Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Teeling Single Potstill 2022
Ongefilterde aroma’s en een natuurlijk karakter tekenen de onweerstaanbare fruit- en kruidentonen. Gun uzelf dit genot!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Macallan Classic Cut Limited Edition 2025
Ook de botteling van dit jaar plaatst ongebruikelijke bourbonvaten naast de geliefde sherrynoten. Bestel en vergelijk.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Jura 18 jaar oud
Typische single malt met een finish van rode wijn. Volmondig, gerijpt gedurende 18 jaar. Verzeker uzelf van een fles van deze exclusieve druppel.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Balvenie 16 jaar oud French Oak Pineau Cask Finish
Intensieve fruitaroma's afkomstig van de meermaandenlange nabehandeling in Franse Pineauvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Deze exclusieve botteling verrukt met indrukwekkende vatsterkte en ongelooflijke smaaks diepgang. Bestel snel.
€ 95,99
€ 76,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
– 16,00%
Isle of Raasay 2018/2023 Distillery of the Year Quercus humboldtii Finish Special Release
Een bijzondere vatcombinatie voor een bijzondere gelegenheid. Vier nu met Raasay de overwinning bij de Scottish Whisky Awards!
€ 94,99
€ 79,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
Bruichladdich The Classic Laddie
De klassieker van Islay uit 100% Schotse gerst en helemaal zonder rook. Bestel nu deze krachtige single malt.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 20,00%
Amahagan Edition No. 1 Blended Malt
Een heel bijzondere malt uit Japan! Ontdek nu al hoe de single malt whisky's van Nagahama later zullen smaken.
€ 82,99
€ 66,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
Kavalan Distillery Select No. 1
Een heerlijk zoet-fruitige Kavalan Single Malt whisky aan een aantrekkelijke prijs. Sla nu toe en geniet!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 22,00%
Benriach 2013/2022 Malting Season Second Edition
Speciale editie, geproduceerd met eigen gemoute gerst en gerijpt op eerstgevulde bourbonvaten. Niet te missen!
€ 105,99
€ 82,67
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,10/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 72,99
Caperdonich 1969/2020 - 50 jaar oud Cask No. 3253 Rarest of the Rare (Duncan Taylor)
Deze fles belichaamt de grandioze stijl van een lang vervlogen tijdperk. Bestel nu deze luxueuze Single Malt en geniet ervan.
€ 10.988,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.698,56/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud
Deze single malt van 12 jaar oud werd gerijpt in bourbonvaten. Geniet van deze fruitig-milde Fettercairn met fijne kruidigheid!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Millstone 2016/2022 - 100 Rye Whisky
De uitzonderlijk goede roggewhisky in krachtige drinksterkte komt uit Nederland! Sla nu uw slag en geniet.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Glenfiddich 23 jaar oud Grand Cru
De 23-jarige Grand Cru uit Speyside straalt Franse levensvreugde. Bestel nu!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Deanston Kentucky Oak
Een lichte, zachtzoete whisky van Deanston, gerijpt in eiken vaten uit Kentucky. Bestel nu en geniet!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Singleton of Dufftown 18 jaar oud met cadeauverpakking
Een zoete, kruidige single malt met een solide rijping van 18 jaar. Het perfecte geschenk voor uw dierbaren of voor uzelf!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
– 1,73%
Roseisle 14 jaar oud Harmonic Grace Special Release 2025
Met intensiteit, balans en veel raffinement - zo weet de gelimiteerde special release van de gegeerde distilleerderij te bekoren. Bestel nu!
€ 172,99
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 172,99
Jack Daniels Sinatra Select (liter)
Sinatra Select is een zoete en zacht rokerige ode aan Frank Sinatra. Bestellen, genieten en "My Way" opzetten – onbeschrijfelijk!
€ 152,99
Benriach 2014/2024 - 9 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nagerijping in Hongaarse wijnbarriques bracht heerlijk zoete en exotische tonen in de rijpe Benriach. Bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
– 20,00%
Benriach 1997/2021 - 24 jaar oud Single Rum Barrel No. 7776 Cask Edition
De rijke kleur en de verleidelijke zoetheid dankt deze goudglanzende Benriach aan de rijping in een rumvat. Nu proeven!
€ 575,99
€ 460,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 658,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 556,99
– 10,00%
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024
Een voortreffelijk gerijpte en zachte Single Malt. Bemachtig nu de tweede afvulling van Roseisle Distillery.
€ 156,99
€ 141,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 121,99
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak (franz. Etikett)
Amerikaanse en Europese eik voltooien samen deze 12-jarige Glenlivet. Nu verkrijgbaar in Frans design.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Green Spot Chateau Montelena Wine Finish
Een unieke Single Pot Still Whiskey uit Ierland met een finish in wijnvaten en rijping in bourbon- en sherryvaten. Geniet nu van de zoet-kruidige aroma's!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Glenrothes 18 jaar oud
De Soleo Collection wordt volwassen! Een Speyside die laveert tussen zoete vanille en frisse gember. Nu proeven!
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)