Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
– 16,00%
GlenWyvis 2019/2023 Vintage Distillation Batch No. 01/19
Gedistilleerd van winter- en zomergerst en gerijpt in vijf verschillende vattypes. Bestel nu voor uitgebalanceerd whiskygenot.
€ 73,99
€ 62,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
Paul John Brilliance
Beleef bekroonde exotiek met Paul John Brilliance uit Goa. Geniet nu van de unieke vanille-houttoets!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Cutty Sark Blended Scotch
Een boeiende blend met een lange traditie aan een aantrekkelijke prijs. Neem mee en geniet.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
BVB Whiskey 09 Borussia Dortmund
Intense smaak van vanille en karamel uit nieuwe eiken vaten. Een absolute aanrader voor alle BVB-fans, bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Loch Lomond 14 jaar oud
Ongefilterd whiskygenot met rijpe fruittonen en zoete kaneelaccenten. Nu genieten van mooi gerijpte whisky.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Tomatin 18 jaar oud
18 jaar, stevige 46% Un-Chillfiltered en een zoete Oloroso-sherryfinish: deze Tomatin overtuigt van begin tot einde. Houdt u van complexe whisky’s? Kies dan vol vertrouwen.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Balblair 15 jaar oud
Een romige Balblair met een fruitig-kruidig contrapunt in stralend amber. Bestel nu en geniet.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Auchentoshan American Oak met cadeauverpakking
Drie keer gedistilleerd en uitsluitend gerijpt in Amerikaanse bourbonvaten. Laat u verleiden door de zachte, kenmerkende smaak van Auchentoshan.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Dalmore The Quintet
De Dalmore Quintet staat voor decadente weelde. Prachtig georkestreerde finish in vijf verschillende vaten. Ontdek hem nu!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023 (200 ml)
Lang en met verlangen verwacht — de eerste single malt-whisky van de Roseisle Distillery. Nu te proeven in het kleine flesje.
€ 53,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 269,95/Liter)
Fettercairn Vanguard
De zorgvuldige vatrijping schenkt de whisky exotische fruittonen en verleidelijke vanille. Leg hem meteen in uw winkelmandje.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Roseisle 12 jaar oud The Origami Kite Special Release 2023
Aroma
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Lochlea 2018/2025 - 7 jaar oud
De eerste 7-jarige uitgave van de veelbelovende boerderijdistilleerderij rijpte volledig in 1st Fill bourbonvaten. Zeker proeven!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Eigashima Akashi Blue Label
De nationale drank van Japan, sake, inspireerde deze blended whisky. Ontdek hem nu op een aangename drinksterkte van 40%.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
– 20,00%
Glen Garioch 31 jaar oud Angus The Thanes Series The Macbeth Collection (Elixir Distillers)
Een ode aan de theaterkunst — niet alleen de prachtige illustratie, maar ook de verrukkelijke samenstelling van aroma's. Meteen kopen!
€ 847,99
€ 678,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 969,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 791,99
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera (nieuw)
Harmonieuze smaak na 15 jaar rijping in drie verschillende vatsoorten. Bestel nu deze klassieker.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een toegankelijke, zachte single malt whisky!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Schenk uzelf, als een gentleman, een dram van deze Jack Daniels in en ervaar pure genieting. Bestel nu!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Wheat Whiskey Distillers Select
Bij ons zeldzaam: een aromatische en fruitige Straight Wheat Whiskey van het huis Woodford Reserve. Bestel meteen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Johnnie Walker Red Soul
Ontdek zachte fruittonen zonder rook voor een bijzonder milde smaakbeleving. Voeg het meteen toe aan uw winkelmandje.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
– 15,00%
Cambus 31 jaar oud First Ghost The Macbeth Collection (Livingstone)
Ontdek met deze single grain de eerste uitgave van de nieuwe Ghosts-reeks in The Macbeth Collection. Snel toeslaan.
€ 337,99
€ 287,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 410,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 288,99
– 10,00%
Yuza Second Edition 2022
Veelgelaagder, dieper en nog luxueuzer dan de eerste editie van de sensatie uit Japan. Bestel nu de vatsterkte.
€ 248,99
€ 224,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 320,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 233,99
Bowmore 30 jaar oud 45,1 % Vol.
Ongelooflijke 30 jaar gerijpt in de beste bourbon- en sherryvaten van Bowmore. Geniet u van deze luxe bij elke druppel.
€ 2.598,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.712,84/Liter)