Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Laphroaig 12 jaar oud
Karaktervolle Islay-whisky met maritieme rooktonen, natuurlijke kleur en de ideale drinksterkte. Bestel hem nu en geniet.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Gelstons 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey Sherry Finish
Voortreffelijk gerijpt, met een zoet-fruitige nagerijping op sherryvaten. Bestel nu en geniet!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Millstone 12 jaar oud Sherry Cask (200ml)
Wonderlijk zoet en heerlijk fruitig komt de Nederlandse single malt in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 31,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 159,95/Liter)
Langatun Vintage Reserve 2011/2023 - 12 jaar oud Single PX Sherry Cask No. 155
Een elegante decanter en een luxueuze houten kist maken de rijpe Single Grain tot een echte blikvanger. Bestel meteen!
€ 102,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 205,98/Liter)
Glen Garioch 12 jaar oud
Volle whisky uit de oostelijke Highlands. Perfect om mee te nemen en van te genieten.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Madeira Cask Finish
Ontdek het unieke karakter van Aberfeldy 12 Madeira Cask. Ervaar het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud (200 ml)
Proef nu deze degelijke 12-jarige Glenfarclas in de praktische 200 ml-fles. Een prachtige single malt Scotch uit de klassieke school, gerijpt op sherryvaten!
€ 27,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 139,95/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 12 jaar oud Sherry Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Bourbon-, wijn- en sherryvaten zorgen voor de gelaagde aroma's van deze voortreffelijke Blended Scotch. Bestel nu en geniet!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
The Deveron 12 jaar oud Sherry Casks Finish Batch No. 216012 Edition No. 1
De nabrijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten gaf deze whisky zijn volle aroma's. Probeer hem nu op een zachte drinksterkte!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
WhistlePig 12 jaar oud Old World Rye Whiskey Wine Cask Finish 86 Proof
Amberkleur en een uniek smaakprofiel dankzij de finish in verschillende wijnvaten. Probeer deze bijzondere rye whiskey!
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Onikishi 12 jaar oud Tenbatsu
Ontdek de volle Japanse whisky die traditie en moderniteit verenigt. Bestel de Onikishi Tenbatsu nu!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0351
Prijsbekroonde single malt uit Tasmanië, die zijn weelderige aromatische rijkdom dankt aan het bijzondere klimaat. Ontdek hem nu!
€ 597,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 854,27/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Ex-Tawny Cask No. TD0318
De rijping in Australische portwijnvaten gaf deze single malt zijn heerlijke karakter. Bemachtig meteen een fles!
€ 627,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 897,13/Liter)
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De zachte klassieker van Tomatin, gerijpt op drie verschillende vatsoorten, mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel meteen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud
Een verrukkelijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024 (200 ml)
Ontdek met dit kleine flesje deze voortreffelijke whisky met zijn verleidelijke karamelsmaken. Wees er snel bij!
€ 50,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 254,95/Liter)
Glen Moray 12 jaar oud
Schitterende aroma's en een uitstekende prijs. Meteen meenemen en genieten.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Perfectly Balanced
De 12-jarige Loch Lomond krijgt zijn karakter door rijping in drie verschillende Amerikaanse vatsoorten. Bestel nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: tijd om 50% Scotch whisky te proeven. Meteen een fles bestellen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
– 33,00%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Afdronk
€ 68,99
€ 46,22
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,03/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
MacNair's Lum Reek 12 jaar oud (50 ml)
Mooi geïntegreerde rook met zoet karamel en intrigerende heidenoten. Ontdek uw volgende dagelijkse dram.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Macallan 12 jaar oud Colour Collection
Macallan 12 – fris & fruitig: peer, citroen, vanillebiscuit & nootmuskaat in een gouden eikenmantel. Nu ontdekken!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol.
Aberlour zonder koudfiltratie staat voor het volle smaakpalet van Aberlour. Aanvaard nu de uitnodiging.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)