Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Dalmore 12 jaar oud Sherry Cask Select - sample (Tasting Circle)
De rijping in zorgvuldig geselecteerde, verschillende sherryvaten bepaalt zijn aroma. Bestel nu de Dalmore 12 jaar!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Chivas Regal 12 jaar oud (50 ml miniatuur)
Een zachte combinatie van stijl, body en traditie. Een evenwichtige blended Scotch met 12 jaar rijping. Grijp nu uw kans!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud (miniatuur)
Proef deze 12 jaar oude Glenfarclas. De miniatuur biedt het ideale formaat om te ontdekken.
€ 12,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 259,80/Liter)
Tobermory 12 jaar oud Single Malt (miniatuur)
De klassieker van Tobermory in een handig 5 cl-formaat. Nu meebestellen en verliefd worden.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Tomatin 12 jaar oud (miniatuur)
De klassieker van Tomatin, in het handige proefformaat van 5 cl. Ontdek nu!
€ 10,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 219,80/Liter)
The Quiet Man An Culchiste 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey met tube (Irland) - sample (Tasting Circle)
Voor een rustige avond om bij weg te dromen en te genieten kiest u voor deze 12 jaar oude Quiet Man Single Malt uit Londonderry.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige aroma's die de nabrijping in Moscatel-wijnvaten vrijgeeft. Proef nu deze exclusieve speciale afvulling.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Inchmurrin 12 jaar oud Loch Lomond Island Collection - sample (Tasting Circle)
Een 12-jarige single malt, heerlijk zoet-fruitig en met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tomintoul 12 jaar oud Oloroso Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Deze 12-jarige Tomintoul kreeg een finish in een Oloroso-sherryvat, wat hem intenser en fruitiger maakt. Laat u overtuigen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Jura 12 jaar oud The Bay PX Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Appel, honing, gember en de warme aroma’s van Pedro Ximénez-sherryvaten vormen een unieke whisky. Bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud Seasonal Release 2021 - sample (Tasting Circle)
Deze Glen Scotia op vatsterkte bezorgt u verrukkelijke aroma's van toffee, warme specerijen en een frisse zeebries. Bestel meteen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Knockando 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Wie de distilleerderij Knockando nog niet kent, kan zich hier een smaakvol beeld vormen. Grijp nu uw kans!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benriach 2008/2020 - 12 jaar oud Peated PX Puncheon Cask No. 4052 Cask Edition Series - sample (Tasting Circle)
Verleidelijk mooie kleur en rijke aroma's na 12 jaar rijping op PX-sherryvaten. Ontdek nu dit rokerige genot!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Black Bull 12 jaar oud (50 ml miniatuur)
Pak de intense blend bij de horens: proef een Scotch whisky van 50% alcohol. Bestel hem nu in proefformaat.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Knappogue Castle 12 jaar oud Château Pichon Baron French Oak Finish - sample (Tasting Circle)
Heerlijke aroma's uit 12 jaar rijping en een prachtige wijnfinish bij aangename 46% vol. Geniet er nu samen met uw vrienden van!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Singleton of Dufftown 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De naam even goddelijk als de inhoud. Een liefdesverklaring in vloeibare vorm. Proef het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Gelstons 12 jaar oud Single Malt Irish Whiskey Rum Finish - sample (Tasting Circle)
Heeft u zin in een gerijpte Gelstons met tropische inslag? Geniet dan van dit Ierse goudwater met zijn rumfinish.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Bowmore 12 jaar oud Sherry Oak Cask - sample (Tasting Circle)
Met verrukkelijke sherrynoten dankzij twaalf jaar rijping in handgeselecteerde vaten. Direct te proeven.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
The Deveron 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De 12-jarige The Deveron verrast in de neus met kerstgebaknoten die op het gehemelte overgaan in verfijnde bourbonvanille.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Gelstons 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey Sherry Finish - sample (Tasting Circle)
Heerlijk gerijpt, met zoet-fruitige nagerijping in een sherryvat. Bestel nu en geniet!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Heldere vanilletoetsen kenmerken deze intense single grain van Cameronbridge in de botteling van Signatory. Nu kopen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Daftmill 2011/2024 Winter Batch Release - sample (Tasting Circle)
De Winter Release van de seizoensdistilleerderij Daftmill is afkomstig van één enkel perceel van de eigen boerderij. Aarzel niet om toe te slaan!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Kirk 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Zachte fruitaroma's, romige zoetheid en prikkelende kruidtonen. Bestel nu en geniet er samen met uw vrienden van!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)