Whisky 17 jaar
Producten filteren
–
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900262 (Signatory)
Ontdek de rijke sherryaroma’s na 17 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat van Signatory. Grijp nu deze zeldzaamheid!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Nieuw
Glenkinchie 2009 - 17 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #300011 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de rijpe sherrytonen van deze 17 jaar oude Glenkinchie, gerijpt in een first fill Oloroso-vat. Een bijzondere zeldzaamheid.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Nieuw
Longmorn 2008 - 17 jaar oud Highland Laird First Fill Oloroso Butt #1240 (Bartels)
Ontdek de complexe Oloroso-tonen van deze 17 jaar oude Longmorn single cask op cask strength. Een bijzonder smaakavontuur.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Nieuw
Islay 2008/2026 - 17 jaar oud Single Cask #11898 (Duncan Taylor)
Natuurlijke single cask afvulling van Islay, 17 jaar gerijpt en gebotteld op 54,6% vol. Verzeker u nu van één van de 333 flessen.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Blair Athol 2007 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #12 (Signatory)
Verse Oloroso-sherryvaten onderstrepen voortreffelijk het notige distilleerderijkarakter. Bestel en ervaar intens genot.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
North British 17 jaar oud An Edinburgh Dram (Thompson Bros.)
Ontdek de rijpe sherryzoetheid in deze 17 jaar oude North British Grain van Thompson Bros. Laat u verrassen door deze bijzondere whisky!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Drumblade 2008/2026 - 17 jaar oud Amontillado Sherry Cask Finish The Octave (Duncan Taylor)
U geniet van intense sherryaroma's dankzij de rijping in een Amontillado-octavevat. Bestel dit 17 jaar oude unieke exemplaar nu.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Balmenach 2008/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #3 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense sherry-aroma's door 17 jaar rijping in het First Fill Butt op cask strength. Bestel deze zeldzaamheid nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Singleton of Glen Ord 17 jaar oud Into The Blue Special Release 2025 (200 ml)
Het uitzonderlijke finish tovert fruitige en kruidige aroma's in uw glas. Bestel nu het kleine flesje om te proeven.
€ 62,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 314,95/Liter)
Highland Park 2008/2026 - 17 jaar oud Ex-Bourbon Barrels Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek 17 jaar rijping op bourbonvaten, met verfijnde vanille en een subtiele rooktoets. Verzeker u nu van deze bijzondere Highland Park.
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Miltonduff 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead Finish No. 369685 (James Eadie)
Dankzij de intense vatsterkte van 57% vol komen de heerlijke gedroogde vruchten- en kruidige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel meteen!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334
De cuvée uit acht Bourgognevaten maakt indruk met een spectaculaire kleur en fluwelige smaak. Gun uzelf deze luxe.
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
– 16,00%
Glen Spey 2007/2025 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitig-kruidige aroma's door de lange rijping in het first-fill Oloroso sherryvat. Bestel en ervaar intens genot.
€ 110,99
€ 93,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
Tomintoul 2005 - 17 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Deze jaargangsuitgave kreeg een zoet-fruitige nagefinish in PX-sherryvaten en is slechts in beperkte oplage beschikbaar. Wees er snel bij!
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Miltonduff 2007/2025 - 17 jaar oud Refill Sherry Butt #900778 (The Single Malts of Scotland)
Beleef de unieke Miltonduff 17 jaar — geniet er nu van en ontdek de authentieke smaak!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glencadam 17 jaar oud Réserve de Calvados Calvados Barrel Finish
Geniet van de zachte Glencadam met een uniek Calvados-finish! Bestel nu uw exemplaar van deze exclusieve rariteit.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Macduff 2006/2024 - 17 jaar oud Refill Bourbon Barrel #101693 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fruitig‑bloemige aroma's na 17 jaar in een evenwichtig refill bourbon-singlecask. Bestel nu en geniet.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Girvan 2006 - 17 jaar oud Fine Bretagne Cask Finish Barrique No. 4012 Pintail (The Whisky Cellar)
De elegante single grain onderging een nabrijping in een aromatisch appelbrandewijnvat. Ontdek de fruitige smaak.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Caol Ila 2007/2024 - 17 jaar oud PX Sherry Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
De 17-jarige Coal Ila verenigt krachtige rook met sappige sherrytonen. Verzeker u nu van dit vatsterke genot!
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Caol Ila 2007/2024 - 17 jaar oud Amontillado Sherry Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
n.v.t.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Bruichladdich 2004/2022 - 17 jaar oud Single Wine Hogshead No. R08/290-16 (Rest & Be Thankful)
Deze heerlijke Bruichladdich rijpte 17 jaar in een wijnvat en is nu klaar voor uw glas. Bemachtig nu een van slechts 223 flessen!
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Balvenie 17 jaar oud The Week of Peat
Slechts één week per jaar stookt Balvenie met geturfde gerst. Ontdek nu deze uitzonderlijke Single Malt.
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Highland Park 17 jaar oud Between You and I
Ontdek culinaire genietmomenten na 17 jaar rijping in rodewijn- en sherryvaten. Bestel nu deze krachtige Orkney-malt.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)