Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Balblair 1993/2024 - 30 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 1963 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Diepdonkere kleurpracht en een luxueuze houten box maken de gerijpte Balblair tot een echte blikvanger. Gun uzelf die luxe!
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Tormore 1995/2024 - 29 jaar oud Refill Sherry Puncheon #5391 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gedurende 28 lange jaren kregen de aroma’s van deze geliefde Speysider de tijd om zich volledig te ontplooien. Gun uzelf dit gelaagde genot!
€ 362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 518,56/Liter)
Ledaig 1993/2024 - 30 jaar oud Single Refill Sherry Butt No. 706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Ledaig van een nieuwe kant in de 30 jaar gerijpte single cask-uitgave van Gordon & MacPhail. Ontdek hem nu!
€ 822,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.175,70/Liter)
Tullibardine 2008/2024 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #21603507 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Beleef de oorspronkelijke smaak van volledig rijpe aroma's in de Tullibardine 2008/2024! Bemachtig uw fles vandaag nog!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Bunnahabhain 1989/2025 - 35 jaar oud Refill American Hogshead #5892 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Deze rariteit rijpte maar liefst 35 jaar in eikenhout en overtuigt met een schitterende smaak. Bemachtig nu een van de weinige flessen.
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Glentauchers 1993/2025 - 31 jaar oud First Fill Sherry Puncheon Cask #2634 Batch 24/002 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
U geniet van 31 jaar rijping in een First Fill Sherryvat voor uitzonderlijke smaakintensiteit. Bestel deze zeldzame rariteit.
€ 842,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.204,27/Liter)
Balblair 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #12484 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijpend genot: een meesterwerk van Balblair uit de Connoisseurs Choice-reeks. Grijp snel uw kans!
€ 1.877,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.682,84/Liter)
Littlemill 1991/2023 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 549 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een ware rariteit is dit uitgelezen single cask uit de Littlemill-distilleerderij. Bestel nu en ontdek de verfijnde aroma's!
€ 2.030,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.901,41/Liter)
Tomatin 1993/2024 - 30 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 6812 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Op vatsterkte van 58,4% Vol. komen de rijpe sherryaroma’s prachtig tot hun recht. Nu kopen en genieten!
€ 817,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.168,56/Liter)
Strathmill 2009/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #802557 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van het intense Speyside-karakter van de Strathmill 2009 van Gordon & MacPhail! Ontdek deze rariteit nu.
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Glenburgie 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #10307 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende 38 jaar op vat, een intense rijkdom aan aroma's en natuurzuiver gebotteld. Bemachtig hem meteen en geniet!
€ 1.736,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.481,41/Liter)
Glenburgie 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 2526 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 32 jaar rijping op eikenhouten vaten betovert deze whisky uit de Speyside nog steeds met een intense cask strength. Ontdek hem nu.
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Teaninich 2007/2022 - 15 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Geniet u van de vruchtige rijkdom van dit 15 jaar oude Teaninich Single Cask op vatsterkte. Bemachtig dit unieke exemplaar nu.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Balblair 1991/2023 - 31 jaar oud Refill American Hogshead No. 3371 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na indrukwekkende 31 jaar rijping op eikenhout betovert deze Highland Single Malt nog steeds met zijn natuurlijke 51,8% vol.! Wees er snel bij.
€ 968,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.384,27/Liter)
Black Bull Kyloe Sherry Finish
De krachtige blend onderging een fruitige naverijping in PX- en Oloroso-sherryvaten. Grijp uw kans en geniet van deze voortreffelijke Scotch.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Black Bull Kyloe Rum Finish
De afwerking in Caribische rumvaten zorgt voor een kruidige en tropische smaakervaring. Gun uzelf dit genot!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 11 jaar oud Single Oloroso Sherry Cask No. 6364 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Natuurzuivere kleurpracht en hoge vatsterkte beloven een intense drinkbelevenis. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glenrothes 1974/2021 Single Cask No. 9973 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Maar liefst 47 jaar rijpte dit enkelvat voor u tot perfectie. Bestel en geniet van de whisky uit een ander tijdperk.
€ 3.759,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.371,41/Liter)
Lochlea Dark Briar
Roodfruitige smaken uit rijping op sherry- en portvaten. Verzeker u van dit blijvend beschikbare genot.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Uncle Nearest Premium Whiskey 100 Proof
Een klassieke Amerikaanse Whiskey met krachtige 50% Vol. Gun uzelf dit pure genot!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Teerenpeli 11 jaar oud Akte Amarone Cask Finish Whisky Trilogy, Part 3
Het derde deel van de Amarone Cask Trilogy is opgedragen aan de Finse zeegod Akte. Bestel nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 173,98/Liter)
Banff 1976/2023 Single Cask No. 2887 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Duik in de geschiedenis van Schotse whisky met deze rijpe uitgave uit de verdwenen distilleerderij Banff. Koop nu!
€ 4.980,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.115,70/Liter)
Mortlach 1989 - 34 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
U geniet van pure sherry-diepte met deze 34-jarige Mortlach uit het PX-Octave-Finish. Verzeker uzelf van één van de 179 flessen!
€ 818,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.169,99/Liter)
The Nikka Limited 2025 Premium Blended Whisky
Luxe blend met edele componenten uit Nikka's schatkamer. Bestel nu voor uw collectie of voor bijzondere momenten.
€ 1.318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.884,27/Liter)