Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking (Design 2020-2025)
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, verleidt deze whisky door zijn zachtheid en volle lichaam. Nu ontdekken.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glen Spey 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Milde Speyside-whisky met een zachte drinksterkte en fruitige smaak. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 16,00%
GlenAllachie 2011/2024 - 12 jaar oud Ruby Port Pipe Single Cask No. 7438
Diepdonkere kleurpracht en krachtige vatsterkte getuigen van de intense aromenrijkdom van de fruitige GlenAllachie. Bestel hem nu!
€ 130,99
€ 110,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask
Het klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropische vruchten dankzij het rumvatfinish. Nu genieten!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Chivas Regal 12 jaar oud (liter)
Verheug u op een echte klassieker die in geen enkele bar mag ontbreken. Bestel hem nu in de praktische literfles.
€ 51,99
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads (James Eadie)
Slechts twee vaten leverden de whisky voor deze 12 jaar oude uitgave van Aberfeldy. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmandje.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
Redbreast 12 jaar oud Cask Strength Batch #B1/24
Ervaar de volle fruitintensiteit van deze Single Pot Still, gebotteld op vatsterkte. Bemachtig nu Batch #B1/24!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
– 20,00%
Auchroisk 12 jaar oud The Might of the Moor 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Met een wonderbaarlijk intens 57,2% vol. komen de rijpe aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 80,99
€ 64,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
– 16,00%
Tamnavulin 12 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor)
Op naar de strijd met deze 12 jaar oude single malt van Tamnavulin! Bemachtig nu deze onafhankelijke afvulling.
€ 78,99
€ 66,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
Glenfarclas 12 jaar oud
Deze klassieker van Glenfarclas rijpte 12 jaar op Spaanse sherryvaten. Bestel de perfecte allrounder.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud
De naam even verrukkelijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef hem nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Cutty Sark 12 jaar oud
Deze variant onderging 12 jaar rijping en bevat aanzienlijk meer sherryvaten dan de geliefde klassieker. Een echte aanrader.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Een bijzonder aangename en lichte malt whisky uit de Speyside. Nu proeven!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenmorangie 2022 - 12 jaar oud Palo Cortado Finish Barrel Select Release
Deze Highlander mocht een vierjarige finish in zeldzame Palo Cortado-vaten ondergaan. Geniet er zelf van.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
anCnoc 12 jaar oud
Een verrukkelijk lichte en fruitige Highland single malt, die zich uitstekend leent als aperitief of zomerwhisky. Kopen!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud (200 ml)
Deze single malt rijpt 12 jaar om een volle smaak te ontwikkelen.
€ 19,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 99,95/Liter)
– 15,00%
Glenfiddich 12 jaar oud Triple Oak
Opwindende smaaktonen wachten u op – kruidig, fris-fruitig en aromatisch bij aangename 40% vol. Nu genieten!
€ 54,99
€ 46,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Lagavulin 12 jaar oud The Ink Of Legends Tequila Cask Finish Special Release 2023 (200 ml)
Indrukwekkende Special Release met exotische narijping op Don Julio‑tequilavaten. Probeer hem nu in het kleine flesje.
€ 64,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 324,95/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023 (200 ml)
Lang en met verlangen verwacht — de eerste single malt-whisky van de Roseisle Distillery. Nu te proeven in het kleine flesje.
€ 53,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 269,95/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023
Aroma
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Haran 12 jaar oud Cider Cask Finish
De bijkomende rijping in zorgvuldig geselecteerde cidervaten zorgde voor de fruitige en kruidige smaak. Ontdek nu Spaanse Whiskey.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een toegankelijke, zachte single malt whisky!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Twelve Three Cask Matured
Een heerlijke symfonie van sherry-, bourbon- en portvataroma’s. Koop nu de 12 jaar oude Benriach en proef het verschil.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)