Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Mars Kasei White
Rijpe appels, honing en vanille: een elegante, toegankelijke blended whisky uit de Alpen van Nagano.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glencadam 2012/2023 - 10 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De romige Glencadam onderging een heerlijk Bourbon-cask finish voordat hij onafhankelijk werd gebotteld. Ontdek hem meteen!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Speyside Single Malt Whisky Batch 2 (Whisky Druid)
Ontketen de draak: superkrachtige, fruitige Dragonjuice. Verzeker uzelf van deze fruitige verleiding met diepgang!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glencadam Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish
Ontdek de prachtige invloed van de nabehandeling in het witte portweinfles bij deze heerlijke Glencadam. Zorg snel voor uw fles!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Knockdhu 2008/2025 - 16 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt #7 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitgedreven Highlander met vanille, gedroogde vruchten en fijne sherryeik in een krachtige balans. Bestel nu en geniet!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2025 Edition (Thompson Bros.)
Ontdek de bijzondere wasachtige textuur dankzij 73% Clynelish in deze Highland-blend. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Kanosuke Double Distillery
De heerlijke aromacompositie uit twee Japanse distilleerderijen neemt u mee op een verrukkelijke smaakreis. Ontdek hem nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 9 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De Linkwood met Oloroso Sherry Finish komt zonder koudfiltering en zonder kunstmatige kleurstoffen. Ervaar hem nu zelf.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Koval Bourbon Whiskey (biologisch)
Aangename bourbon in hoogwaardige biologische kwaliteit. Bemachtig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
Black Bull 30 jaar oud Faldo
Gedurende maar liefst 30 jaar ontwikkelden de aroma's van Black Bull zich tot hun prachtige complexiteit en harmonie. Bestel nu!
€ 379,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 542,84/Liter)
Glenlossie 2013/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
Grijp uw kans op een zeldzame single malt uit de Glenlossie-distilleerderij. Ontdek nu deze Small Batch-uitgave.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy in Tennessee Bourbon Hogshead No. 302118 Cask Noir (Brave New Spirits)
Ontdek Blair Athol van een nieuwe kant met dit onafhankelijk gebottelde genot uit het bourbonvat. Bestel nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
North British 1995/2025 - 29 jaar oud (James Eadie)
Na 29 jaar rijping in twee refill hogsheads betovert deze whisky in onversneden vatsterkte. Niet te missen!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
CRN57° 12 jaar oud
Ontdek de smaak van de toekomst met een fruitig aroma van framboos en chocolade-appelsien! Proef deze 12‑jarige whisky nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glen Grant 1998/2024 - 26 jaar oud Single Refill American Hogshead #59912 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ruim een kwart eeuw kon de prachtige Glen Grant zijn weelderige aroma's ontvouwen. Gun uzelf dit stukje luxe!
€ 292,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 418,56/Liter)
Mars Komagatake Japanese Spring
Deze whisky belichaamt de betoverende kersenbloesem van Japan met een fruitige en elegante smaak. Bestel nu en geniet.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 11904 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense 58,1% vol. vatsterkte, verrukkelijke vanilletonen en rijpe complexiteit — bestel snel.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish
14 jaar rijping en een verrukkelijk finish op witte port geven de Tomintoul zijn volle karakter. Ontdek hem nu!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Inchgower 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Hogshead #801639 (James Eadie)
U geniet van maritieme elegantie met deze 18-jarige Single Cask in vatsterkte. Verzeker uzelf nu van uw zeldzame exemplaar.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Tomintoul 2010/2024 - 14 jaar oud Ex-Sherry Cask #TM1024 (Hidden Spirits)
Geniet van de romige sherryzoetheid van deze 14-jarige whisky, die volledig gerijpt is in sherryvaten en op vatsterkte is gebotteld. Verzeker u nu van uw fles.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Balblair 1996/2024 - 28 jaar oud Refill Bourbon Barrel #413 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van de zeldzame 28-jarige Balblair met citrus- en honingtonen! Zeker uw beperkte fles.
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Craigellachie 2002/2024 - 21 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #15602203 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Tijdens een royale rijping van 21 jaar konden de prachtige aroma’s van Craigellachie zich volledig ontplooien. Meteen genieten!
€ 232,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 332,84/Liter)
CRN57° 18 jaar oud
De 18 jaar gerijpte Blended Malt betovert met tonen van limoen, bessen en noten. Gun uzelf dit genot.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Aultmore 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van pure Speyside-elegantie met deze 13 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Reserveer uw unieke exemplaar nu online!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)