Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
– 14,35%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij onderging een meerjarige narijping in Oloroso Sherry-vaten. Grijp uw kans!
€ 208,99
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 180,99
Tyrconnell 10 jaar oud Sherry Cask Finish (Irland)
Nootachtig en droog. Probeer een dram als afsluiter, misschien na een stevige Irish stew?
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glen Moray 21 jaar oud Portwood Finish
Een bijzonder verfijnde druppel uit de Speyside met een fruitige Portwood-invloed. Een echte belevenis. Bestel meteen en geniet ervan!
€ 194,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 278,56/Liter)
Deanston 12 jaar oud
Deze heerlijk romige en zoet-fruitige Single Malt uit de Schotse Highlands moet u geproefd hebben. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Johnnie Walker Black Ruby
Johnnie Walker Black Ruby overtuigt met krachtige fruitaroma’s en discrete rokerigheid. Nu kopen!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Kaikyo Hatozaki 12 jaar oud Umeshu Cask Finish
De narijping in een pruimenlikeurvat zorgde voor verleidelijk zoete fruittoetsen in deze Japanse whisky. Nu kopen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
– 10,00%
Highland Park 30 jaar oud
3 verschillende soorten vaten en 30 jaar zorgvuldige rijping lieten dit pronkstuk tot perfectie rijpen. Gunt u uzelf die luxe.
€ 2.162,99
€ 1.946,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.780,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.520,99
Tullamore Dew XO Rum Cask Finish
Tullamore Dew XO is voor whiskey- én rumliefhebbers een bijzonder interessante keuze. Kies nu voor deze Irish blend!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Amrut Indian Single Malt
De essentie van het Himalayagebergte rust in Amrut Single Malt. Ga op een boeiende ontdekkingsreis.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 met cadeauverpakking (3 liter)
Geniet met de 3-literfles van de onmiskenbare smaak van Jack Daniels Old No. 7 uit Tennessee, VS. Bestel nu!
€ 126,99
Inhoud: 3 Liter (€ 42,33/Liter)
Benrinnes 21 jaar oud Grand Crescendo Special Release 2024
Intens, volmondig en ongelooflijk fruitig komt de Benrinnes na 21 jaar rijping in uw glas. Geniet er nu van!
€ 476,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 681,41/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks
Single malt van Tomatin met finish op portvaten, waarin de portwijn duidelijk domineert. Portliefhebbers grijpen best hun kans.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Redbreast Lustau Oloroso Sherry Finish (Irland)
Deze geweldige Redbreast krijgt een Oloroso sherry-finish. Overtuig uzelf. Bestel meteen.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Bushmills Original (liter)
Een milde blend uit Ierland, nu in een fles van 1 liter. Bestel meteen en geniet samen met uw vrienden!
€ 30,99
Balvenie The Creation of a Classic
Zoet-kruidige eiktoetsen met vanillenoeances en verfijnde gembertonen. Sla nu snel uw slag!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Balvenie 21 Portwood
Als u op zoek bent naar een bijzondere whisky of een zeer hoogwaardig geschenk, bent u hier aan het juiste adres.
€ 269,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 385,70/Liter)
– 6,90%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feestje of puur in de heupfles voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 28,99
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 28,99
Craigellachie 17 jaar oud
Met deze hoogwaardige klassieker proeft u de grandioze, kruidige huisstijl van Craigellachie. Bestel meteen en geniet!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Glenfiddich 30 jaar oud Time Re:Imagined
Deze luxueuze speciale botteling is niet alleen een echte blikvanger, ze overtuigt ook met een rijpe rijkdom aan aroma’s. Bestel nu.
€ 1.327,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.897,13/Liter)
– 25,00%
Benriach 1994/2021 - 27 jaar oud Single Oloroso Sherry Puncheon No. 2059 Cask Edition
Na maar liefst 27 jaar in een sherryvat zijn de aroma's van deze rokerige Benriach onweerstaanbaar complex. Bestel nu en ontdek!
€ 760,99
€ 570,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 815,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 506,99
Balvenie 30 jaar oud Rare Marriages
Na 30 jaar in Amerikaanse en Europese eikenhouten vaten samengebracht. Bestel nu de 2e uitgave van deze reeks.
€ 4.626,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.609,99/Liter)
Macallan 2025 A Night on Earth The First Light
Beleef genot met aroma’s van karamel en vanille! Verzeker u nu van uw fles en geniet van de smaak.
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
– 10,00%
Aberlour 1988/2019 - 31 jaar oud Single Cask No. 3325593 The Octave (Duncan Taylor)
Bijzonder oud single cask met een fruitig sherry-octave finish. Bestel nu één van de 62 flessen in onverdunde vatsterkte.
€ 1.094,99
€ 985,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.407,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.094,99
GlenAllachie 12 jaar oud Moscatel Wood Finish Europe exclusive - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige aroma's die de nabrijping in Moscatel-wijnvaten vrijgeeft. Proef nu deze exclusieve speciale afvulling.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)