Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Eden Mill Bourbon Casks
Florale aroma’s uit de Schotse Lowlands harmoniëren prachtig met fruit en vanille uit het bourbonvat. Onmiddellijk genieten!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Inchgower 2007/2021 - 13 jaar oud Bourbon Hogshead #800919 (Artful Dodger)
Geniet van de intense smaak van tropisch fruit en gember met deze 13 jaar in een bourbonvat gerijpte Inchgower.
€ 72,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,98/Liter)
Glann Ar Mor 2014/2025 - 10 jaar oud Journal des Kirsch N. 13
Ontdek Franse single malt van Celtic Whisky Distillerie met lichte fruitaccenten en een maritieme toets. Bestel snel.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Glencadam 15 jaar oud
Ontdek de elegante smaak van 15 jaar ex-bourbonrijping. Bestel deze Schotse geheimtip!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Slyrs Single Malt Classic geschenkset met glas
De klassieker van de distilleerderij in Opper-Beieren. Bestel nu als fraai set met glas – om cadeau te doen of uzelf te verwennen.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Blender 22 Single Blended Whisky
Ervaar milde fruittonen met deze zeldzame Single Blended Whisky uit China. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glengoyne 21 jaar oud
Een exclusieve sherry-dram met aroma's van honing, fruit en kaneel, die u een kerstcake in het glas tovert. Proef hem nu!
€ 219,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 314,27/Liter)
Pittyvaich 1992/2023 - 30 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 4025 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De afvulling van de inmiddels gesloten Pittyvaich-distilleerderij is een bijzondere rariteit. Koop nu en beleef whiskygeschiedenis!
€ 1.389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.985,70/Liter)
Strathcolm Single Grain Scotch Whisky
Lichte, zoete grainwhisky met aroma's van vanille en fijne noten. Bestel nu en ontdek grain.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Single Malt
Een intrigerende whisky uit Finland voor liefhebbers van evenwichtige single malts. Bestel nu en geniet.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Annandale Storyman Blended Scotch Whisky
Authentiek Schots: Annandale Storyman, gemaakt om verhalen te vertellen. Beleef traditie met een slok echte geschiedenis!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Secret Speyside 2014/2023 - 8 jaar oud Single Cask Refill Hogshead (Master of Malt)
Exclusief en onmiskenbaar: deze gelimiteerde 8-jarige Speyside-whisky betovert met fruitige zoetheid. Nu verkrijgbaar bij Master of Malt!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Mars Komagatake Shinshu Aging 2021
Ontdek deze verfijnde single malt-uitgave van de Mars Shinshu-distilleerderij. Bestel nu!
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Tormore 2005/2024 - 18 jaar oud Single Barrel No. 1630 (Single Malts of Scotland)
Deze volwassen Single Malt uit de Schotse Speyside komt in een stijlvolle geschenkverpakking bij u aan. Bestel meteen.
€ 191,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 274,27/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud
Ontdek deze 10 jaar gerijpte Single Malt uit Finland, volwassen in bourbon- en sherryvaten. Nu te proeven met een zachte kracht van 43% vol.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Nikka Coffey Malt
Een geslaagd experiment van het Japanse traditiehuis Nikka. Trakteer uzelf op een exotisch-zoete zomer in het glas!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels
Maritieme toetsen & tropische vruchten: proef het echte Campbeltown-karakter. Ontdek de smaak van Schotland!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Secret Speyside 8 jaar oud Oak & Palomino & Oxidation & Sitting
Ontdek natuurlijke aroma's dankzij het ontbreken van koude filtratie bij Secret Speyside. Verzeker u nu van uw exclusieve exemplaar!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Nikka Coffey Grain
Perfect voor bourbon- en graanwhiskyliefhebbers. Gedistilleerd op voorlopers van moderne continuous stills en daardoor bijzonder intens.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glen Garioch 1797 Founders Reserve
Ervaar een heerlijk warm, vanillegedragen smaakpalet.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
The Singleton Andalucia Reserva Moscatel Wine Cask Finish
Geniet van zachte fruit- en honingtonen dankzij het exclusieve Moscatel-vatenfinish. Bestel vandaag nog uw exemplaar!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Dingle Lúnasa Single Malt Widow Jane Bourbon Cask Finish
Het 4e deel van de Wheel Of The Year-serie rijpte uitsluitend in bourbonvaten en overtuigt met een intense drinksterkte. Bestel nu.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Benromach 2003/2025 - 22 jaar oud First Fill Bourbon and Sherry Casks WDC Exclusive Selected by Wu Dram Clan
Wu Dram Clan staat voor exclusieve bottelingen van uitmuntende kwaliteit. Verzeker u nu van deze topwhisky.
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)
Nikka Coffey Malt 90th Anniversary
Exotisch-zoete zomervakantie in uw glas met de Nikka Coffey Malt. Verzeker uzelf nu van de stijlvolle jubileumeditie!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)