Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Cotswolds Reserve
First-fill bourbon- en rode wijnvaten zorgen voor een zoet-fruitige verleiding in deze gelimiteerde Cotswolds. Bemachtig snel een fles!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Bimber Ex-Bourbon Casks Batch No. 04/2023
Het vierde batch van de Engelse single malt uit ex-bourbonvaten. Bestel en geniet nu van de intense 51,2% vol.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tip
Girvan 2007/2023 - 16 jaar oud Sherry Madeira Bourbon Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
Met een spannende nabehandeling in fruitige Sherry- en Madeiravaten en in zoete Bourbonvaten. Inschkenken en genieten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Millstone American Oak
Amerikaanse eik ontmoet Nederlandse whisky: proef deze lichtfruitige, kruidige aromabelevenis zeker zelf.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glenlossie 2009/2023 Hogshead No. 3585 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de volle, zoete smaak van deze single cask-botteling. Leg meteen een flesje in uw winkelmandje.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Cotswolds Rum Cask Matured Hearts & Crafts Series
Deze gelimiteerde afvulling rijpte in Franse rodewijnvaten die eerder gevuld waren met Caribische rum. Bestel nu!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Teerenpeli 15 jaar oud
Lange rijping, geraffineerde vatcombinatie en een intense drinksterkte beloven u een voortreffelijke smaaksensatie. Bestel snel!
€ 108,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 217,98/Liter)
Teerenpeli 14 jaar oud
De whisky uit Finland rijpte 14 jaar in zorgvuldig geselecteerde bourbon- en sherryvaten. Bestel meteen een van de weinige flessen.
€ 102,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 205,98/Liter)
Glenrothes 2011 - 14 jaar oud Bourbon Hogshead #C26146 Warehouse No. 1 (Claxtons)
Ontdek de veelzijdige vanillenoten van deze 14 jaar oude cask strength. Een single cask botteling voor kenners en fijnproevers.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Tullibardine 2013/2023 - 9 jaar oud Koval Four-Grain Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De Tullibardine met het spannende Four-Grain finish is een heerlijk experiment. Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Blended Scotch Whisky 20 jaar oud Enigma of the Elite Bourbon Hogshead The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Heerlijke bourbonnoten en een luxueuze complexiteit brengen elitair genot in uw glas. Ontdek het nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Benriach 2014/2025 - 10 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een evenwichtige Single Malt ontmoet kruidige rye-aroma's in deze uitgave van independent bottler Murray McDavid. Bemachtig hem nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Benromach 2012/2023 - 10 jaar oud Contrasts: Air Dried Virgin Oak
Voor de rijping werden uitsluitend nieuwe, aan de lucht gedroogde eikenhouten vaten gebruikt. Bestel en ontdek de verschillen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
North British 2007/2022 - 14 jaar oud Koval Oat Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
De krachtige drinksterkte en het romige aroma van vers graan kenmerken deze single grain. Bestel een exemplaar.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanillenoten van deze 22-jarige single grain uit de gesloten Port Dundas-distilleerderij. Bemachtig hem nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Whisky of Voodoo 12 jaar oud Black Cat Bone Batch No. 002 (Brave New Spirits)
Fruitige single malt op vatsterkte uit een onbekende distilleerderij in de Speyside. Bestel nu deze mysterieuze whisky.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De narijping in kleine rye-whiskyvaten zorgde voor een boeiende waaier aan aroma’s. Ontdek nu dit genoegen!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Glen Garioch 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #GG1426 Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Romige bourbonzoetheid verwelkomt u bij deze zeldzame 1st Fill eenmalige vat. Verzeker uzelf van uw exemplaar van deze zeldzaamheid nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Longmorn 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van rijpe ananas- en vanillenoten van dit 13 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Bemachtig uw unieke exemplaar direct!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd enkelvat met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Glen Breton 12 jaar oud - Ice - Aged in Icewine Barrels
Een Canadese single malt whisky met een finish op ijswijnvaten uit Nova Scotia. Een werkelijk unieke whisky. Probeer hem zelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul un-chillfiltered en met 46% vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Zeker proberen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nikka Tailored Premium Blended Whisky
Leun achterover en geniet van deze uitmuntend uitgebalanceerde whisky uit de distilleerderijen Yoichi en Miyagikyo.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)