Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Aberfeldy 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Bent u er nog niet uit welke whisky als volgende in uw nosingglas komt? Laat u inspireren door dit mild‑zoete multitalent onder de single malt-whiskies.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tamdhu 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Vol en toch zijdezacht: deze mooi gerijpte Single Malt zet zoete sherryvattoetsen met volle kracht in het glas. Nu proeven!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud (miniatuur)
Proef de zilte aroma’s van deze grootse whisky in een handige mini!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Cardhu 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een bijzonder verfijnde whisky uit de Speyside! Eenvoudig mee te nemen en meteen van te genieten.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Aultmore 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Vul uw collectie met de laatste grote whiskies aan.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Geniet van een luchtige, zachte single malt whisky!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tobermory 12 jaar oud Single Malt - sample (Tasting Circle)
Nieuwe klassieker van Mull. Ontdek hier de romige Tobermory-stijl, verrijkt met frisse perziktonen. Verleidelijk goed.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Marsala Wood Finish (Exclusive for Germany) - sample (Tasting Circle)
Deze GlenAllachie brengt dankzij Marsala-nagerijping de fijnste likeurwijn van Sicilië in uw glas. Koop nu het zoete levenswater!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Deze 12 jaar oude single malt whisky rijpte in bourbonvaten. Laat u verleiden door deze fruitig-zachte Fettercairn met subtiele specerijen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Deanston 12 jaar oud (miniatuur)
Heerlijk mild en bloemig-fruitige whisky uit de Schotse Highlands. Proef hem meteen in het handige proefflesje.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Royal Brackla 12 jaar oud Oloroso Sherry Finish - sample (Tasting Circle)
Een single malt met intense aroma's dankzij 12 jaar rijping. Kersen, specerijen en bruine suiker wachten op u. Proef nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomatin 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De klassieker van Tomatin: uit een mix van bourbon- en sherryvaten. Mag in geen enkele goed gevulde huisbar ontbreken!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Elgin 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Geniet van een ontspannen dram in aangenaam gezelschap met deze evenwichtige Speyside Malt.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Mortlach 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een echte zwaargewicht in zijn leeftijdsklasse. Krachtig, robuust en heerlijk verwarmend. Niet te missen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De 12-jarige Loch Lomond wordt gevormd door drie verschillende soorten vaten waarin hij rijpte. Een perfecte single malt whisky voor elke gelegenheid!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Linkwood 12 jaar oud (Flora and Fauna) - sample (Tasting Circle)
De 'eigenaarsafvulling' van de Linkwood-distilleerderij. Een overtuigend droge single malt.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een van de eerste zes Classic Malts! Serveer hem als aperitief.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna) - sample (Tasting Circle)
Wij nodigen u uit deze bijzonder aangename en lichte maltwhisky uit de Speyside te proeven.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original (50ml miniatuur)
Ontdek met dit kleine flesje de romig-zoete Single Malt uit de Highlands. Meteen in uw winkelmandje leggen.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Glengoyne 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek het volledige gamma van Glengoyne met deze nieuwste standaardbotteling!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Strathmill 12 jaar oud (Flora and Fauna) - sample (Tasting Circle)
De 12 jaar oude Strathmill uit de Flora & Fauna-serie — de quasi‑originele afvulling van de distilleerderij. Ontdek deze prachtige, weinig bekende distilleerderij.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Garioch 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De rijkgouden Glen Garioch 12 jaar, hier in de voordelige literfles. Schaf deze fijne dagelijkse dram nu in voorraadformaat aan.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Als u van fruitig-kruidige aroma's houdt, komt u met deze 12-jarige Glenrothes-uitgave volledig aan uw trekken. Zeker proberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Cragganmore Distillers Edition 2008/2020 Double Matured in Port Wine Casks - sample (Tasting Circle)
Zoete tonen, complexiteit en een lichte rook. Ontdek nu de Cragganmore met naberijping in portwijnvaten!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)