Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Tomatin 8 jaar oud (liter)
De zachtere kant van de Highlands – de Tomatin 8 jaar. Die moet u meteen proeven!
€ 45,99
Roe & Co 14 jaar oud Flor Sherry Cask Finish
Geniet van Ierse single grain whiskey met een fruitig karakter dankzij de narijping in Fino- en Amontillado-sherryvaten. Bestel nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
– 22,00%
Dailuaine 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Malaga Butt Finish No. 361937 (James Eadie)
Natuurlijke verwennerij uit de Speyside, gerijpt in fruitige Malaga-wijnvaten. Bestel nu en ontdek zoete aroma's!
€ 119,99
€ 93,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
– 22,00%
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze wonderlijk complexe uitgave. Zorg dat u snel een fles bemachtigt!
€ 74,99
€ 58,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 83,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Old Forester Straight Bourbon
Een traditionele bourbonwhiskey met een hoog roggegehalte en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Michters Straight Rye Single Barrel
Een kruidige Kentucky Straight Rye uit een single cask. Puur genieten of in een cocktail. Nu shoppen!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Speyburn 18 jaar oud 46% Vol.
De Core Range van Speyburn is nu uitgebreid met de 18 jaar oude single malt. Bestel meteen en ontdek.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Bruichladdich 18 jaar oud
Ontdek de volwassen whisky met zijn fruitig-kruidige smaak uit zorgvuldig geselecteerde bourbon- en wijnvaten. Grijp snel uw kans!
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Macallan 18 jaar oud Colour Collection
Macallan 18 – rijp en fluweelzacht: Panna Cotta, sinaasappel, honing en chocolade met een zoet eikenfinale. Bestel nu!
€ 514,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 735,70/Liter)
Jack Daniels Single Barrel Rye
Een bijzondere Rye Whiskey met 70% rogge in de mash bill van Jack Daniels. Ontdek hem nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Benromach 21 jaar oud
Een 21 jaar gerijpte Speysider met een boeiende sherry-toets en subtiele rook. Trakteer uzelf op iets bijzonders.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Jack Daniels Oloroso Sherry Cask Finish (liter)
Rijke smaak dankzij rijping in uitgebrande eiken vaten en Oloroso sherryvaten. Beleef nu de smaak uit Tennessee.
€ 121,99
Glenmorangie 16 jaar oud The Vindima (liter)
Een unieke combinatie van bourbon- en Madeiravaten levert dit fruitige smaakavontuur. Bestel meteen.
€ 125,99
– 10,00%
Tamdhu Cuatro Reserva
Gerijpt in first- en refill-sherryvaten van Amerikaans en Europees eikenhout. Geniet van bijzonder evenwichtige aroma's!
€ 80,99
€ 72,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Aberlour Casg Annamh Batch 0009
Sappige vruchten, verfijnde specerijen en een kleur als gouden barnsteen. Verzeker u nu van deze bijzondere single malt!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Chichibu 2016 Single Bordeaux Red Wine Cask #14044 Collection Foundations
Japanse whiskykunst ontmoet Franse wijnbeleving in deze schitterende uitgave. Ontdek hem nu!
€ 524,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 749,99/Liter)
– 20,00%
Isle of Arran 1997/2024 - 27 jaar oud Refill Sherry Butt No. 242 Mission Gold (Murray McDavid)
27 jaar volledige rijping in één enkel sherryvat zorgen voor de luxueuze aroma's en complexiteit van deze single malt. Bestel nu!
€ 465,99
€ 372,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 532,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 455,99
Glenmorangie Signet
De Porsche onder de Glenmorangies! Gun uzelf deze luxe – nu bestellen.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 3 Ruby Port Finish
Een weelderig smaakpalet na 21 jaar rijping met Port-finish. Geniet u van deze gelimiteerde uitgave bij de ideale 46% vol.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
– 10,00%
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud First Fill Sherry Butt (Artist Collective #6.0 by LMDW)
De hoogwaardige, aromatische Single Malt in de prachtige Artist Collective-fles is een perfect geschenk. Bestel meteen!
€ 136,99
€ 123,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 176,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 133,99
Slyrs Marsala Cask Finish
Bemachtig nu nog een fles van deze Beierse single malt met Siciliaanse flair. Hier wacht u een fruitig, kruidig genot.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Macallan 15 jaar oud Double Cask
15 jaar schoonheidsslaapje in sherryvaten van Amerikaans en Europees eikenhout hebben deze malt gecreëerd. Meteen bestellen!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Slyrs Amontillado Cask Finish
Krachtig en kruidig dankzij de meer dan 11 maanden nagerijping in een Spaans Amontillado-sherryvat. Bestel nu een fles.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Maker's Mark 101 Special Proof (liter)
De populaire Kentucky Straight Bourbon met nét dat tikkeltje meer aan intensiteit. Bestel meteen en geniet met vrienden.
€ 64,99