Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Dewars 12 jaar oud Double Aged
Twee keer gerijpt in geselecteerde eiken vaten. Ideaal als u op zoek bent naar een milde, zoete Scotch!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
– 20,00%
Glendullan 2011/2023 - 12 jaar oud Single First Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish No. 367833 (James Eadie)
Een nieuwe interpretatie van de aangename Speysider met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Ontdek hem nu!
€ 100,99
€ 80,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 94,99
Aberfeldy 12 jaar oud Goldbarren
De Aberfeldy 12 Year Old nu ook in een luxueuze geschenkverpakking. Bestel gouden genietmomenten voor uzelf of als geschenk.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Strathcolm 12 jaar oud Single Grain
Mild en rond zijn de aroma's van deze heerlijke Single Grain. Haal dit drinkgenot nu in huis!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Kilkerran 12 jaar oud (Design bis 2025)
Maritieme en fruitige Campbeltown-malt uit de Glengyle-distilleerderij. Test nu de 12-jarige standaard.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Three Ships 12 jaar oud South African Single Malt
Een heerlijke single malt met een intrigerende herkomst: Zuid-Afrika. Proef nu de 12 jaar oude Three Ships whisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Chivas Regal 12 jaar oud Blended Scotch Whisky
Een samenspel van stijl, karakter en traditie. Ontdek nu deze boeiende blend met een degelijke rijping van 12 jaar!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Dalmore 12 jaar oud Sherry Cask Select
De narijping op zorgvuldig geselecteerde Oloroso-sherryvaten vormgeeft zijn verfijnde aromaprofiel. Bestel nu en geniet er binnenkort van.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Kaikyo Hatozaki 12 jaar oud Umeshu Cask Finish
De narijping in een pruimenlikeurvat zorgde voor verleidelijk zoete fruittoetsen in deze Japanse whisky. Nu kopen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Redbreast 12 jaar oud (nieuw)
Een in de letterlijke zin bekroonde Ierse Single Pot Still whisky. Bestel nu en geniet!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Haran 12 jaar oud Port Cask Finish
Heerlijke portwijnnoten, moutige accenten en fruitige bessen komen met evenwichtige 43% vol. in uw glas. Bestel nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Tobermory 12 jaar oud
De nieuwe klassieker van Mull. Ontdek de romige Tobermory-stijl, hier aangevuld met frisse perziktoetsen. Verleidelijk goed.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmoan
De Inchmoan 12 jaar is de rokerige expressie van de unieke stijl van Loch Lomond. Daar doet u goed aan.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Ardmore 12 jaar oud Port Wood Finish
Turfrook ontmoet portcask. Een heerlijke combinatie! Ontdek de complexe aroma’s van deze Ardmore. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud
Als u houdt van mild-fruitige aroma’s, dan bent u met deze 12‑jarige Glenrothes-botteling aan het juiste adres. Absoluut het proeven waard!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Glen Grant 12 jaar oud 40% Vol.
Geniet van gelaagde, verfijnde aroma's van warme appeltaart, zachte karamel en geroosterde amandel. Bestel nu deze milde Speyside-druppel!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Old Parr 12 jaar oud Blended Scotch Whisky Travel Retail (liter)
Ervaar de mooie balans van milde aroma’s in deze 12 jaar gerijpte blend. Bestel nu en geniet samen met uw dierbaren!
€ 54,99
Connemara 12 jaar oud
Lang en kruidig, met aanhoudende turfrook.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Highland Park 12 jaar oud Spicy & Well-Rounded
De ideale mix van fruit en kruidigheid wordt aangevuld met een toets zilt-zoete rook. Dat moet u geproefd hebben!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Royal Brackla 12 jaar oud
Een Single Malt met intense aroma’s dankzij 12 jaar rijping. Kersen, kruiden en bruine suiker wachten op u. Bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud
Deze single malt van 12 jaar oud werd gerijpt in bourbonvaten. Geniet van deze fruitig-milde Fettercairn met fijne kruidigheid!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 10,00%
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024
Een voortreffelijk gerijpte en zachte Single Malt. Bemachtig nu de tweede afvulling van Roseisle Distillery.
€ 156,99
€ 141,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 121,99
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask - sample (Tasting Circle)
De klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, nootachtige en droge single malt.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)