Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Faude Whisky Roggen + Weizen
Hier geeft de tarwe duidelijk de toon aan en zorgt hij bij de milde graanbasis voor karaktervolle aroma’s. Bestel meteen een fles.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Makers Mark Cask Strength 54,75% Vol.
Geniet van de populaire Kentucky Straight Bourbon met al zijn aroma's in onverdunde vatsterkte. Zeker uitproberen!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Bushmills 1996/2022 - 25 jaar oud Madeira Casks Finish The Causeway Collection
Deze Ierse whiskey heeft een kwart eeuw gerijpt en bracht daarvan 19 jaar door in Madeira-vaten. Bestel meteen.
€ 612,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 875,70/Liter)
Grace O'Malley Rum Cask
Romig-zachte Ierse whiskey met een fruitig-zoete smaak door een finish op Caribische rumvaten. Bestel nu en geniet.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
West Cork Port Cask Finish Maritime Release
De narijping op portvaten zorgt voor een fruitig-zoete beleving met een mediterrane toets. Bestel nu de speciale editie.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey
Het ongewone flessendesign intrigeert ons meteen. De inhoud nog des te meer. Meteen aan het winkelmandje toevoegen en straks al genieten.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Bushmills The Original Irish Whiskey
De lichte blend voor elke dag uit het groene Ierland. Haal deze Ier nu in huis als blikvanger voor uw whisk(e)yrek!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 McLaren Limited Edition 2025
Tennessee Whiskey met racing-allure – krachtig, zoet en iconisch zoals de merken zelf. Bestel meteen!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glen Scotia Victoriana 2023 Release
Geniet van de moderne interpretatie van een klassieke Campbeltown malt whisky op krachtige vatsterkte. Zeker de moeite om in huis te halen!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2023 Edition (Thompson Bros.)
Een verrukkelijke blend uit de Schotse Highlands, die met prachtige 48,5% vol. in uw glas komt. Bestel nu en geniet!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Enchantment The Roses Edition VII
In de prachtige fles sluimeren rijpe en heerlijke, veelgelaagde aroma's. Laat u nu betoveren!
€ 2.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.031,41/Liter)
Bruichladdich 16 jaar oud Organic Barley
Helemaal zonder rook, maar met Schotse gerst, 16 jaar vatrijping en een aangename intensiteit — meteen bestellen en genieten.
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Hatozaki 5 jaar oud Omakase Collection Fifth Edition Sakura Cask Finish
Ontdek de bloemige elegantie dankzij de zeldzame afwerking in sakurakershout. Een uniek Japans juweel dat u nu kunt proeven.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Slane Triple Casked Irish Whiskey
Whiskey uit drie verschillende vaten. Virgin-, seasoned- en sherryvaten in volmaakte harmonie. Probeer hem nu en laat u verrassen!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Yellow Spot 12 jaar oud
Zacht, soepel en fruitig. Bestel nu dit 12 jaar gerijpte genot uit Ierland.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Teeling 15 jaar oud Mugi Shochu Finish Explorers Series
Ontdek de unieke smaak van de narijping in een Japans Mugi Shochu-vat (gerstebrand). Proef hem nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Michter's Sour Mash Toasted Barrel Finish
Uitgebrande vaten van Amerikaanse witte eik verlenen deze Sour Mash whisky heerlijke roostaroma’s. Proef nu.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
The English 2016/2024 Unpeated 1st Fill Oloroso Sherry Casks Batch SB-3-24
Rijke sherrynoten, melkchocolade en gedroogd fruit. Volmondig, zacht en met een elegante, lange afdronk. Probeer hem nu!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon geschenkset met Tumbler
Ontdek ambachtelijke bourbon uit Kentucky met een rijke waaier aan aroma's! Bestel nu in set met het Maker's Mark-glas.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Ironclad Sweeter Creations Maple Syrup Cask
Ontdek de fluweelzachte Ironclad Bourbon met ahornsirooparoma. Proef nu de unieke whisky uit Virginia!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Brother's Bond Regenerative Grain Batch #0003
Vier graansoorten uit duurzame teelt geven deze Straight Bourbon zijn complexe smaak. Grijp toe en beleef iets nieuws.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Sweden Rock Spirits Kentucky Bourbon Whiskey
Met Hard Rock in de ziel smaakt de Kentucky Bourbon Whiskey nog nét beter. Bestel meteen en geniet.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en smakelijke noottoetsen domineren de 27 jaar gerijpte aroma’s van deze prachtige Speyside-whisky. Nu kopen en genieten!
€ 585,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 837,13/Liter)
Redwood Empire Pipe Dream Bourbon Whiskey
Ontdek de rijke en diepgaande Bourbon met een hoog maïsgehalte en 45% Vol.! Bestel nu en geniet puur.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)