Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Laizhou STR Red Wine Cask
Ontdek fruitige tonen en romige karamel dankzij zeldzame STR-rodewijnvaten. Verzeker uzelf van dit bijzondere smaakhoogtepunt uit China!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
GlenAllachie 1990 - 35 jaar oud Cask Strength
Dit meesterwerk rijpte in vier verschillende vaten en werd persoonlijk gecomponeerd door de Master Distiller. Niet te missen!
€ 1.685,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.408,56/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud 1st Fill Sherry Butt #368 Enigma 2 set met 2 glazen 200th Anniversary
Enigma 2 rijpte, in tegenstelling tot Enigma 1, in een modern lagerhuis en is nog intenser. Bestel en vergelijk.
€ 1.626,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.324,27/Liter)
Edradour 1989/2025 - 35 jaar oud 1st Fill Sherry Butt #355 Enigma 1 set met 2 glazen 200th Anniversary
Twee hoogwaardige glazen zorgen voor de stijlvolle beleving van deze topwhisky. Bestel nu een van de kostbare flessen.
€ 1.624,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.321,41/Liter)
Glen Albyn 1979/2023 Single Cask No. 3857 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Diepe, donkere kleur en een vatsterke afvulling getuigen van verrukkelijke intensiteit. Bemachtig nu whisky uit een verloren distilleerderij!
€ 4.075,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.822,84/Liter)
Glencadam 1996 - 27 jaar oud Reserva de Jerez Oloroso Sherry Cask Finish
De vintageuitgave van 1996 betovert met voortreffelijke smaak, een natuurlijke kleur en een elegante verpakking. Ervaar nu puur luxe.
€ 851,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.217,13/Liter)
Dallas Dhu 1979/2023 Single Cask No. 1404 The Recollection Series #2 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Decennialang gerijpt genot uit een gesloten stokerij. Bemachtig dit zeldzame exemplaar!
€ 4.074,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.821,41/Liter)
Beavers's Dram Canadian Rye Port Wood Finish
Kruidig-zoete roggewhisky uit Canada met een fruitige noot door nagerijping in portvaten. Bestel nu en proef hem.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Highland Park 1992/2021 - 28 jaar oud Sherry Hogshead #1271 (Artful Dodger)
Geniet van deze 28 jaar gerijpte whisky met een rijke sherrysmaak. Bemachtig een stukje whiskygeschiedenis!
€ 463,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 927,98/Liter)
Glencadam Riserva di Amarone - Amarone Wine Cask Finish
Geniet van de volle smaak van de nagerijping in krachtige Amarone-wijnvaten. Bestel nu en proef.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Nikka From The Barrel met cadeauverpakking (nieuw)
U beleeft een intens smaakavontuur met deze 51,4% vol Japanse whisky. Ontdek Nikka From the Barrel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Bushmills 1989/2021 - 32 jaar oud Single Port Cask No. 6095 The Causeway Collection
Meer dan drie decennia rijpte deze Ierse whisky in één enkel portwijnvat. Gun uzelf dit luxe genot!
€ 1.227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.754,27/Liter)
Nikka Nine Decades 90th Anniversary Limited
Gelimiteerde premiumblend van meer dan 50 malt- en grainwhiskies uit de jaren 1940 tot 2020. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 2.538,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.627,13/Liter)
Akkeshi 2022 Taisetsu Single Malt
Verfijnde citrusaroma's en een aangename intensiteit wachten op u bij deze Japanse blikvanger. Ontdek hem nu en geniet!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Old Bardstown
Dompel uzelf met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon onder in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp uw kans!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Aberfeldy 15 jaar oud Bolgheri Red Wine Cask Finish Batch 2924/B
De afwerking in verfijnde Bolgheri-rodewijnvaten schenkt de whisky fluweelzachte tonen van donker fruit. Bestel snel!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glengoyne 25 jaar oud
Proef dit whiskymeesterwerk uit de Schotse Highlands. Bestel nu en geniet van een kwart eeuw rijping.
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
HighGlen 3 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek Batch 1 van de HighGlen uit Zwitserland, afgevuld op een krachtige drinksterkte. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Dailuaine 2022 - 10 jaar oud Parcel No. 9 Reserve Casks (The Single Malts of Scotland)
In de prachtige fles sluimert een rijpe Dailuaine op perfecte drinksterkte. Gun uzelf dit genot!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Clydeside Napier Sherry Cask Matured
Heerlijke sherryaroma's komen prachtig tot hun recht bij een aangename intensiteit van 46 % Vol. Koop nu en geniet!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Coleburn Deluxe 1980/2022 - 41 jaar oud Oloroso Hogshead No. 41 Mission Gold (Murray McDavid)
Er zijn slechts 54 flessen van deze rijpe blend, deels gerijpt in de gesloten Coleburn-distilleerderij. Bemachtig er snel één!
€ 495,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 708,56/Liter)
Tobermory 1995/2024 - 28 jaar oud Red Wine Barrique Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Zachte rook ontmoet edele vruchten uit het rodewijnvat bij deze 28 jaar gerijpte Tobermory. Koop nu en geniet!
€ 292,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 418,56/Liter)
Glencadam 25 jaar oud The Remarkable Batch 5 Limited Edition
Deze gelimiteerde editie van de 25 jaar gerijpte Glencadam draagt de titel "The Remarkable". Bestel nu deze opmerkelijke druppel!
€ 420,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 601,41/Liter)
Balblair 1993/2024 - 31 jaar oud First Fill Sherry Puncheon #1961 Batch 24/020 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de natuurlijke vatsterkte en de heerlijk fruitige smaak na 31 jaar rijping in een eerstgevuld sherryvat.
€ 846,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.209,99/Liter)