Hogshead
Producten filteren
–
Highland Park 1992/2021 - 28 jaar oud Sherry Hogshead #1271 (Artful Dodger)
Geniet van deze 28 jaar gerijpte whisky met een rijke sherrysmaak. Bemachtig een stukje whiskygeschiedenis!
€ 463,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 927,98/Liter)
Jura 1990/2021 - 30 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 9005283 (Artful Dodger)
-
€ 259,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 519,98/Liter)
Highland Single Malt 11 jaar oud Malaga Hogshead Finish (James Eadie)
Geniet van de bijzonder volle smaak van de Teaninich dankzij de lange naborijping in Malaga-likorewijnvaten. Bestel hem nu!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Secret Speyside 2014/2023 - 8 jaar oud Single Cask Refill Hogshead (Master of Malt)
Exclusief en onmiskenbaar: deze gelimiteerde 8-jarige Speyside-whisky betovert met fruitige zoetheid. Nu verkrijgbaar bij Master of Malt!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Inchgower 2009/2022 Single Hogshead No. 802327 (Berry Bros & Rudd)
Ongefilterd en in luxueuze intensiteit ontvouwen de heerlijke aroma's zich in uw glas. Gun uzelf dit pure, natuurlijke genot!
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
Mannochmore 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill PX Hogshead Finish #378492 (James Eadie)
Krachtige PX-sherry-cask-finish – donkere vruchten, chocolade en discrete kruidigheid in fassstarke intensiteit. Nu kopen!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Glentauchers 1996 - 25 jaar oud Justinos Madeira Finish Mission Gold (Murray McDavid)
De natuurlijke kleurpracht en de intense fruit- en cacaotonen komen van het verrukkelijke Madeira-finish. Bestel nu!
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)
Coleburn Deluxe 1980/2022 - 41 jaar oud Oloroso Hogshead No. 41 Mission Gold (Murray McDavid)
Er zijn slechts 54 flessen van deze rijpe blend, deels gerijpt in de gesloten Coleburn-distilleerderij. Bemachtig er snel één!
€ 495,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 708,56/Liter)
St. Magdalene 1982/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Na een ongelooflijk lange rijping ging het enkele vat uit de gesloten distilleerderij in een elegante fles. Bestel nu!
€ 3.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.081,41/Liter)
Glen Mhor 1973/2023 Single Cask No. 85026801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ruim een half-eeuw rijpte dit enkelvat uit de gesloten Glen Mhor-distilleerderij. Gun uzelf deze rariteit!
€ 6.869,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 9.814,27/Liter)
Tomatin 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 4226 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gedurende maar liefst 32 jaar rijpte deze Tomatin in eikenhouten vaten, voordat hij met veel fruitigheid op vatsterkte werd gebotteld. Nu bestellen.
€ 915,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.308,56/Liter)
Benriach 1966/2021 - 55 jaar oud First Fill American Hogshead #607 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Verzeker u van een van de slechts 52 flessen van deze zeldzame uitgave uit 1966 als pronkstuk voor uw collectie.
€ 4.064,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.807,13/Liter)
Glen Elgin 2006/2022 - 16 jaar oud Refill Hogshead (Master of Malt)
Geniet van deze 16 jaar gerijpte Glen Elgin met verleidelijke toetsen van honing en ananas. Verzeker u nu van een van de streng gelimiteerde flessen!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Tamnavulin 2008/2023 Single Hogshead #5544 Single Cask (Berry Bros. and Rudd)
Van deze heerlijk fruitige Tamnavulin werd slechts één Hogshead gebotteld. Bemachtig nu uw fles!
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Miltonduff 1990/2022 Hogshead #3807 (Berry Bros. & Rudd)
Na meer dan 30 jaar rijping is de whisky prachtig harmonieus en goed in balans. Gun uzelf deze bijzondere fles.
€ 415,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 594,27/Liter)
Glen Grant 1954/2024 - 70 jaar oud Refill Sherry Hogshead #1830 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ontdek 70 jaar rijping met deze Glen Grant uit 1954, afkomstig uit een sherryvat. Verzeker u van een van de slechts 66 flessen!
€ 9.615,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.737,13/Liter)
Dallas Dhu 1969 G&M Private Collection
Elegant, met gekandijde vruchten, een uitzonderlijk donkere kleur en een stijlvolle verschijning. Ontdek pure luxe!
€ 7.987,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.411,41/Liter)
Dalrymple Blended Malt 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Hogshead (Thompson Bros.)
Een Blended Malt, gecomponeerd uit minstens 13 jaar oude whisky's van Thompson Bros. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Bunnahabhain 1991/2025 - 33 jaar oud Refill American Hogshead #5512 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van 33 jaar rijping met tonen van vanille en zeezout. Verzeker uzelf van deze zeldzame eenmalige botteling nu.
€ 1.043,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.491,41/Liter)
Glen Grant 1966 - 59 jaar oud Year of the Fire Horse (Gordon & MacPhail)
Ervaar het 59 jaar gerijpte genot van Glen Grant. Verzeker uzelf nu van deze gelimiteerde kostbaarheid.
€ 8.904,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 12.721,41/Liter)
Bruichladdich 2004/2022 - 17 jaar oud Single Wine Hogshead No. R08/290-16 (Rest & Be Thankful)
Deze heerlijke Bruichladdich rijpte 17 jaar in een wijnvat en is nu klaar voor uw glas. Bemachtig nu een van slechts 223 flessen!
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Glen Grant 1967/2024 - 57 jaar oud Refill Sherry Hogshead #5571 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar de zeldzame rijping van deze 57-jarige Glen Grant uit 1967. Verzeker uzelf van één van de wereldwijd slechts 64 flessen.
€ 3.992,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.704,27/Liter)
Linkwood 1966/2022 - 56 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #789 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Geniet van pure luxe met deze 56-jarige Linkwood uit een first-fill sherryvat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar.
€ 3.993,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.705,70/Liter)
Dallas Dhu 1980/2012 - 31 jaar oud Single Hogshead No. 2106 Cask Strength Collection (Signatory)
Een echte zeldzaamheid is deze 31 jaar gerijpte Single Malt uit de gesloten distilleerderij Dallas Dhu. Bestel nu!
€ 782,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.118,56/Liter)