Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Tullibardine 228 Burgundy Finish - sample (Tasting Circle)
Een single malt whisky met een finish in Franse rode wijnvaten en een echte aanrader wat betreft prijs-kwaliteit. Zeker proberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Compass Box Crimson Casks - sample (Tasting Circle)
Veelgelaagd en harmonieus: een majestueuze Blended Malt Scotch, grotendeels gerijpt op sherry- en rodewijnvaten. Wees er snel bij.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Stauning Høst (5cl miniatuur)
De gedeeltelijke rijping in portvaten geeft hem die fruitige kick. Bestel hem nu in het kleine flesje en proef.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Teerenpeli Kaski (50ml miniatuur)
De Sherrybom uit Finland. De Teerenpeli Kaski overtuigt met zware Sherrytonen en zoete noten. Bestel nu!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Isle of Jura 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De klassieker heeft een geheel eigen smaak, niet in het minst door de nadere rijping in sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey (50ml miniatuur)
In 2019 uitgeroepen tot Worlds Best Rye, laat de Stork Full Proof geen vragen open: ontdek hem nu als miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
EMILL 5 jaar oud Kraftwerk Single Malt Whisky (50ml miniatuur)
Ervaar ongetemde aroma's in de meest intense drinksterkte bij deze boeiende Single Malt. Bestel hem nu eenvoudig als miniatuur!
€ 15,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 319,80/Liter)
Slyrs Amontillado Cask Finish (50 ml miniatuur)
Krachtig, kruidig en gewoonweg heerlijk. Proef nu deze fruitige single malt uit Beieren in een prachtige miniatuur.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Slyrs Port Cask Finish (50 ml miniatuur)
Geniet van een Single Malt uit Beieren met een finish op kostbare portvaten. Nu in het handige proefformaat.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Premier Cru Classé wijn Finish - sample (Tasting Circle)
Uitgelezen Bordeaux-wijnvaten geven deze krachtige Speyside-whisky een fruitig-kruidig profiel. Proef hem meteen.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Stauning Høst - sample (Tasting Circle)
Met opvallend fruitige tonen door de gedeeltelijke rijping in first-fill portwijnvaten. Ontdek nu Deense whisky.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Edradour 2014/2025 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts #262+264+266 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
De klassieker uit de Highlands betovert met weelderige smaken en een natuurlijke kleur afkomstig van de vatrijping. Proef hem nu.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomintoul Tawny Port Cask Finish Small Batch - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige smaak van de nagerijping in tawny portvaten. Bestel nu en geniet ervan.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glentauchers 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #11 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Voor deze serie worden uitsluitend uitzonderlijke vaten geselecteerd en met een indrukwekkende alcoholsterkte gebotteld. Sla uw kans niet!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Isle of Raasay Cask Strength Release 2024 - sample (Tasting Circle)
De licht gerookte eilandwhisky fascineert met krachtige 61,3% vol. en een fruitige smaak. Bestel nu deze speciale uitgave.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Mortlach 2014 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish Small Batch Edition #15 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met de onweerstaanbare smaak van nagerijping in eerstgevulde sherryvaten. Bestel en ervaar zintuiglijk genot.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 2012 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Casks Small Batch Edition #8 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de bijzonder weelderige fruittonen met een aangenaam krachtige drinksterkte. Bestel nu deze onafhankelijke afvulling.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Holyrood Noir Bordeaux Yeast - sample (Tasting Circle)
Uitmuntende smaak dankzij innovatieve wijngist en rijping in Bordeaux-barriques. Bestel nu en geniet van donkere fruittonen.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Blair Athol 2014 - 11 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #64 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de gelaagde smaak van Blair Athol, voortgebracht door 2nd Fill Oloroso Sherry Butts. Bemachtig dit verzamelstuk!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenWyvis The Drover Highland Legacy Series - sample (Tasting Circle)
De uitgekiende combinatie van Sauternes-, Madeira-, Bourbon- en sherryvaten zorgt voor een unieke smaak. Proef hem nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Juniper Hill 2015/2024 - 8 jaar oud Moscatel Wine Cask Mystery Malt (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Een mysterieuze single malt die overtuigt met smakelijke fruitnoten uit de volrijping op een Moscatel-vat. Ontdek hem meteen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Whitlaw 2014/2024 - 10 jaar oud Rechar Butts (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Beleef een karaktervolle Single Malt van de Orkney-eilanden, afgevuld op een zachte drinksterkte. Grijp uw kans en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Rothes 2015 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #50 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ontdek de krachtige Glen Rothes 2015: complex aroma, intense smaak. Nu proeven!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Aultmore 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #14 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar intens sherrygenot met Aultmore 16 jaar! Ontdek deze beperkte oplages nu!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)