Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Glencadam 18 jaar oud
Rijpe single malt whisky. Fruitig, zacht en met mooi ontwikkelde eikenkruidigheid. Een genot.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Stork Club Straight Whiskey
In de Spreewald gestookt uit 100% Duitse rogge, met een zoet-kruidig smaakprofiel. Meteen aan uw winkelmand toevoegen.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Yamazaki 25 jaar oud
Deze luxueuze uitgave overtuigt door ongelooflijke complexiteit en een intense smaak. Gun uzelf nu deze edele fles.
€ 7.117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.168,56/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ontdek heerlijke aroma’s uit een kwart eeuw rijping. Haal deze prachtige Speyside Single Malt nu in huis!
€ 494,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 707,13/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud
Een zeer evenwichtige, complexe Glenfarclas die vooral overtuigt door zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Laphroaig Four Oak (1 liter)
Heerlijke rokerige toetsen van Islay en de invloed van vier verschillende vattypes brengen een waar aromafeest in uw glas. Bestel meteen!
€ 65,99
Glen Garioch 12 jaar oud
Volle whisky uit de oostelijke Highlands. Perfect om mee te nemen en van te genieten.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
St. Kilian Classic
Mild, fruitig en gewoon verrukkelijk. Bestel nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glenlossie 10 jaar oud (Flora and Fauna)
Soepele, citrusgetinte Speyside Single Malt – beslist het proeven waard.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Cask Speyside 12 jaar oud Sherry Finish (A.D. Rattray)
De Cask Edition van A. D. Rattray weerspiegelt de typische smaak van verschillende whiskyregio's. Geniet hier van de Speyside!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Kavalan Bourbon Oak Matured
Heerlijk zoet en aromatisch dankzij de rijping in met zorg geselecteerde First Fill bourbonvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bowmore 25 jaar oud (nieuwe verpakking)
Zacht en bijzonder veelzijdig.
€ 474,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 678,56/Liter)
Boulder Spirits Peated American Single Malt
De zachte rook in deze single malt van de voet van de Rocky Mountains laat nog ruimte voor vele andere aroma's. Ontdek hem nu.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Boulder Spirits Bottled in Bond American Single Malt
De strikte regels voor een Bottled in Bond-whisky hebben gezorgd voor buitengewoon intense aroma's. Bestel en geniet.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Dalmore 18 jaar oud
Fijn gecomponeerde single malt, deels gerijpt in 30 jaar oude Matusalem Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf dat beetje luxe.
€ 279,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 399,99/Liter)
Tomintoul 16 jaar oud
Met een heerlijk zoete en romige smaak dankzij rijping op ex-Bourbonvaten. Ontdek nu deze milde Speysider.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Monkey Shoulder Smokey Monkey
De rokerige variant van Monkey Shoulder. Geslaagd, betaalbaar en met turfrook. Een must-have voor liefhebbers van rokerige whisky's!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Bruichladdich The Laddie 8
Hier ontmoeten elegante fruittoetsen de frisheid van de Atlantische Oceaan. Zeker proeven!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Deanston 18 jaar oud
Een van de weinige Highland Malts die exclusief op bourbonvaten werd gerijpt: 18 jaar volledig tot wasdom en complex! Nu ontdekken!
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Jura Rum Cask Finish
Hier proeft u tropisch fruit en verfijnde vanilletoetsen in deze heerlijke single malt. Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk verkoolde vaten zorgt voor de romige, zachte smaak. Bestel en geniet van zijn zachte karakter.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
Het huiskarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenglassaugh Portsoy
Ontdek bij krachtige 49,1% vol. de fruitige aroma's uit de rijping op bourbon-, sherry- en portvaten. Sla uw slag.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)