Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Aultmore 2010/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogshead #306108 (James Eadie)
Zeldzame single cask-afvulling van Aultmore, overtuigt met kruidige aroma's en krachtige vatsterkte. Bestel snel.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Balmenach 2008/2023 - 15 jaar oud First Fill Port Pipe (Hart Brothers)
Ervaar rijpe fruittonen, ontwikkeld gedurende 15 jaar in een First Fill Port Pipe. Verzeker uzelf van dit Balmenach op vatsterkte.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Millstone 2014/2025 - 10 jaar oud Rye Whisky American Oak Founders Reserve
Na 10 jaar in Amerikaanse eikenvaten fascineert de whisky met kruidige smaken en zachte intensiteit. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Linkwood 1993/2024 - 31 jaar oud Single First Fill Sherry Puncheon No. 6184 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een stijlvolle houten doos en de diepdonkere kleur maken deze delicate Linkwood tot een echt pronkstuk. Bestel hem direct!
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Clynelish 1995/2024 - 28 jaar oud Oloroso Sherry Butt #11250 Symington's Choice (Signatory)
Voor deze serie kiest de Signatory-Chef uitsluitend de beste vaten uit zijn voorraad. Laat u echt genot thuis bezorgen.
€ 638,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 912,84/Liter)
Inchmurrin 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Rye Barrel (Hart Brothers)
U geniet van romige vanille en rogge-kruidigheid uit dit 11 jaar oude 1st Fill roggevat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
MacPhail's 50 jaar oud
Een halve eeuw rijping uit een geheime Schotse distilleerderij. Bemachtig dit luxueuze genot!
€ 3.555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.079,99/Liter)
Fettercairn 2015/2026 - 10 jaar oud Fresh Tawny Port Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van intense bessenaroma's die voortkomen uit de rijping in een tawny portwijnvat. Bestel dit Fettercairn-hoogtepunt nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongekunstelde kleurpracht en stevige 53,9% vol. bottelsterkte beloven u een intense beleving. Bestel meteen!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Lark 2016 - 4 jaar oud Australian Tawny Port Cask #CC21 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense portaroma’s van deze zeldzame Lark Single Cask van Berry Bros. & Rudd – een gelimiteerde editie van slechts 279 flessen.
€ 314,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 449,99/Liter)
Starward 2018/2022 Tawny Cask
Gelimiteerde Australische whisky, gerijpt in fruitig-kruidige likeurwijnvaten. Bestel nu deze exotische uit Down Under.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Benromach 2015/2025 - 9 jaar oud Contrasts: Organic (biologisch)
De single malt van biologische kwaliteit rijpt in nieuwe eikenhouten vaten en is volledig rookvrij. Bestel nu deze bijzondere uitgave.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Glen Elgin 2012/2025 - 12 jaar oud First Fill Toasted Tawny Port Wine Barrique #2319606/2012 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek de bijzondere smaak van de rijping in het getoastte portwijnvat. Bestel nu en proef hem op vatsterkte.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Auchroisk 2007/2020 - 13 jaar oud Refill Bourbon Hogshead #800733 (Artful Dodger)
Intense aroma's met een hoog alcoholgehalte uit een Refill Bourbon cask! Geniet van krachtige smaakexplosies!
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Edradour 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Sherry Butts #2101, 2109 Batch No. 1 - 200th Anniversary
Een weelderige, romige zoetheid met gelaagde sherrytonen en perfect geïntegreerde eik.
€ 1.000,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.429,99/Liter)
Glentauchers 1995/2024 - 29 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 5075 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
29 jaar in een eerstgevuld sherryvat zorgen voor bijzonder intense fruit- en kruidaroma's in deze Glentauchers. Bemachtig hem nu!
€ 339,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 485,70/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead #901 - 200th Anniversary
De speciale botteling ter ere van de 200ste verjaardag van de distilleerderij verleidt met een volmondige smaak en een aangename intensiteit. Grijp uw kans!
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)
Glencadam 17 jaar oud Réserve de Calvados Calvados Barrel Finish
Geniet van de zachte Glencadam met een uniek Calvados-finish! Bestel nu uw exemplaar van deze exclusieve rariteit.
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Dufftown 1975/2023 Hogshead No. 10430 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Meer dan vier decennia rijpte deze single malt in één enkel hogshead. Grijp nu uw kans en verzeker uzelf van één van de slechts 192 flessen!
€ 1.216,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.738,56/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame vatsterkte van een 30 jaar oude Fettercairn. Verzeker u van een van de gelimiteerde flessen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
CRN57° 25 jaar oud
Deze blended malt leent zich perfect voor verfijnde drinks en is tegelijk ongecompliceerd. Bestellen en genieten.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Auchentoshan 1999/2024 - 24 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #4 Symingtons Choice (Signatory)
Driemaal gedistilleerd rijpte deze whisky 24 jaar in een first-fill Oloroso sherryvat tot perfectie. Beleef het nu.
€ 415,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 594,27/Liter)
Auchroisk 2013/2023 - 10 jaar oud Single First Fill Marsala Cask Finish No. 367500 (James Eadie)
Dankzij de hoge vatsterkte komen de heerlijke aroma's van het geselecteerde single cask ongefilterd in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #816 - 200th Anniversary
De single cask-botteling ter gelegenheid van de 200ste verjaardag van de distilleerderij rijpte 25 jaar in een Bordeaux-rodewijnvat. Gun uzelf dit genot.
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)