Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Dailuaine 2009/2025 - 15 jaar oud Cask #DU925 (Hidden Spirits)
Ervaar fruitige genot met deze 15-jarige Dailuaine in cask strength. Verzeker uzelf van een van de slechts 283 flessen.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Bimber Apogee XII Pure Malt Whisky 12 jaar oud
Een fruitige en ronde Blended Malt van de Londense craft whisky Shooting Star Bimber. Bestel nu en geniet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Starward 2018/2023 Stout Cask Projects
Deze moderne Australische whisky is de perfecte begeleider bij culinaire geneugten. Bestel meteen en proef!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Gwalarn Celtic Whisky Blend
Samengebald genot uit Schotland, Duitsland en Frankrijk. Ontdek nu deze heerlijke whiskykreatie!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Braeval 2014/2023 - 8 jaar oud Bourbon Cask No. 9900254 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Dankzij de krachtige 56,8% vol. komen de fruitige Bourbonfassaroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glen Spey 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongefilterd, rijp en met een fruitig-nootachtige Sherryfinish schenkt deze Glen Spey zich in uw glas. Bemachtig snel een fles!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Tomintoul 21 jaar oud
De edele druppel rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten uit tot een bijzonder zachte whisky. Gun uzelf deze luxe.
€ 265,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 379,99/Liter)
Tomatin 2008 - 13 jaar oud Oloroso and PX Sherry Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een prachtige symbiose van bourbon- en sherryvataroma’s in perfecte drinksterkte. Bemachtig nu één van de gelimiteerde flessen!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tomintoul 2001/2024 - 22 jaar oud Single Refill American Hogshead #6268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gordon & MacPhail brengt bijzonder smaakvolle single-cask afvullingen bij u thuis. Ontdek nu deze Tomintoul!
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Amrut Triparva Triple Distilled
De driemaal gedistilleerde Single Malt uit India komt met 50% vol. in perfecte drinksterkte. Haal het genot in huis!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Linkwood 12 jaar oud Back to the Roots 1st Fill Tennessee Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Linkwood Back to the Roots: kruidige accenten en vanille uit het 1st Fill Bourbon Barrel in een spannend Heroes-design. Proef hem nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Cotswolds Highgrove Evergreen
In samenwerking tussen de Cotswolds-distilleerderij en het koninklijke landgoed Highgrove ontwikkelde afvulling in beperkte oplage. Koop!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Balmenach 2011/2023 Single Hogshead No. 120 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Balmenach van een nieuwe kant met deze heerlijk intense, onafhankelijke botteling. Wees er snel bij!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud First Fill Bourbon Barrel #11898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de Macduff 2009 in First Fill Bourbon met limoen en honing! Verzeker uzelf van een van de slechts 210 wereldwijd beschikbare flessen.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Glenglassaugh 1986/2024 - 37 jaar oud Refill Bourbon Barrel No. 1218 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Met maar liefst 37 jaar rijping krijgt u hier een bijzonder complexe single malt in het glas. Bemachtig deze zeldzaamheid!
€ 1.579,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.257,13/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud Cognac Cask Finish
Met aangename 46% Vol. komen de rijpe, ongefilterde fruit- en vanillearoma's in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glen Grant 31 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Maar liefst 31 jaar mocht de geliefde Speysider zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Bemachtig nu uw fles!
€ 452,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 905,98/Liter)
Fettercairn 2007/2022 - 15 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar puur Fettercairn-genot met deze 15 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Bestel nu uw fles.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Hellyers Road Port Cask Select Casks
De Australische distilleerderij laat twee zorgvuldig gekozen fassoorten samensmelten. Neem deel aan dit vanillezoete smaakfeest.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Deze 30 jaar oude single-caskafvulling is een echte zeldzaamheid, aangezien de distilleerderij al in 1998 sloot. Koop nu!
€ 755,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.079,99/Liter)
Inverleven 1985/2023 - 38 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 563 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijping en een indrukwekkende drinksterkte schenken u een prachtig complex genot in het glas. Bemachtig nu uw fles!
€ 2.444,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.492,84/Liter)
Auchroisk 1993/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #552053 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Maar liefst 31 jaar rijpte deze single cask-uitgave, voordat hij op natuurlijke vatsterkte werd gebotteld. Wees er snel bij!
€ 902,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.289,99/Liter)
Braes of Glenlivet 1975/2021 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Rijpe herfstvruchten en nootmuskaat volgen op een zoete aanzet met honing en verleidelijke vanille. Met de tijd ontvouwen zich subtiele toetsen van jasmijn en geroosterde eik.
€ 4.572,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.532,84/Liter)
Imperial 1989/2025 - 35 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
Ervaar exclusief genot met deze 35-jarige zeldzaamheid uit de gesloten Imperial Distillery. Beveilig nu!
€ 900,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.287,13/Liter)