Whisky 17 jaar
Producten filteren
–
Nagahama 2018/2022 Heavily Peated Bourbon Cask No. 0314
De krachtig rokerige single malt uit de relatief jonge ambachtelijke distilleerderij in Japan is een single-cask-afvulling. Grijp nu uw kans.
€ 240,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 481,98/Liter)
The Dalmore 17 jaar oud Oloroso Sherry Casks Finish
Ontdek verfijnde fruitaroma's dankzij de exclusieve rijping op sherryvaten. Beleef deze 17-jarige Highland Single Malt nu.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Dalmore 2006/2023 - 17 jaar oud Premium Cask No. 1036113 The Octave (Duncan Taylor)
De nagerijping in de kleine Sherry Octave zorgt voor een karaktervol en gelimiteerd genot. Bestel meteen!
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
Dalmore 17 jaar oud Luminary No.3 - 2025 Edition
U geniet van 17 jaar aan aromatische rijkdom dankzij de zeldzame Calvados-, Sherry- en roodwijnfinish. Bemachtig deze editie nu.
€ 322,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 461,41/Liter)
Benriach 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Hogshead (Thompson Bros.)
Ontdek Benriach op een nieuwe manier: een 17-jarige single malt in een onafhankelijke botteling van Thompson Bros. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Glenfarclas 17 jaar oud
Met fruitig-pikante aroma's door de volle rijping in Oloroso-sherryvaten. Stop hem meteen in uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Craigellachie 17 jaar oud
Met deze hoogwaardige klassieker proeft u de grandioze, kruidige huisstijl van Craigellachie. Bestel meteen en geniet!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Singleton of Glen Ord 17 jaar oud Into The Blue Special Release 2025
De onconventionele nabranding in mezcal- en sherryvaten laat u in volstrekt nieuwe smaakwerelden duiken. Beleef het nu!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334 - sample (Tasting Circle)
De cuvée van acht burgunderhouten vaten valt op door zijn spectaculaire kleur en fluwelen smaak. Trakteer uzelf op deze luxe.
€ 14,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 499,67/Liter)
Teaninich 17 jaar oud Limited Edition - sample (Tasting Circle)
Jubileumeditie ter gelegenheid van het 200-jarig bestaan van de distilleerderij. Het getal 17 speelt een beslissende rol — ontdek het geheim erachter!
€ 21,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 733,00/Liter)
Glencadam 2006/2023 - 17 jaar oud PX Quarter Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleur dankt deze heerlijke Glencadam aan zijn uitbundige rijping. Nu cadeau geven of zelf van genieten!
€ 12,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 433,00/Liter)
Port Askaig 17 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek de aromawereld van Islay met deze elegante en karaktervolle Port Askaig. Bemachtig nu het 17-jarige genot!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Islay 2007/2025 - 17 jaar oud Single Octave #11848564 whic exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar rokerige elegantie met de 17 jaar oude Octave-Islay. Nu exclusief bij whic.de — bemachtig hem en geniet ervan.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Islay 2007/2025 - 17 jaar oud Single Octave #11848534 whic exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek de onnavolgbare smaak van de nadere rijping in de zeldzame Palo Cortado sherry-octave. Een must voor Islay-liefhebbers!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Ardbeg 2008/2025 - 17 jaar oud 1st Fill French Oak Hogshead #385 Private Reserve
Een Ardbeg als single cask komt zelden voor. Bemachtig deze speciale afvulling ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van Kirsch Import.
€ 1.177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.682,84/Liter)
Ballantines 17 jaar oud
Indrukwekkende blend van Schotse whiskys die minstens 17 jaar gerijpt zijn. Bestel nu en geniet samen met uw vrienden.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Fettercairn 17 jaar oud
Ontdek met deze 17 jaar gerijpte heerlijkheid de tropisch getinte huisstijl van Fettercairn. Bestel meteen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)