Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Balblair 25 jaar oud
Een kwart eeuw rijpte deze single malt tot volmaaktheid. Bestel nu en geniet van een uitzonderlijk druppeltje.
€ 721,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.031,41/Liter)
Langatun Swiss Bernbon Whiskey
Het hoge maïsgehalte van 70% geeft deze Zwitserse whisky zijn onnavolgbare zoetheid. Een absolute aanrader om te proeven.
€ 66,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 133,98/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot – rechtstreeks uit het vat. Trakteer uzelf op deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Jack Daniels Sweet & Oaky
Ontdek een stukje Amerikaanse geschiedenis met de ronde aroma’s van Jack Daniels Sweet & Oaky. Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 93,98/Liter)
The Chita Single Grain Whisky
Verrassend vanillegedreven, licht fijnzinnige single grain whisky uit Japan. Laat u zelf overtuigen door de delicate graintoetsen uit het Verre Oosten!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Glenfarclas 9 jaar oud Oloroso Sherry Casks
De voortreffelijke sherryvataroma's komen bij de milde drinksterkte van 44,1% Vol. prachtig tot hun recht. Bestelt u het vandaag nog?
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 10 jaar oud Bourbon Hogshead (Thompson Bros.)
Peer, gebakken appel & boterkoekje: deze Royal Brackla brengt een dessert in het glas. Grijpt uw kans en proef hem snel!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Glenfarclas 30 jaar oud Warehouse Edition
Een complexe rariteit die in elke collectie schittert – en nog beter tot zijn recht komt in uw nosingglas. Een waaier aan aroma’s verwelkomt u hier!
€ 713,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.019,99/Liter)
Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon (liter)
Een klassieke, zoet-kruidige Straight Bourbon afkomstig van de gerenommeerde Buffalo Trace Distillery. Nu verkrijgbaar in een royale literfles!
€ 40,99
Akashi Meisei Deluxe Sherry Cask Finish
Het relatief hoge aandeel van 50% gemoute gerst en de nagerijping in sherryvaten maken hem bijzonder. Probeer hem meteen.
€ 56,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 113,98/Liter)
Glengoyne Legacy Chapter Two
Het tweede hoofdstuk van de Legacy-botteling overtuigt met exotisch fruit en verfijnde kaneel. Bestel nu en geniet!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Michter's Limited Release 1753 Bourbon Toasted Barrel Finish
Markante karameltonen, variërend van zoet tot zilt. Licht aardse noottonen en rooksalz zorgen voor intrigerende accenten.
€ 168,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,41/Liter)
Speyburn 15 jaar oud
U geniet van zachte bosvruchten- en honingnoten dankzij 15 jaar rijping in kostbare sherryvaten. Bemachtig vandaag nog uw fles!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Chivas Regal Royal Salute 21 jaar oud Rio de Janeiro Polo Edition
Geniet van Rio’s intense aroma’s bij elke slok met Royal Salute 21! Bestel nu deze gelimiteerde Polo-Editie.
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Midleton Very Rare 2025 Vintage Release
Slechts eenmaal per jaar wordt de Very Rare gecomponeerd uit bijzonder fijne en zeldzame whiskeys. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 245,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 351,41/Liter)
Midleton Very Rare 2024 Vintage Release
Een weelderige waaier aan aroma’s in een hoogwaardige premiumbox. Trakteer uzelf op deze extravagante verwennerij!
€ 245,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 351,41/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder waarvan u de zoete aroma's zowel puur als in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Tullamore Dew geschenkset met Longdrink-Glas
Heerlijke Tullamore D.E.W. in een prachtige geschenkset met passend longdrinkglas. Om te schenken of er zelf van te genieten!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Tormore 10 jaar oud Toasted Barrels Blueprint Cask Program
Nootachtige Highland-charme met vanille, toffee en moutige diepte – gerijpt in getoast eiken, rond en elegant. Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Fettercairn 16 jaar oud 4th Release 2023
Over 16 lange jaren ontwikkelden de heerlijke aroma’s van Fettercairn zich tot een mooie complexiteit. Meteen proeven!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Kinclaith 1969/2009 40 jaar oud Cask No. 301445 (Signatory Rare Reserve)
De luxueuze aroma's spreken voor zich. Deze voortreffelijke single malt behoeft geen lofzang. Deze Scotch perfectioneert de kunst van Brits understatement.
€ 7.113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.162,84/Liter)
Aberlour 14 jaar oud Double Cask Matured Batch 7
De heerlijke symbiose van twee vaten brengt zoete vruchten, milde kruidigheid en romige vanillearoma’s in uw glas. Bestel meteen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
– 25,00%
Benriach 31 jaar oud Menteith The Thanes Series The Macbeth Collection (Elixir Distillers)
Vrij baan voor een kunstzinnige samenstelling van aroma's en het schitterende flessendesign van deze Benriach. Grijp nu uw kans en bemachtig direct een fles!
€ 847,99
€ 635,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 908,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 763,99