Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Horse with No Name Rye Whiskey
Minstens drie jaar gerijpt in uitgebrankte eiken vaten: een krachtige rye met 45% vol. en een aangename kruidigheid. Bestel nu.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Sullivans Cove 2006/2020 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0165
Aangename drinksterkte en een evenwichtige rijkdom aan aroma's bij deze single cask-afvulling uit Tasmanië. Bemachtig nu één van de 203 flessen!
€ 445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 637,13/Liter)
Glenrothes 1995/2022 - 25 jaar oud Single First Fill Sherry Butt No. 6983 Artist #12 by LMDW
Intensieve aroma's van een kwart eeuw rijping sluimeren in deze prachtige fles. Gun uzelf deze rariteit!
€ 862,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.232,84/Liter)
Armorik Double Matured (biologisch)
Vive la France: Beroemd om wijn, maar naar onze mening nog te weinig bekend om whisky. Bestel nu en breng daar verandering in!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish
Ontdek de volle fruitigheid van Taiwan met de Port Cask Finish van Kavalan, elegant verpakt!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Noah's Mill Small Batch
Met deze heerlijke Bourbon geniet u van evenwichtige aroma’s, verleidelijke intensiteit en een prachtige kruidigheid. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Tullibardine 2013/2026 13 jaar oud The Murray 1st Fill Bourbon Barrels Marquess Collection
Beleef het Highland-karakter uit First Fill Bourbon-vaten van de Marquess-serie, gebotteld op vatsterkte. Bemachtig deze Murray.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glen Elgin 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #3800321 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de voortreffelijke Glen Elgin 18 jaar – een zoet-fruitige smaaksensatie. Bemachtig uw fles!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Benrinnes 2011/2022 - 10 jaar oud Single Cak No. 307205 Sherry Finish Artist #12 by LMDW
Overheerlijke aroma's van Benrinnes en een prachtige fles vormen een waar kunstwerk. Gun uzelf nu deze bijzondere whisky!
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Cotswolds Sherry Cask
Prachtig donkere sherrynoten omhullen uw zintuigen — en dat bij een trotse 57,4%. Bestel nu.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Maker`s Mark 46
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense uitgave. Bestel meteen een fles!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Macallan Rare Cask Red 2023 Release
Een zoete, gelaagde symfonie! Meesterlijk geblend uit met de hand geselecteerde sherryvaten. Gun uzelf deze luxe!
€ 352,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 504,27/Liter)
Cardhu 18 jaar oud Single Malt Whisky
Enkel de beste vaten worden voor Cardhu 18 jaar geselecteerd. Laat u overtuigen door deze elegante selectie.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Bushmills Black Bush 80/20 PX Sherry Cask Reserve
Heerlijke Ierse whiskey met intense fruittonen uit het sherryvat en een nootachtige ondertoon. Bestel nu dit drinkgenot!
€ 44,99
The Dundee 10 jaar oud Vintage Reserve Blended Scotch
Voordelig, degelijk en 10 jaar oud. Een mooie blend die zich uitstekend leent voor instappers of longdrinks. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Johnnie Walker Black Ruby (liter)
Voor extra lang genot: bestel en ervaar nu de fruitige, zacht gerookte whisky in de grote literfles.
€ 59,99
Linkwood 1956/2016 Private Collection
Een majestueuze Single Malt in volle perfectie. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky!
€ 24.941,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35.631,41/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smaakvolle fruitbom uit de Speyside. Zeker proeven!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Jack Daniels Old No.7 McLaren Formula 1 Team 2026 Motor Racing Edition
Geniet van een karaktervolle whisky in de exclusieve McLaren-editie met 43% vol. Verzeker u nu van uw verzamelstuk.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon (liter)
Bestel deze geliefde Bourbon, een echte prijs-kwaliteitaanrader, nu in de literfles voor extra veel genietmomenten.
€ 43,99
Ironclad The Old Kernel Straight Bourbon
De bijzondere maïs verleent deze Straight Bourbon Whiskey zijn onmiskenbaar zoete smaak. Bestel nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
West Cork Irish Stout Cask Finish
West Cork bewijst: Iers stout en whiskey gaan perfect samen. De afrijping op bierfusten zorgt voor een unieke smaak. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: tijd om 50% Scotch whisky te proeven. Meteen een fles bestellen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)