Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: de speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel meteen een fles.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Arran 18 jaar oud
Een schitterend gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende, natuurlijke kleur. Verzeker u nu van deze voortreffelijke whisky!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud The Cadboll Estate Batch No. 2
Romig en zoet - Glenmorangies destilleerkarakter, afgerond door rijping in Amerikaanse bourbonvaten. Proef het nu!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Macallan Amber Meadow The Harmony Collection
Deze luxueuze botteling ontstond in samenwerking met Stella en Mary McCartney en is slechts beperkt beschikbaar. Bestel snel.
€ 200,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 287,13/Liter)
Glentauchers 2006/2024 - 18 jaar oud (Thompson Bros.)
Een heerlijke mix van citrus en graan, gebotteld door Thompson Bros. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aromenrijkdom en natuurlijke kleurpracht schenkt deze onafhankelijke botteling u in het glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Vatsterk en ongefilterd komen de voortreffelijke aroma's van een volle 33 jaar rijping in één enkel vat in uw glas. Bestel nu!
€ 1.024,99
€ 922,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.317,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 880,99
West Cork Small Batch Single Malt Virgin Oak Cask Finish
Een lichte, verfijnde ervaring met kruidige eik in de afdronk. Proef deze Ierse schepping.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Scapa 10 jaar oud
Ontdek het karakter van Scapa met deze 10 jaar gerijpte, tropisch-fruitige botteling. Gun uzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Redbreast 12 jaar oud (nieuw)
Een in de letterlijke zin bekroonde Ierse Single Pot Still whisky. Bestel nu en geniet!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Wild Turkey Rare Breed
Zeldzame tabaktoetsen, delicate bloementonen en mooi gebalanceerde fruitaroma's bepalen het bouquet. Zeldzaam mooi.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenlivet 13 jaar oud First Fill American Oak
Floraal-fruitige aroma’s na 13 mooie jaren rijping. Haal nu het genot uit deze geliefde whiskyregio in huis!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
– 25,00%
Box Whisky Early Days Batch 001 (Schweden)
Ontdek de nieuwe Box Distillery uit Zweden met de eerste afvulling voor de Europese markt.
€ 122,99
€ 92,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 184,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 122,99
Macallan Classic Cut Limited Edition 2023
Deze krachtige botteling bewijst dat The Macallan onafgebroken streeft naar het uitzonderlijke. Nu te bestellen.
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Tobermory 12 jaar oud
De nieuwe klassieker van Mull. Ontdek de romige Tobermory-stijl, hier aangevuld met frisse perziktoetsen. Verleidelijk goed.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Highland Journey Blended Malt (Hunter Laing)
Begeef u op reis door de Schotse Highlands en ontdek deze uitzonderlijke samenstelling. Bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tomatin Legacy
Door rijping op bourbon- en virgin-oakvaten is dit zowel voor beginners als gevorderden een genot! Prijs-tip!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Craigellachie 23 jaar oud
De zoet-kruidige 23-jarige. Laat deze malt u niet ontgaan.
€ 285,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 408,56/Liter)
Glasgow Malt Riot Blended Malt Vat No. 6
Op de barricaden met de Riot Malt! Proost met een heerlijk ontembare blended malt uit Glasgow. Bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Bushmills Bourbon Cask The Steamship Collection #3 (liter)
Gerijpt in 1st Fill #3 Char Kentucky Bourbon-vaten voor uitgesproken zoete honing- en vanilletoetsen: heerlijk. Niet te missen!
€ 53,99
West Cork Small Batch Single Malt Rum Cask Finish
Afgewerkt in Panamese rumvaten komen hier bijzonder romige en zoete aroma’s naar voren. Een perfecte dram voor zwoele zomeravonden.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de periode net voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu deze buitengewoon zeldzame fles.
€ 2.703,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.862,84/Liter)
Loch Lomond Signature
Een Blended Scotch uit slechts één distilleerderij? Loch Lomond toont hoe goed dat smaakt. Bestel nu dit uitzonderlijke talent!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Balvenie 2009 - 14 jaar oud Bourbon Barrel No. 8914 A Collection of Curious Casks
Dit uitgekozen enkelvat mocht 14 jaar rijpen, voordat de heerlijke aroma’s ongefilterd in de fles kwamen. Nu kopen!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)