Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Four Roses Single Barrel
Ervaar een voortreffelijke Bourbon op de ideale drinksterkte met deze prachtige botteling. Haal dit pure genot nu in huis!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Nu in huis halen en genieten!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Wees er snel bij.
€ 210,99
€ 168,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma’s uit bourbon-, oloroso- en virgin-oakvaten! Bestel nu en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Ideaal als aperitief.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 20,00%
Glenrothes 25 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de elegantie van de 12e editie van de Glenrothes Single Malt Whisky van That Boutique-y Whisky Company. Bestel meteen!
€ 263,99
€ 211,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 422,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 263,99
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Trakteer uzelf op een glaasje van Queen Victoria’s lievelingsmalt. Ontdek intrigerende houttoetsen. Ga ervoor en geniet vorstelijk.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Speyburn Bourbon Cask - sample (Tasting Circle)
Een milde, sprankelende en zachtzoete whisky uit zorgvuldig geselecteerde bourbonvaten, die voor zichzelf spreekt. Probeer hem nu.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Gun uzelf heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping op een aangename drinksterkte. Leg het meteen in uw winkelmandje!
€ 490,99
€ 368,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 526,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 345,99
New Zealand The Oamaruvian Revolution - sample (Tasting Circle)
De eerste Single Malt die de New Zealand Whisky Company zelf stookte en liet rijpen. Die mag u niet missen.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
– 35,01%
Farthofer 2015 Single Cask Whisky
Houtig en zoet: deze fraaie grain whisky uit een Single Cask. Ontdek nu deze uitgave!
€ 44,99
€ 29,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 58,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 591,99
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 468,99
Oxford Rye Whisky #7 Easy Ryder - sample (Tasting Circle)
Gemaakt voor mooie momenten en gezellig samenzijn. Geniet van heerlijke Rye Whisky uit Engeland. Bestel nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 30,00%
Speyside #4 - 23 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Gedurende 23 jaar konden de aroma’s van deze mysterieuze Speysider zich ontplooien vooraleer ze in de sierlijke fles belandden. Meteen kopen!
€ 159,99
€ 111,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 223,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 159,99
Glencadam American Oak Reserve (50 ml miniatuur)
Honingzoete fruitaroma's en verleidelijke vanille, voortkomend uit de rijping in bourbonvaten. Bestel nu als proefflesje.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Tomintoul 10 jaar oud (50 ml miniatuur)
Ontdek de milde, evenwichtige Speyside Single Malt met zijn aangename zoetheid, nu in het handige miniflesje.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Compass Box Nectarosity - sample (Tasting Circle)
Zoetheid en fruitigheid in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Nu proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Turntable Blending House Paradise Funk - sample (Tasting Circle)
Ontdek deze exotische creatie uit vier verschillende vattensoorten in een funky design. Geniet nu van moderne blendkunst.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Blender 22 Single Blended Whisky (50ml miniatuur)
Ontdek milde fruittonen in deze zeldzame Single Blended Whisky uit China. Bestel uw miniatuur nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
1770 Glasgow 2018/2023 - 5 jaar oud Cognac Cask Finish Small Batch Series - sample (Tasting Circle)
Dankzij drievoudige distillatie bieden de delicate fruit- en vanillearoma’s een bijzonder aangename ervaring. Grijp nu uw kans!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Dingle Lúnasa Single Malt Widow Jane Bourbon Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Het vierde deel van de Wheel Of The Year-serie rijpte uitsluitend in bourbonvaten en overtuigt met een intense drinksterkte. Proef hem nu.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Heldere vanilletoetsen kenmerken deze intense single grain van Cameronbridge in de botteling van Signatory. Nu kopen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Starward 2018/2023 Stout Cask Projects - sample (Tasting Circle)
Deze moderne Australische whisky is de perfecte begeleider bij culinaire genoegens. Bestel direct en proef hem!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)