Whisky 7 Jaar
Producten filteren
–
Bookers Bourbon 7 jaar oud Batch No. 2026-01E
Na een rijping van zo’n 7 jaar brengt deze prachtige Kentucky Straight Bourbon een intens en krachtig karakter in uw glas. Geniet nu van de pure, onverdunde kracht rechtstreeks uit het vat.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Chichibu 2015/2022 Whisky Magazine Wine Koshu ex Chardonnay Cask No. 12509 Japanese Craft Whisky Collection
Een spannende smaakbeleving uit Japan komt prachtig tot zijn recht bij intensieve 62,3% vol. Bestel nu en ontdek!
€ 837,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.197,13/Liter)
Säntis Malt 7 jaar oud Cognac Cask Smoke & Peat Exploration
Ervaar intense rook gecombineerd met een edele Cognac-vatafwerking. Bestel nu deze gelimiteerde Zwitserse batch.
€ 80,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 161,98/Liter)
Sullivans Cove 2013/2020 - 7 jaar oud Double Cask
Deze Tasmanische single malt van Sullivans Cove is een verrukkelijke rariteit. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 310,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 444,27/Liter)
Hellyers Road 7 jaar oud Peated Small Batch
Schotse gerst, verwerkt in Tasmanië/Australië en 7 jaar gerijpt in Amerikaanse eikenhouten vaten. Ontdek hem nu.
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Bakers 7 jaar oud Single Barrel 107 Proof
Deze whiskey met een hoog alcoholpercentage en een aangename zoetheid is verrassend veelgelaagd. Geniet ervan puur of verwerk hem in eersteklas cocktails.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Frysk Hynder 2016/2023 - 7 jaar oud Port Cask
Heerlijk fruitige aroma's door de rijping in het portwijnvat. Ontdek nu de verrukkelijke Single Malt uit Nederland,
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
– 16,00%
West Cork 7 jaar oud Single Malt Bourbon Cask Finish
Na de lagering in first fill Oloroso-sherryvaten kreeg de single malt een narijping op bourbonvaten. Grijp nu uw kans!
€ 60,99
€ 51,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 73,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Dailuaine 2016/2023 - 7 jaar oud Oloroso Hogsheads (Thompson Bros.)
Geniet van de fruitig-kruidige smaak door de rijping in Oloroso-sherryvaten. Bestel nu de krachtige vatssterkte.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder waarvan u de zoete aroma's zowel puur als in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Lochlea 2018/2025 - 7 jaar oud
De eerste 7-jarige uitgave van de veelbelovende boerderijdistilleerderij rijpte volledig in 1st Fill bourbonvaten. Zeker proeven!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Nomad Outland Whisky
Voor de narijping wordt de whisky naar Spanje gebracht, waar hij 1 jaar rijpt in PX-sherryvaten. Bestel voor een unieke smaakervaring.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Loch Lomond 2014/2022 - 7 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel No. 2896 - sample (Tasting Circle)
Niet gekleurd, niet gefilterd en vatsterk gebotteld — deze whisky rijpte zeven jaar in een 1st Fill Bourbon Barrel. Grijp snel uw kans.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glen Moray Our Classic - sample (Tasting Circle)
De klassieker van de Speyside-distilleerderij: licht en evenwichtig - een toegankelijke dram.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
West Cork 7 jaar oud Single Malt Bourbon Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Na rijping in first-fill Oloroso-sherryvaten onderging de single malt een finish in bourbonvaten. Grijp nu uw kans!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Dalmunach 2016/2023 - 7 jaar oud Ximénez-Spinola PX Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de weelderige sherrynoten door de nacherijping in zoete Pedro Ximénez-vaten. Voeg nu een fles toe aan uw winkelmand.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
– 50,01%
Heaven’s Door Straight Rye Whiskey
De nagerijping in Frans eikenhout zorgde voor de zachte en gebalanceerde aroma's van deze heerlijke rye whiskey. Bestel nu!
€ 73,99
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
Nieuw
Bunnahabhain 2018/2026 - 7 jaar oud Refill Sherry Hogshead #201225 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Geniet van intense sherrytonen op vatsterkte bij deze rookvrije Islay-mout. Verzeker uzelf van één van de slechts 259 flessen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2014/2022 - 7 jaar oud Single Dechar/Rechar Hogshead No. 10710 Spirits of the Forest III of XIII (whic)
Een zijspoor brengt u met deze natuurzuivere derde uitgave van whics Spirits of the Forest in rokerige sferen. Ontdek hem nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
whic Ars Goetia #6 Vine
Ervaar de intense portwijnachtige zoetheid van deze zeldzame Australische single malt. Bemachtig er één van slechts 255 flessen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2014/2022 - 7 jaar oud 1st Fill Amarone Wine Barrique (whic Amazing Whiskies Ep. 15)
Maritieme rook ontmoet het weelderige Amarone-vat. Bestel nu Episode 15 uit de exclusieve whic-serie.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Benriach 2014/2021 - 7 jaar oud Tawny Port Finish #18+18A (whic Amazing Whiskies Ep. 13)
Deze Benriach is een explosie van aroma's in het nosingglas: bemachtig nu de supernova van Amazing Whiskies!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Longrow Red 7 jaar oud Pinot Noir Finish
De lange nagerijping in een Pinot Noir-rodewijnvat geeft de sterk rokerige whisky zijn bijzondere karakter. Bestel hem nu!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Ardnahoe 2019/2026 - 7 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #70
Ontdek de kenmerkende Islay-rook in cask strength uit deze zeldzame first-fill bourbon single cask. Verzeker u nu van uw fles!
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)