrukwekkende 68,9% vol. vatsterkte. Verzeker u van deze single-caskafvulling!
€ 3.044,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.349,99/Liter)
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aromenrijkdom en natuurlijke kleurpracht schenkt deze onafhankelijke botteling u in het glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3927 Paradise #10
Deze rum neemt u dankzij zijn 70,2% vol. vatsterkte mee op een intense smaakreis naar Trinidad. Bestel nu!
€ 2.917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.168,56/Liter)
Malecon 2009 - 13 jaar oud Rare Proof
13 jaar tropische rijping en een botteling op 50,5% vol. beloven u een intense smaakbeleving. Bestel meteen!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)