Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Slyrs Port Cask Finish
Ontdek Single Malt uit Beieren met een narijping op kostbare portvaten en een fruitig-kruidige smaak.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Tokinoka Blended Whisky
Ontdek Japan nu met deze hoogwaardige, fruitig-zoete blend. Bestel en geniet!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Balblair 25 jaar oud
Een kwart eeuw rijpte deze single malt tot volmaaktheid. Bestel nu en geniet van een uitzonderlijk druppeltje.
€ 721,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.031,41/Liter)
Glen Scotia 15 jaar oud
Uitzonderlijke single malt die het unieke karakter van Campbeltown oproept. Bestel hem meteen en geniet.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma’s! Beleef nu het unieke eilandaroma!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tullibardine 500 Sherry Cask Finish
Deze Tullibardine met finish in sherryvaten overtuigt met zijn noot- en fruitig karakter. Grijp nu uw kans!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Balblair 12 jaar oud
Bestel meteen en geniet van deze Highland Malt – met natuurlijke, stralende kleuren en een heerlijke drinksterkte.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Old Pulteney 18 jaar oud
Uitzonderlijke, volwassen Single Malt uit de Noord-Highlands, die overtuigt met fruitige en kruidige toetsen. Pak uw kans en geniet!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Oban Little Bay
Intensief gerijpt in bijzonder kleine vaten: Little Bay zal u verrassen en overtuigen.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Highland Park Dragon Legend
Deze stevig rokerige Single Malt van Highland Park brengt drakenvuur en prachtige sherryaroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Glenfarclas 8 jaar oud
Jong en toch diepgaand — kan dat? De Glenfarclas 8 jaar laat u zien hoe.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Mackmyra Svensk Ek Single Malt
Gedeeltelijk gerijpt in vaten van Zweedse eik, een whisky met een elegante signatuur en fruitige ondertonen. Grijp nu uw kans.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glenfarclas 9 jaar oud Oloroso Sherry Casks
De voortreffelijke sherryvataroma's komen bij de milde drinksterkte van 44,1% Vol. prachtig tot hun recht. Bestelt u het vandaag nog?
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenfarclas 30 jaar oud Warehouse Edition
Een complexe rariteit die in elke collectie schittert – en nog beter tot zijn recht komt in uw nosingglas. Een waaier aan aroma’s verwelkomt u hier!
€ 713,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.019,99/Liter)
Ledaig 10 jaar oud
Een rokerige whisky van de Isle of Mull. Kies voor dit knappe Islay-alternatief en ontdek de wereld van Ledaig!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Benrinnes 15 jaar oud (Flora and Fauna)
De enige originele afvulling van Benrinnes Distillery met een uitgesproken focus op sherryvaten. Bestel nu en ontdek!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Slyrs Malt Whisky
Toegankelijke Malt Whisky uit Beieren met een aangename maltaroma. Bestel nu één van de stijlvolle flessen voor uw huisbar.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Een bijzonder aangename en lichte malt whisky uit de Speyside. Nu proeven!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Pikesville Straight Rye Whiskey
Krachtige Straight Rye Whiskey uit Kentucky die u niet mag missen. Bestel nu.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Crown Royal Northern Harvest Rye (liter)
De prachtig uitgebalanceerde blend uit Canada, met maar liefst 90% rogge, overtuigt door zijn zachte aroma's. Bestel meteen!
€ 59,99
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met het gamma van Arran beleeft u met deze klassieker van het eiland. Bestel meteen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Wolfburn Morven - Lightly Peated
Een frisse zeebries versmelt met zachte turfrook en zoete fruittonen. Bestel nu en geniet er thuis van.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Bowmore 18 jaar oud
Ervaar elegante eilandwhisky met zachte rook, kruiden en aangename zoetheid na 18 jaar in bourbon- en sherryvaten.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Twelve Three Cask Matured
Een heerlijke symfonie van sherry-, bourbon- en portvataroma’s. Koop nu de 12 jaar oude Benriach en proef het verschil.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)