Whisky 12 Jaar
Producten filteren
–
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak (franz. Etikett)
Amerikaanse en Europese eik voltooien samen deze 12-jarige Glenlivet. Nu verkrijgbaar in Frans design.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Highland Park 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De alleskunner uit een van de noordelijkst gelegen whisky-distilleerderijen ter wereld! Schenk uzelf een royale dram van deze fijne, licht geturfde whisky in.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3 - sample (Tasting Circle)
De mix van bourbon- en Spaanse rodewijnvaten geeft deze volmondige whisky zijn bijzondere karakter. Niet te missen.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
GlenDronach 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De klassieker van deze veelzijdige distilleerderij! Gewoon meenemen en genieten.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Bowmore 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De Bowmore-klassieker! Een Islay-whisky die met milde rokerigheid, kruidige toetsen en fruitige vanille betovert. Nu in het proefflesje!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
anCnoc 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De standaardafvulling van de distilleerderij: anCnoc 12 jaar staat voor een lichte Highland Single Malt Scotch, die zich uitstekend als digestief leent.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenfiddich 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een van de meestverkochte whisky's ter wereld! Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Ideaal als aperitief.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud 105 Limited Edition - sample (Tasting Circle)
De geliefde klassieker in de 12 jaar gerijpte speciale editie. Verzeker u snel van een van de weinige flessen.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Enkel in bourbonvaten gerijpt, overtuigt deze whisky door zijn zachte karakter en volle body. Bestel hem meteen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask - sample (Tasting Circle)
Het klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropische fruittonen uit het rum-finish. Nu genieten!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Wolfburn 12 jaar oud Bourbon & Oloroso Sherry Casks - sample (Tasting Circle)
Beleef de luxueuze smaak van de Wolfburn 12 jaar – proef nu en ontdek de complexiteit!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured - sample (Tasting Circle)
Zoete rook en fruitig-cremige aroma's door rijping in drie vattype maken de Benriach onweerstaanbaar. Bestel meteen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 25,00%
Clynelish 12 jaar oud PX/Oloroso Sherry Finish Special Release 2022
Net zoals de fonkelende ogen op het etiket straalt ook deze speciale uitgave in uw glas. Bestel snel een fles.
€ 208,99
€ 156,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 223,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In dit prijssegment is deze Scotch een echte krachtpatser met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Cardhu 12 jaar oud Wine Cask 200th Anniversary
Met heerlijke fruitaroma's viert Cardhu haar 200ste verjaardag. Bestel nu deze blikvanger en vier mee!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Jura 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Mystiek milde tonen, die aan amandelen en koffie doen denken, stijgen langzaam op uit ons nosingglas. Laat u betoveren door deze Scotch.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled - sample (Tasting Circle)
De populaire standaard van Bunnahabhain. Met 12 jaar rijping verbinden zoute aroma's zich hier met verfijnde vanille- en fruittonen. Deze bestseller zou u altijd in huis moeten hebben.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Edradour 12 jaar oud Caledonia (50 ml miniatuur)
Fijn, romig en mild – puur genot! Bestel meteen en proef deze klassieker in het handige kleine flesje.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Dalmore 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Met deze Scotch proeft u ambergouden verfijning!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Ardmore 12 jaar oud Port Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Ontdek de complexe aroma's van deze Ardmore.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud (50ml miniatuur)
Ontdek de zijdezachte klassieker uit Speyside nu in het kleine flesje. Ideaal om te proeven of voor onderweg.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Caol Ila 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een opwindende Islay-whisky die u zeker niet mag missen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Kilkerran 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Maritieme en fruitige Campbeltown-malt uit de recent heropende Glengyle-distilleerderij. Ontdek nu de 12-jarige standaard.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)