Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
West Cork Cask Strength Blended Irish Whiskey - Limited Release (Irland)
Ondanks de krachtige vatsterkte een zijdezachte blended whiskey, met vanilletoetsen en een pittige peperkick.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Glen Spey 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Milde Speyside-whisky met een zachte drinksterkte en fruitige smaak. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Cutty Sark 12 jaar oud
Deze variant onderging 12 jaar rijping en bevat aanzienlijk meer sherryvaten dan de geliefde klassieker. Een echte aanrader.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Jack Daniels Triple Mash
Unieke mix van 60% rye, 20% Tennessee whiskey en 20% American Malt van het huis Jack Daniel's. Bestel nu voor puur genot.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder waarvan u de zoete aroma's zowel puur als in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Loch Lomond 14 jaar oud
Ongefilterd whiskygenot met rijpe fruittonen en zoete kaneelaccenten. Nu genieten van mooi gerijpte whisky.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Dalmore King Alexander III
Een waarlijk koninklijke single malt Scotch! Laat u ook verleiden door dit vorstelijke genot.
€ 248,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 355,70/Liter)
Tomatin 18 jaar oud
18 jaar, stevige 46% Un-Chillfiltered en een zoete Oloroso-sherryfinish: deze Tomatin overtuigt van begin tot einde. Houdt u van complexe whisky’s? Kies dan vol vertrouwen.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder krachtige Wolfburn die ons meeneemt op een verfijnde aromareis. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenfarclas 17 jaar oud
Met fruitig-pikante aroma's door de volle rijping in Oloroso-sherryvaten. Stop hem meteen in uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Balblair 15 jaar oud
Een romige Balblair met een fruitig-kruidig contrapunt in stralend amber. Bestel nu en geniet.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Auchentoshan American Oak met cadeauverpakking
Drie keer gedistilleerd en uitsluitend gerijpt in Amerikaanse bourbonvaten. Laat u verleiden door de zachte, kenmerkende smaak van Auchentoshan.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Dalmore The Quintet
De Dalmore Quintet staat voor decadente weelde. Prachtig georkestreerde finish in vijf verschillende vaten. Ontdek hem nu!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een toegankelijke, zachte single malt whisky!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Schenk uzelf, als een gentleman, een dram van deze Jack Daniels in en ervaar pure genieting. Bestel nu!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Glen Moray Port Cask Finish
Geniet van fruitig-zoete portwijnaroma's tegen een zeer aantrekkelijke prijs. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Frysk Hynder Single Malt Red Wine Cask
Ontdek de single malt van onze buren. Grijp uw kans en bestel meteen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Mortlach 12 jaar oud
Een waar zwaargewicht in zijn leeftijdscategorie — vol en indrukwekkend. Dit moet u geproefd hebben.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Balblair 18 jaar oud
Eindelijk meerderjarig! Fruitig, zoet en perfect in balans: deze Scotch voldoet aan alle verwachtingen voor zijn rijpe leeftijd. Meteen inslaan.
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Togouchi 9 jaar oud
Ervaar intense citrusnoten en een uitgesproken kruidigheid dankzij rijping in bourbonvaten. Ontdek nu whisky uit Japan.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Bowmore 30 jaar oud 45,1 % Vol.
Ongelooflijke 30 jaar gerijpt in de beste bourbon- en sherryvaten van Bowmore. Geniet u van deze luxe bij elke druppel.
€ 2.598,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.712,84/Liter)
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: de speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel meteen een fles.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)