Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Togouchi Beer Cask Finish
Kruidige, hoppige smaak dankzij de maandenlange en innovatieve finish in IPA-biervaten. Bestel meteen en ontdek.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenfarclas 40 jaar oud Warehouse Edition
Sesam, open u! Treed binnen in het gelaagde universum van Glenfarclas-aroma’s.
€ 1.214,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.735,70/Liter)
Yellowstone 108 Proof Single Malt
Een uitzonderlijke single malt in stevige drinksterkte uit het land van de bourbon: Kentucky/USA. Bestel meteen en geniet.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
GlenDronach 18 jaar oud
De 18 jaar oude GlenDronach wordt onder fijnproevers gezien als dé referentie voor Sherry‑rijping. Gun uzelf deze klassieker.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en smakelijke noottoetsen domineren de 27 jaar gerijpte aroma’s van deze prachtige Speyside-whisky. Nu kopen en genieten!
€ 585,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 837,13/Liter)
Glen Moray Chardonnay Cask Finish
Speyside ontmoet Bourgogne. Ontdek wat een witwijnaffijnage doet met een Speyside-whisky. Nu inslaan!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tullibardine 228 Burgundy Cask Finish
Een finish op Franse rodewijnvaten brengt romige vanille, chocolade en rood zomerfruit in uw glas. Ontdek het nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glenrothes Whisky Maker's Cut
Wie de gulden snede in whisky zoekt, vindt die hier!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Bains Single Grain
Het Zuid-Afrikaanse klimaat zorgt voor een versnelde rijping en een onmiskenbaar verfijnde, zachte smaak. Zeker proberen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tamnavulin French Cabernet Sauvignon Finish
De milde Tamnavulin met een boeiende finish in Franse Cabernet Sauvignon-vaten. Bestel hem vandaag nog en proef.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud
Een verrukkelijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Wolfburn Aurora Sherry Oak
Zo intens als het poollicht waarnaar hij genoemd is, schittert de fruitige malt in uw nosingglas. Grijp snel toe!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Old Pulteney 15 jaar oud
Een milde Highland-kustmalt. Deze 15-jarige Old Pulteney zal u overtuigen met zijn verfijnde sherrynoten. Proef hem nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Cardhu 18 jaar oud Single Malt Whisky
Enkel de beste vaten worden voor Cardhu 18 jaar geselecteerd. Laat u overtuigen door deze elegante selectie.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Machrie Moor Peated Lochranza Malt Cask Strength
Ontdek nu een van de laatste rokerige bottelingen uit de distilleerderij van Arran/Lochranza. Grijp uw kans en geniet ervan op vatsterkte.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma’s uit rijping op bourbon-, sherry- en manzanillavaten, gebotteld op hoge sterkte. Meteen inslaan.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
The Dundee 10 jaar oud Vintage Reserve Blended Scotch
Voordelig, degelijk en 10 jaar oud. Een mooie blend die zich uitstekend leent voor instappers of longdrinks. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Seven Seals Peated Double Wood Finish
Driemaal gedistilleerd en op krachtige vatsterkte gebotteld. Ontdek nu de rokerige verwennerij uit Zwitserland.
€ 65,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 131,98/Liter)
Amrut Fusion Indian Single Malt
Geturfd Schots en ongeturfd Indiaas gerstemout zorgen voor een onmiskenbare smaak. Dat moet u proeven!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smaakvolle fruitbom uit de Speyside. Zeker proeven!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Jameson Triple Triple Sherry, Bourbon and Malaga Casks (liter)
Alle goede dingen komen in drieën! Drie keer gedistilleerd en gerijpt in drie verschillende vaten. Proef deze evenwichtige, zachte creatie.
€ 45,99
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: tijd om 50% Scotch whisky te proeven. Meteen een fles bestellen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Pure Kentucky XO Small Batch Straight Bourbon
Uiterst doordrinkbare Kentucky Straight Bourbon met veel eik, kruidigheid en een aangename zoetheid. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)