Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Hyde No. 6 Special Reserve (nieuw)
De Hyde No. 6 „President’s Reserve“ is een gelimiteerde herdenkingseditie. Verzeker u nu van een fles van deze Ierse blend!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Wild Turkey 101 Proof Bourbon Whiskey (liter)
De wilde melange van vanille, kandijsuiker en leer betovert bourbonliefhebbers wereldwijd. Proef het zelf.
€ 45,99
Cardhu 15 jaar oud
Geniet van de meer gerijpte Cardhu als dessert na een rijkelijke lunch.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
– 20,00%
Slyrs 3 jaar oud Batch 3 (That Boutique-y Whisky Company)
Beierse whisky in een onafhankelijke Britse afvulling. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky.
€ 82,99
€ 66,39
Inhoud: 0.5 Liter (€ 132,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
Macallan Vibrant Oak The Harmony Collection
In samenwerking met Cirque du Soleil werd deze bijzondere whisky gemaakt ter gelegenheid van het 200-jarig jubileum van de distilleerderij. Bestel snel.
€ 225,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 322,84/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud
Als u houdt van mild-fruitige aroma’s, dan bent u met deze 12‑jarige Glenrothes-botteling aan het juiste adres. Absoluut het proeven waard!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Hyde No. 4 Presidents Cask Rum Finish (Irland)
Zacht, volmondig en lang nazinderend. Een volumineuze whiskey die een zoete finish in rumvaten kreeg. Aanrader!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Jim Beam Double Oak - Twice Barreled
Een intense en complexe bourbon die uitblinkt door zijn bijzondere balans. Meteen bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
– 15,00%
AGOT Basque Single Malt Whisky Pioneer Edition
Proef deze exotische single malt uit het Baskenland, gerijpt in bourbon- en Rioja Alavesa-vaten. Grijp nu uw kans!
€ 56,99
€ 48,44
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
Yamazaki Golden Promise 2024 Edition
Ga op een fruitig-zoete aromareis naar het verre Japan met deze prachtige Single Malt. Bestel nu!
€ 667,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 954,27/Liter)
Glenlivet Caribbean Reserve
Bestel nu en gun uzelf een korte tropische ontsnapping. U mag aroma’s van fruit, karamel, vanille en honingmeloen verwachten.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 20,01%
World Whisky Blend (That Boutique-Y Whisky Company)
Een "wereldwhisky" voor elke gelegenheid, waar ook ter wereld! Om te mixen of puur van te genieten. Probeer hem meteen!
€ 36,99
€ 29,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 36,99
Redbreast 21 jaar oud
Een ware zeldzaamheid: een tropisch-fruitige Single Pot Still whiskey met fijne notenaroma’s en subtiele kruiden. Bestel nu!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Michters Unblended American Whiskey
Goudgele Unblended American Whiskey van Michters. Deze nootachtig-zoete whiskey uit Kentucky staat garant voor puur drinkplezier.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
anCnoc 16 jaar oud Rich & Sweet
Fruitig-zoete Highland Malt met appel, honing en vanille – elegant gerijpt in ex-bourbonvaten. Bestel nu en proef!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Scapa 21 jaar oud
Ervaar 21 jaar gerijpte smaak in deze intense Single Malt van de Orkney-eilanden! Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 300,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 429,99/Liter)
Tomatin Cask Strength
Op volle vatsterkte biedt deze whisky de geconcentreerde essentie van Tomatin. Ontdek het zelf.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Seagrams VO Canadian Whisky (Kanada)
Ontdek de verscheidenheid van Canadese whiskys. Deze blend toont het zachte en toch kruidige karakter van Canadese whiskys.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Old Parr 12 jaar oud Blended Scotch Whisky Travel Retail (liter)
Ervaar de mooie balans van milde aroma’s in deze 12 jaar gerijpte blend. Bestel nu en geniet samen met uw dierbaren!
€ 54,99
– 30,00%
Chichibu Ichiros Malt & Grain Blended Whisky Limited Edition 2020
De Ichiro's Malt & Grain uit Japan ontstond onder leiding van Ichiro Akuto — het meesterbrein achter de Chichibu-distilleerderij. Een buitengewoon boeiende blend.
€ 2.844,99
€ 1.991,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.844,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.692,99
Chichibu 2016 Single Ex-peated Bourbon Barrel #7076 Collection Foundations
Zachte rookaccenten dankt deze Japanse single malt aan het eerder gebruikte bourbonsvat waarin hij rijpte. Ontdek hem nu!
€ 493,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 705,70/Liter)
The Dubliner Irish Whiskey Bourbon Cask
Precies de juiste whiskey voor alle Dublin-fans. Een fijne, evenwichtige Ierse whiskey met heerlijke, zoete aroma’s. Nu ontdekken!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
The Pogues Streams of Whiskey
Fruitige Ierse whiskey, volmondig genot uit Engeland en heerlijke bourbontoetsen. Ontdek nu deze smaakvolle blend!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera Fifteen Limited Edition Design
Harmonieuze smaak door 15 jaar rijping in drie verschillende vattypes. Bestel nu de gelimiteerde designeditie.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)