Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Arran 18 jaar oud
Een schitterend gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende, natuurlijke kleur. Verzeker u nu van deze voortreffelijke whisky!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Glen Moray Cabernet Cask Finish met cadeauverpakking
Een heerlijk mild-fruitige Speyside-whisky met een elegant finish op roodwijnvaten. Grijp uw kans!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Bruichladdich 10 jaar oud The Classic Laddie
U ervaart bloemige fruitigheid met deze niet-getorfd 10 jaar oude Islay-Malt bij een krachtige 50% vol. Bestel nu direct!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
– 14,35%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij onderging een meerjarige narijping in Oloroso Sherry-vaten. Grijp uw kans!
€ 208,99
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 208,99
Lagavulin 8 jaar oud
Ontdek heerlijk kruidig-maritieme toetsen uit Islay met fraai stevige rook. Een genot voor liefhebbers van rokerige whisky’s!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Dalmore 12 jaar oud Sherry Cask Select
De narijping op zorgvuldig geselecteerde Oloroso-sherryvaten vormgeeft zijn verfijnde aromaprofiel. Bestel nu en geniet er binnenkort van.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Madeira Cask Finish
De Madeira Cask Finish levert verrukkelijke aroma’s in de vorm van zoete honing- en rijpe ananastoetsen. Bestel nu.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Scapa 10 jaar oud
Ontdek het karakter van Scapa met deze 10 jaar gerijpte, tropisch-fruitige botteling. Gun uzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Johnnie Walker Double Black Smoky
Geniet van het unieke, rokerige karakter – Johnnie Walker Double Black. Haal uw genietmoment nu in huis!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Caol Ila 18 jaar oud
Deze geturfde ‘old but gold’ whisky behoort tot de meest overtuigende bottelingen van de distilleerderij. Ontdek de gerijpte versie van de Caol Ila Malt!
€ 240,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 344,27/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Ontdek zelf de mooie aroma’s van deze 10 jaar oude Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Wild Turkey Rare Breed
Zeldzame tabaktoetsen, delicate bloementonen en mooi gebalanceerde fruitaroma's bepalen het bouquet. Zeldzaam mooi.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Tomatin Cu Bocan Signature (Bourbon, Sherry + Virgin Oak Casks)
De rokerige Cù Bòcan Signature rijpte in drie verschillende vattypes en heeft daardoor een complex aromaprofiel. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
The Deacon
Meesterlijke combinatie van rokerige Speyside- en turfige Islay malt whisky’s. Bestelt u nu deze kruidige blended Scotch.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Deanston 12 jaar oud
Deze heerlijk romige en zoet-fruitige Single Malt uit de Schotse Highlands moet u geproefd hebben. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Tobermory 12 jaar oud
De nieuwe klassieker van Mull. Ontdek de romige Tobermory-stijl, hier aangevuld met frisse perziktoetsen. Verleidelijk goed.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bushmills 14 jaar oud Malaga Cask Finish
Bijzonder zacht en mild ontvouwen zich tropische vruchten en hartige specerijen op de tong. Ontdek Ierse verfijning.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Evermann Wilhelm Black Forest Single Malt Whisky
Een Duitse single malt, gerijpt in 7 verschillende vaten voor maximaal genot - bestel nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Craigellachie 23 jaar oud
De zoet-kruidige 23-jarige. Laat deze malt u niet ontgaan.
€ 285,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 408,56/Liter)
Royal Brackla 18 jaar oud Sherry Cask Finish
Trakteer uzelf op de ongefilterde aroma's van 18 jaar rijping en een verleidelijke finish op een sherryvat. Bestel meteen!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Amrut Indian Single Malt
De essentie van het Himalayagebergte rust in Amrut Single Malt. Ga op een boeiende ontdekkingsreis.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glen Deveron 16 jaar oud (liter)
De klassieke referentie uit de Macduff-distilleerderij — haal deze 16 jaar oude meesterlijke malt in huis. Klassiek en voortreffelijk.
€ 75,99
Kaikyo Hatozaki Blended Whisky
Uw betaalbare instap in de fantastische wereld van Japanse whisky's. Ontdek deze milde blend met zachte drinksterkte.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks
Single malt van Tomatin met finish op portvaten, waarin de portwijn duidelijk domineert. Portliefhebbers grijpen best hun kans.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)