Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Glenburgie 25 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Een kwarteeuw rijping zorgt voor heerlijk complexe aroma’s bij deze onafhankelijke botteling. Ontdek hem nu!
€ 261,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 374,27/Liter)
Hellyers Road - 21 jaar oud Single First Fill Bourbon Barrel No. 3093.04 Collection Foundations
Een 21 jaar gerijpte Australische single malt in een hoogwaardige houten doos. Haal deze luxe in huis!
€ 558,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 798,56/Liter)
Glen Grant 1990/2021 - 30 jaar oud Octave Premium Cask No. 4427569 (Duncan Taylor)
Bemachtig nu deze boeiende 30 jaar oude single malt Scotch van Glen Grant. Aromatisch premiumgenot gegarandeerd!
€ 613,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 877,13/Liter)
The Glenlee Blended Scotch Batch No. 2
Fijne Blended Scotch met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel hem nu voor veelzijdig genot: puur, op ijs of in een cocktail.
€ 20,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,99/Liter)
Laizhou Finest Select
Geniet van fruitige romigheid dankzij rijping op Chinese vaten van versterkte wijn. Bemachtig deze whisky nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Bunnahabhain 1989/2024 - 34 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 5891 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De Bunnahabhain kreeg maar liefst 34 jaar de tijd om zijn weelderige aroma's te ontwikkelen. Bestel dit genot nu in een luxueuze houten doos!
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Glentauchers 1990/2022 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 12488 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Natuurlijke kleurpracht en verfijnde houten verpakking maken deze luxueuze Single Malt tot een echte blikvanger. Bestel snel!
€ 821,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.174,27/Liter)
Compass Box Orchard House
Sappige appel en peer op de voorgrond; daarachter ananas met citroen en limoen, gevolgd door een hint van Earl Grey-thee.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch
Geniet van deze blend puur, met ijs of in uw volgende cocktail. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Tomintoul Tlàth
Een goede kennismaking met de wereld van whisky en met het standaardgamma van de distilleerderij Tomintoul. Geniet van een ‘gentle dram’.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Mars Tsunuki 2023
Voornamelijk gerijpt in ex-bourbonvaten, betovert deze exotische single malt met krachtige, ongefilterde aroma's. Grijp uw kans!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Tamnavulin 2011/2024 - 13 jaar oud Moscatel Port Pipe (Cut Your Wolf Loose)
Ervaar een voortreffelijke Tamnavulin met Moscatel Port-finish. Grijp uw kans en laat u verleiden door de fruitige intensiteit!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glen Garioch 2010/2022 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 11 jaar oude Glen Garioch kreeg een verfijnde narijping in heerlijke Tokaji-wijnvaten uit Hongarije. Proef deze geslaagde combinatie!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1592
Geniet van zachte fruittonen uit het first-fill bourbonvat van deze Founders Selection. Nu online te bestellen!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Lochside 1991/2023 - 31 jaar oud Refill Bourbon Barrel #15194 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Exotisch fruit en vanille uit de stilgelegde Lochside-distilleerderij. Bemachtig nu een stukje Schotse geschiedenis.
€ 1.938,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.769,99/Liter)
Craigellachie 2005/2024 - 18 jaar oud Bourbon Hogshead #315075 (Artful Dodger)
Ontdek rijpe honing- en appeltinten na 18 jaar rijping. Verzeker u van deze op 330 flessen gelimiteerde single cask.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Speyside Blended Malt Scotch Whisky 1989/2020 - 30 jaar oud Refill Bourbon Barrel #4555 (Artful Dodger)
Ontdek een 30 jaar gerijpte Speyside-whisky, ongefilterd en onverdund. Beleef een stukje whiskygeschiedenis!
€ 209,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 419,98/Liter)
Lindores 2018/2023 Single 1st Fill Bourbon Cask No. 180402 The Exclusive Cask
Deze onbewerkte single cask afvulling rijpte uitsluitend in een first fill bourbonvat. Bestel nu een van de slechts 236 beschikbare flessen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glengoyne 24 jaar oud White Oak
Gelimiteerde uitgave uit Bourbon- en Virgin Oak-vaten met elegante, fruitige tonen. Bemachtig deze luxueuze whisky.
€ 449,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 642,84/Liter)
Edradour 2003/2024 - 21 jaar oud Bourbon Barrels
Met ongelooflijke complexiteit en verleidelijke intensiteit brengen de rijpe aroma's uit het bourbonvat een wereld van smaak in uw glas. Reserveer snel!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Glengoyne 15 jaar oud
15 jaar gerijpt in met de hand geselecteerde First Fill sherry- en bourbonvaten. Bestel nu en beleef intense aroma’s.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Tomatin 2011/2023 Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een nieuwe interpretatie van Tomatin met deze onafhankelijke botteling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Bourbon Cask #1639
Geniet van intense vanillenoten dankzij de double-oaked rijping. Bestel dit zeldzame, unieke exemplaar op vatsterkte nu.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Old School Single Malt 45 jaar oud Tropical Fruit Edition (Signatory)
Ongelooflijke 45 jaar rijping zorgden voor de verbluffende complexiteit van de heerlijke tropische fruitaroma’s. Meteen van genieten!
€ 505,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 722,84/Liter)