Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Ledaig 10 jaar oud
Een rokerige whisky van de Isle of Mull. Kies voor dit knappe Islay-alternatief en ontdek de wereld van Ledaig!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
West Cork Glengarriff Series Peat Charred Cask (Irland)
Een met turf uitgebrand vat zorgt voor een intrigerende rooktoets in de whisky. Liefhebbers van peat moeten deze whisky zeker proberen. Uitzonderlijk!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Bowmore 18 jaar oud
Ervaar elegante eilandwhisky met zachte rook, kruiden en aangename zoetheid na 18 jaar in bourbon- en sherryvaten.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
Ardmore 1998+1999/2024 - 25 jaar oud (Thompson Bros.)
Geheime tip: een 25 jaar oude Single Malt uit twee Hogsheads, met rokerige BBQ-tonen en een vol, krachtig karakter van 48,9% Vol.! Snel toeslaan!
€ 246,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 352,84/Liter)
Johnnie Walker Blue Label Angel Chen Limited Edition
Deze gelimiteerde editie van de high-end Blended Scotch werd ontworpen door Angel Chen en staat in het teken van het Konijn. Wees er snel bij.
€ 270,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 387,13/Liter)
Johnnie Walker Double Black Smoky
Geniet van het unieke, rokerige karakter – Johnnie Walker Double Black. Haal uw genietmoment nu in huis!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Tomatin Cu Bocan Signature (Bourbon, Sherry + Virgin Oak Casks)
De rokerige Cù Bòcan Signature rijpte in drie verschillende vattypes en heeft daardoor een complex aromaprofiel. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Johnnie Walker Blue Label Cities of the Future London 2220
De gelimiteerde fles maakt deel uit van een miniserie met utopische beelden van steden van de toekomst. Bemachtig nu Edition London 2220.
€ 267,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 382,84/Liter)
Laphroaig 18 jaar oud 2024 Release
Deze volwassen Laphroaig schittert door heerlijke complexiteit, krachtige rook en zachte zoetheid. Gun uzelf deze klassieker!
€ 199,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 285,70/Liter)
Glenfiddich 40 jaar oud Time Re:Imagined
Maar liefst 40 jaar ontwikkelden de aroma's van deze luxueuze special edition zich. Verzeker uzelf nu van dit pronkstuk!
€ 5.225,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.465,70/Liter)
Yamazaki Islay Peated 2024 Edition
Een heerlijke aromacompositie van krachtige rook en aangenaam zoete toetsen. Gun uzelf dit genot!
€ 667,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 954,27/Liter)
Stauning RØG - sample (Tasting Circle)
De afwerking in Madeira-vaten geeft deze combinatie van Single Malt en Rye whisky zijn zachte smaak. Absoluut proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Balvenie 14 jaar oud The Week of Peat
Een uitgesproken rokerige whisky uit de regio Speyside. Bestel meteen en geniet van de rookaroma's.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Amrut Peated Cask Strength
Ontdek een krachtige Single Malt die tegelijk exotisch en vertrouwd aanvoelt. Proef hem nu!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
– 16,00%
Stauning 2020/2025 New American Oak Cask #2544 The Awakening Series
Het nieuwe vat van Amerikaans eiken geeft de Deense whisky zijn kruidige smaak. Beleef nu intens genot.
€ 87,99
€ 73,91
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,59/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
Black Bottle 10 jaar oud Blended Scotch (Limited Edition)
Elegant en fruitig met een subtiele rokerigheid. Een geslaagde herintroductie van een blend uit 1879. Dompel uzelf nu onder in vervlogen tijden.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Old Ballantruan 10 jaar oud
Krachtig geturfde single malt op 50% vol. – voor liefhebbers van uitgesproken turfrookaroma’s die een alternatief voor Islay zoeken.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Finlaggan Port Finished
Een speelse mix van rook en fruit. Probeer hem eens.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Bowmore 9 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Krachtige turfrook, verlevendigd door frisse citrusnoten en een milde drinksterkte. Dompel uzelf onder in de wereld van Bowmore!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 15,00%
Chief`s Son 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Een boeiende Single Malt uit Australië, onafhankelijk gebotteld in een unieke fles. Bestel nu!
€ 148,99
€ 126,64
Inhoud: 0.5 Liter (€ 253,28/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 148,99
Highland Park Heather Cask Strength - sample (Tasting Circle)
Ervaar intense heiderook en sherryzoetheid op vatsterkte. Bestel nu uw exemplaar!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de ideale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rooksmaken bijzonder goed tot hun recht. Meteen bestellen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Aromatisch en rokerig, daarvoor staat de single malt uit Glasgow. Bestel nu een van de stijlvolle flessen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)