Hogshead
Producten filteren
–
Bunnahabhain 1989/2025 - 35 jaar oud Refill American Hogshead #5892 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Deze rariteit rijpte maar liefst 35 jaar in eikenhout en overtuigt met een schitterende smaak. Bemachtig nu een van de weinige flessen.
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Imperial 1979/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Heerlijk complex genot uit de gesloten Imperial-distilleerderij. Bestel vandaag nog!
€ 4.878,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.969,99/Liter)
Balblair 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #12484 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijpend genot: een meesterwerk van Balblair uit de Connoisseurs Choice-reeks. Grijp snel uw kans!
€ 1.877,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.682,84/Liter)
Auchroisk 1993/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #552053 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Maar liefst 31 jaar rijpte deze single cask-uitgave, voordat hij op natuurlijke vatsterkte werd gebotteld. Wees er snel bij!
€ 902,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.289,99/Liter)
Braes of Glenlivet 1975/2021 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Rijpe herfstvruchten en nootmuskaat volgen op een zoete aanzet met honing en verleidelijke vanille. Met de tijd ontvouwen zich subtiele toetsen van jasmijn en geroosterde eik.
€ 4.572,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.532,84/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50271 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Verzeker uzelf van een zeldzame fles van de Imperial-distilleerderij, die in 1998 voorgoed haar deuren sloot. Wees er snel bij!
€ 756,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.081,41/Liter)
Glenlochy 1979/2023 Single Cask No. 3309 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Deze uitgave van de gesloten Glenlochy-distilleerderij is een rariteit. Bemachtig meteen een van de gelimiteerde flessen!
€ 4.227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.039,99/Liter)
Littlemill 1991/2023 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 549 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een ware rariteit is dit uitgelezen single cask uit de Littlemill-distilleerderij. Bestel nu en ontdek de verfijnde aroma's!
€ 2.030,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.901,41/Liter)
Glenlivet 1994/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #58445 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 31 jaar op vat overtuigt de single malt met een soepele vatsterkte en natuurlijke kleur. Verzeker uzelf van dit genot.
€ 871,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.245,70/Liter)
Bunnahabhain 1989/2022 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 5701 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Islay-whisky zonder rook, maar met een uitzonderlijk lange rijping in een individueel vat. Bemachtig meteen één van de weinige flessen voor uw collectie.
€ 1.053,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.505,70/Liter)
Mortlach 1978/2021 Single Refill American Hogshead No. 996 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij de onafhankelijke bottelaar Gordon&MacPhail vindt u unieke single malts van de allerbeste kwaliteit. Gun uzelf dit stukje luxe!
€ 2.641,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.774,27/Liter)
Glenburgie 1986/2025 - 38 jaar oud Refill American Hogshead #10307 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende 38 jaar op vat, een intense rijkdom aan aroma's en natuurzuiver gebotteld. Bemachtig hem meteen en geniet!
€ 1.736,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.481,41/Liter)
Glenburgie 1989/2021 - 32 jaar oud Refill American Hogshead No. 2526 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 32 jaar rijping op eikenhouten vaten betovert deze whisky uit de Speyside nog steeds met een intense cask strength. Ontdek hem nu.
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Lochside 1981/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Zeldzaam genot uit de gesloten Lochside-distilleerderij. Bemachtig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 4.877,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.968,56/Liter)
Balblair 1991/2023 - 31 jaar oud Refill American Hogshead No. 3371 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na indrukwekkende 31 jaar rijping op eikenhout betovert deze Highland Single Malt nog steeds met zijn natuurlijke 51,8% vol.! Wees er snel bij.
€ 968,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.384,27/Liter)
Bunnahabhain 1989/2024 - 34 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 5891 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De Bunnahabhain kreeg maar liefst 34 jaar de tijd om zijn weelderige aroma's te ontwikkelen. Bestel dit genot nu in een luxueuze houten doos!
€ 1.175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.679,99/Liter)
Glentauchers 1990/2022 - 31 jaar oud Single Refill American Hogshead No. 12488 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Natuurlijke kleurpracht en verfijnde houten verpakking maken deze luxueuze Single Malt tot een echte blikvanger. Bestel snel!
€ 821,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.174,27/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Dank de ideale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rooksensaties bijzonder goed tot hun recht. Bestel meteen!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Craigellachie 2005/2024 - 18 jaar oud Bourbon Hogshead #315075 (Artful Dodger)
Ontdek rijpe honing- en appeltinten na 18 jaar rijping. Verzeker u van deze op 330 flessen gelimiteerde single cask.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Aberfeldy 1991/2021 - 29 jaar oud Bourbon Hogshead #7432 (Artful Dodger)
Beleef 29 jaar gerijpt genot met zachte honingszoetheid en vanillevolle rijkdom. Ontdek deze gelimiteerde whisky nu!
€ 208,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 417,98/Liter)
Highland Park 2006 - 18 jaar oud Ibisco The Decanter Collection (Signatory)
Deze volwassen whisky van de Orkney-eilanden komt onvervalst en natuurzuiver in uw glas. Bestel nu voor intens genot.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Caol Ila 1984/2023 - 38 jaar oud Refill American Hogshead No. 3122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Heerlijke rook ontmoet rijpe tropenvruchten in deze lang gerijpte uitgave. Bemachtig nu één van de 150 flessen!
€ 1.787,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.554,27/Liter)
Linkwood 1974/2017 42 jaar oud - Cask Nos. 8440 + 8441 (Hogsheads) (Signatory Rare Reserve)
Een zeer oude Linkwood uit 1974 — gebotteld na 42 jaar rijping. Een koninklijke maltwhisky.
€ 1.125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.608,56/Liter)
Inchgower 2007/2021 - 13 jaar oud Bourbon Hogshead #800919 (Artful Dodger)
Geniet van de intense smaak van tropisch fruit en gember met deze 13 jaar in een bourbonvat gerijpte Inchgower.
€ 72,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,98/Liter)