Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Westland Colere 2nd Edition American Single Malt Whiskey
Ontdek een pionier van de American Single Malt whiskey met Westland Colere. Verzeker uzelf nu van deze smaakbelevenis!
€ 163,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 234,27/Liter)
– 10,00%
Arran 15 jaar oud French Oak Grand Cru Finish Rare Batch
Rijke, mondvullende wijnaccenten dankzij 8 jaar nagerijping in Franse wittewijnvaten. Niet te missen!
€ 158,99
€ 143,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 204,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 135,99
Benrinnes Port Barrique Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Met bijzonder fruitige aroma's ontstaan door nagerijping in edele Tawny-portvaten. Deze traktatie mag u niet missen.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3 - sample (Tasting Circle)
De mix van bourbon- en Spaanse rodewijnvaten geeft deze volmondige whisky zijn bijzondere karakter. Niet te missen.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
– 30,00%
Ichiros Malt & Grain - World Blended Whisky Limited Edition (Japan)
Een zoet-fruitige blend waarin malt whisky van Chichibu is samengebracht met Europese grain whisky. Bestel en geniet!
€ 160,99
€ 112,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 160,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 155,99
– 30,00%
Dufftown 2008/2024 Armagnac Hogshead Finish No. 07091 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense single cask-botteling met een spannende narijping op een Armagnacvat. Wees er snel bij!
€ 125,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 108,99
Jack Daniels Single Barrel Rye - sample (Tasting Circle)
Een bijzondere rye whiskey met 70% rogge-mash van het huis Jack Daniels. Ontdek het nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tamdhu Cuatro Reserva - sample (Tasting Circle)
Gerijpt in first-fill en refill-sherryvaten van Amerikaans en Europees eiken. Geniet van bijzonder evenwichtige aroma's!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Arran 2025 - 10 jaar oud Arran Barley Batch #001 - sample (Tasting Circle)
Ontdek het eilandkarakter van lokaal geteelde gerst en 10 jaar rijping. Bestel nu en beleef intens genot.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Holyrood Pitch - sample (Tasting Circle)
De vernieuwende receptuur en kruidige sherryvaten geven de whisky uit Edinburgh zijn karakteristieke smaak. Ontdek hem nu!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Dalwhinnie Winter's Gold
Deze wintereditie fascineert met ronde, weelderige zoetheid en nuances van verfijnde turfrook. Gun uzelf dit bijzondere genot.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor aantrekkelijke prijzen en degelijke kwaliteit. Deze rye whiskey vormt daarop geen uitzondering. Ontdek het zelf!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Glenfarclas Heritage
Een interessante slok. Maar vorm vooral uw eigen mening over deze jonge Glenfarclas.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Lowlands 2010/2023 - 12 jaar oud Ruby Port Barrique Exploration Series (Claxtons) - sample (Tasting Circle)
Ontdek de 12-jarige fruitexplosie uit het Ruby Port barrique! Bemachtig nu deze ongefilterde whisky.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Teaninich 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De officieuze eigenaarsbotteling van Teaninich – ontdek deze mysterieuze Highland-distilleerderij!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mackmyra Brukswhisky
Van de oudste nog actieve distilleerderij van Zweden, rechtstreeks in uw nosingglas. Deze whisky rijpte op 50 meter diepte. Wees er snel bij.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Stauning Høst (50ml miniatuur)
Ontdek de elegante whisky van rogge en gemoute gerst, nu in een klein proefflesje. Wees er snel bij.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition - sample (Tasting Circle)
U geniet van fruit- en chocoladetonen dankzij 15 jaar rijping in vier edele vaten. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Dry Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 jaar – elegant, fruitig, droog: kweepeer, appel & donkere chocolade uit het Marsala-vat. Nu kopen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Macaloney's Na Braiche - sample (Tasting Circle)
Ontdek de bijzonder fruitige aroma's die ontstaan door rijping in vaten van rode wijn uit Portugal. Proef meteen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Cardhu 12 jaar oud Wine Cask 200th Anniversary
Met heerlijke fruitaroma's viert Cardhu haar 200ste verjaardag. Bestel nu deze blikvanger en vier mee!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Elsburn The Harz (50ml miniatuur)
Deze botteling uit de Harz heeft alles in huis om een echte klassieker te worden. Bestel nu uw kleine flesje en proef zelf.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Stauning R.Y.E. (50ml miniatuur)
Zoet ontmoet verfijnde kruidigheid in deze heerlijke R.Y.E. – proef nu deze druppel in het handige 50 ml-formaat!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud (50ml miniatuur)
Het sherryfinish versterkt het chocolade- en toffeeachtige karakter van GlenAllachie. Proef nu de miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)